2020 m. liepos 5 d.

 

Chaosas JAV: Vašingtone greičiausiai ANTIFA išniekino komunizmo aukų atminimui skirtą paminklą

4
Paskelbta: 2020-06-03 15:06 Autorius: ekspertai.eu

Chaosas JAV tęsiasi ir įgauna vis naujas formas. Praėjusią naktį Vašingtone išniekintas komunizmo aukų atminimui skirtas paminklas.

Komunizmo aukų paminklo fondo direktorius Marijonas Smitas (Marion Smith) pranešė: "Negali vykdyti teisingumo niekingamas šalies atmintį ir paminklus, skirtus didžiausiai aukų grupei žmonijos istorijoje, – tiems, kuriuos nužudė komunistų partijos."

Vandalai kol kas nenustatyti, tačiau beveik neabejojama, jog tai eilinis socialistų ekstremistų ir ANTIFA grupių (žr. nuotraukas) išpuolis.

Šaltinis: Victims of Communism Memorial Foundation

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
4. yel“l“ow submarine
(2020-06-03 22:18:06)
(78.63.212.238) Parašė:

tipiška pornosklaidos formuluotė - “greičiausiai“ (highly likely) :))) - bet šiaip jau, paminklų niekinimas yra paskutinis reikalas..., - tačiau žinant, o dabar dar ir puikiai matant, kokia “harmoninga“ pindosyno visuomeninė santvarka, kokia “unikali“ visuomenės psichinė sveikata, sunku prisiversti tuo stebėtis o gal net ir smerkti..., - juo labiau, kad paminklo spekuliatyvumas tiesiog šiurpina : kaip teisingai pastebėjo Romas, komunizmo aukų elementariai nėra, nes komunizmo po šia saule dar nebuvo :) - tiesiog užknisa brutalus melas, iškraipymas, išvartymas ir demonizavimas visko, kas susiję su terminu “komunizmas“ - iš to šimto milijonų+ aukų, kurios deklaruojamos kaip “komunizmo“ nuopelnas, gal tik mikroskopinė dalis kažkaip susijusi žudynėmis dėl idėjinių motyvų ..., - visos likusios aukos yra tos pačios “kilmės“ kaip ir per visą istoriją, visose santvarkose - tai pilietiniai karai, įvairiausi genocidai, įvairiausių iškrypėliškų diktatorių siautėjimas, turto dalybos, badas, skurdas, epidemijos ir pan. ..., - prie to šimto milijonų juk garantuotai priskaičiuotos taip vadinamo “golodomoro“ aukos ..., - o juk nuo bado žmonės masiškai mirdavo visur - net tame pačiame pindosyne per didžiąją depresiją ..., - o čia tipo gaunasi, kad kažkokie nužmogėję komunistai užsimanė badu numarinti milijonus žmonių ..., - nežinau kokia gali būti pagarba aukoms, pastatyta ant melo ...



3. Romas
(2020-06-03 19:10:32)
(77.111.245.10) Parašė:

Idomu - Komunizmo nebuvo, o aukos, pasirodo, buvo. Net fondai ikurti ir paminklai pastatyti. Ir kur, JAV - protu nesuvokiama. O ar kam nors kilo toks paprastas klausimas - Kiek zmoniu sunaikino Kapitalizmas ir konkreciai JAV?



2. U-2
(2020-06-03 16:53:16)
(185.220.102.7) Parašė:

Lietuvoje tokie dalykai yra neymanomi is principo. Jokia ANTIFA negali išniekinti komunizmo aukų, nes Landzberis ir Grybauskaite cia yra stropiai saugomi o oberkomjaunuoliai KiauLinas ir Yukneviciene gali pretenduoti tik y komunizmo aukeles ir todel NX nieka,m yskaitant ANTIFA nereikalingi.



1. Nu jo...
(2020-06-03 15:40:11)
(188.69.208.222) Parašė:

Ne, nu jei "...komunizmo aukomis..." laikyti visą landsberginY aktyvą, tai vaizdelis visai ne koks gaunasi, nes sorošo ultros labai aiškiai paskelbė, ką galvoja apie Lietuvos buržuazinių nacionalistų siautėjimą pokaryje.



Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras