2020 m. kovo 29 d.

 

Vėl stringa nacionalinio stadiono projekto įgyvendinimas

1
Paskelbta: 2020-03-13 12:10 Autorius: ekspertai.eu

Vykdydama Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus pavedimą Viešųjų pirkimų tarnyba 2020 m. kovo 6 d. įpareigojo Vilniaus miesto savivaldybę sustabdyti daugiafunkcinio komplekso sostinėje koncesijos sutarties sudarymo procedūrą iki Viešųjų pirkimų tarnybos išvados dėl šios sutarties atitikimo teisės aktų reikalavimams pateikimo.

Apie tai pranešė prokuratūra pranešime visuomenei „Sustabdyta koncesijos sutarties dėl nacionalinio stadiono komplekso pasirašymo procedūra“.

„Viešojo intereso gynimo skyriaus prokuroras į Viešųjų pirkimų tarnybą kreipėsi gavus Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pranešimą apie galimai pažeistą viešąjį interesą Vilniaus miesto savivaldybei rengiantis vykdyti nacionalinio stadiono komplekso statybas koncesijos būdu. Įvertinus pateiktus duomenis, prokuratūra pradėjo šio pranešimo nagrinėjimą dėl galimo viešojo intereso gynimo priemonių taikymo.

Bendradarbiaujant su Viešųjų pirkimų tarnyba bei Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba bus siekiama nustatyti, ar minimos koncesijos sutarties vertės padidėjimas, įvykęs derybų metu, yra pagrįstas ir teisėtas“, - rašoma prokurorų pranešime.

Keli susiję:

Teismo Vikingas: tai nebus karas, tai bus diskusija su pasekmėm

STT stebi situaciją dėl nacionalinio stadiono aferos, tačiau ikiteisminio tyrimo nepradės, nes tai būtų neteisėta

STT prašoma padėti įgyvendinti megaprojektą „Nacionalinis stadionas“

Nacionalinis stadionas – amžiaus afera (I dalis)

Nacionalinis stadionas – amžiaus afera (II dalis)

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. SS
(2020-03-14 11:46:36)
(78.63.162.242) Parašė:

Kam reikalingas stadionas landsbergizmo pasekoje nykstančioje Lietuvoje? Ne stadionų reikia jankiams Lietuvoje, jiems reikia poligonų pasivažinėti tankais. Landzbergizmui vienas klausimas - kada Lietuva buvo okupuota labiau?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras