2018 m. gruodžio 18 d.

 

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

72
Paskelbta: 2018-01-15 09:41 Autorius: ekspertai.euPo Nijolės Sadūnaitės Sausio 13-osios kalbos Seime, kurią ji pasakė gavusi Laisvės premiją, nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida reagavo labai santūriai.

N. Sadūnaitės kalba buvo nestandartinė, laureatė nekalbėjo taip, kaip kalbėjo iki jos kalbėję kai kurie kalbėtojai apie valstybę – nuvalkiotomis, galima sakyti tarybinių laikų klišėmis labai daug dėkodami „partijai ir vyriausybei“.

O Seimo portalas lrs.lt, patalpinęs tą dieną visų kalbėjusių kalbas į savo svetainę, N. Sadūnaitės kalbos nepaskelbė, bet tai pažadėjo padaryti kitą dieną:Tačiau vakar ši kalba Seimo tinklalapyje dar nebuvo paskelbta ir iki šios akimirkos jos ten nėra.Taškus dėl N. Sadūnaitės poelgio sudėjo valstybinis-komercinis transliuotojas LRT savo svarbiausioje savaitės politinėje analitinėje laidoje „Savaitė“.

„Analitinė laida „Savaitė“ išskiria aktualiausias naujienas, pabrėžia tendencijas, procesus, svarbius Lietuvos visuomenei“, - taip pristatoma ši laida lrt.lt portale.Skirtingai nuo pernai, šiemet nei apie Laisvės premiją, nei apie lauretus LRT „Savaitė“ net neužsiminė, o pasikvietė į laidą papasakoti savo prisiminimus vieną labai garsią konservatorę, kuri kažkada atviravo, kad Lietuva mutuoja į autoritarinį Aleksandro Lukašenkos tipo režimą, o Seimas yra bejėgis ir virtęs apgailėtina dekoracija, bet vėliau savo nuomonę radikaliai pakeitė.

Jūsų dėmesiui nedidelės ištraukos palyginimui iš 2017 ir 2018 metų laidų:Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad valstybinės reikšmės Sausio 13-osios minėjimas visada buvo transliuojamas per pagrindinį LRT kanalą.

Kaip pavyzdį galime prisiminti 2013 metais tiesioginės LRT transliacijos ištrauką iš Sausio 13-osios minėjimo:


Šį kartą LRT vadovybė nusprendė, kad minėjimas Seime nėra labai svarbus, todėl viskas buvo rodoma per žymiai mažiau žiūrimą antrąjį LRT kultūros kanalą.

Tai aiškiai parodo, kad valstybinis-komercinis transliuotojas buvo įžvalgus ir iš anksto ruošėsi bei tikėjosi iš N. Sadūnaitės ne tradicinėmis klišėmis apdėliotos kalbos, o kažko labai labai nemalonaus visai valstybę užraizgusiai pedonmafijinei sistemai ir jos ruporams.

Tačiau šių metės laureatės kalba buvo tokia stipri, kad valstybiniai propagandistai, savo svarbiausioje savaitės analitinėje analizių laidoje, dėl šventos ramybės, nusprendė iš viso apie tai net neužsiminti.

O N. Sadūnaitės kalboje pasakytas reikalavimas valdžiai, kuris pastarąją ir jos žiniasklaidą labai sudirgino, labai paprastas – iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikia pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.Tik toks, labai nedidelis ir labai nesunkiai įvykdomas reikalavimas. Valdžia tam turi net mėnesį.

„Nežinau, kaip Jūs visi, kurie mane girdite, tačiau aš, negavusi sąžiningo atsakymo į šį klausimą, tikrai negalėsiu džiaugtis Lietuvos 100-mečio sukaktimi ir jos švęsti. Prašau man atleisti“, - pasakė Laisvės premijos laureatė.

Visos N. Sadūnaitės kalbos galite pasiklausyti ČIA.

Susiję:

Vieni politikai gyrė N. Sadūnaitę ir jos pasakytą kalbą Seime, susijusią su pedofilijos ir žudymų istorija, kiti sumalė į miltus  

Liberalas A. Gelūnas nejuokais supyko dėl N. Sadūnaitės kalbos Seime 

Politikos lyderiai G. Landsbergis ir R. Karbauskis kol kas dar nepateikė atsakymų, kur yra vaikas ir kas jam nutiko

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
72. ko
(2018-12-12 20:53:45)
(78.58.125.250) Parašė:

galima tikėtis iš išverstaskūrės pumpriccc..... ogi nieko dąžiningo.71. Nesamonė
(2018-12-12 20:12:53)
(78.60.194.105) Parašė:

Visų šalių gojai vienykitės70. Nesamonė 69am
(2018-12-09 15:36:55)
(78.60.194.105) Parašė:

Eik geriau Biblijų pasiskaityt - visą, o ne fragmentus varinek- Biblijoje aiškiai parašyta kaip žydai apiplese Egiptą ir kaip žydams JAHVĖ liepe sakyti visiems kad žydai išsivadavo is Egipto vergijos. O iš tikro apiplesusieji Egiptą patys tapo Mozes ir Arono aferos aukomis - visas apiplešto Egipto auksas buvo surinkta aukso veršiui pastatyti... Tarnauji Mozės ir Arono informacinėj armijoj?69. TIKRINAM ŠIKALO PROFILĮ :)
(2018-11-25 21:15:12)
(91.53.126.40) Parašė:

ŠTAI KĄ ŠIKALĖ ŽINO APIE LIETUVOS DIDŽIĄJĄ KUNIGAIKŠTYSTĘ, KUR RAŠTAI BUVO RAŠOMI SĄNĄJA RUSŲ KALBA :) Dovilė Šakalienė 2017 m. Gegužė 7 d. netoli Vilnius, Lietuva · Įžūlus Putino saulės nešėjas - bendrakeleivis lėktuve - aršiai mėgino įrodyti, kad lietuviai istoriškai visada kalbėjo rusiškai. Sakau jam - o žinote, kad kai carinė Rusijos valdžia 1864-1903 buvo įvedusi lietuviškos spaudos draudimą ir keturiasdešimt metų mums draudė savo kalba rašyti ir skaityti - mes sukūrėme lietuviškos spaudos sąjūdį ir išspausdinome kone trigubai daugiau knygų nei per tris šimtus metų iki tol? Kaip Mozė vedžiojo savo Tautą po dykumą 40 metų, kad išgydytų nuo vergų mentaliteto, kad gimtų nauja - laisva karta, taip mes per 40 spaudos draudimo metų išauginome spaudos laisvę, neužmušamą laisvą lietuvišką žodį. Myliu mūsų lietuviško žodžio laisvę visa širdimi, su visomis jos klaidomis branginu mūsų lietuvišką žiniasklaidą. Mes galime klysti. Ir kartais turime keistis. Bet laisvas lietuviškas žodis yra neišplėšiama neuždraudžiama nesunaikinama vertybė. Ir dar. Kažkada mano pirmokėlis gavo užduotį papasakoti apie savo namus. Jis parašė, kad mūsų namuose svarbiausias dalykas yra knygos, ir visiems svečiams atrodo, kad jų labai daug - o jam atrodo, kad mums tik reikia dar kelių knygų spintų ir tada jau bus galima jas kažkaip sutalpinti. Kažkada man knygos padėjo išgyventi ilgus vakarus vienai, nes tais laikais vienišai mamai rasti auklę nebuvo jokių šansų. Užtat jau 34 metus negaliu įsivaizduoti savo gyvenimo be skaitymo, be knygų - nes jos suteikia sparnus (ir kur kas galingesnius nei Red Bull :) Su Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena :)68. DĖDĖ LANDSBERG
(2018-11-18 22:15:01)
(91.39.192.125) Parašė:

„Esu tikras, kad savo gyvenime aš nepamatysiu tikrosios Palestinos kaip valstybės“, – sako 56-erių palestinietis, kovotojas už žmogaus teises, filmų prodiuseris Mohammedas Alataras. Tarp JAV ir Palestinos gyvenantis vyras sako visą gyvenimą ir širdį paskyręs savo gimtajai šaliai, apie kurią žinoma tiek nedaug. Būtent dėl šios priežasties jis kuria filmus – kad žinia sklistų kuo plačiau. JAV pasą turintis vyras sako kaskart suabejojantis, ar Izraelio pareigūnai jį įleis namo, į gimtąją Palestiną, kur, filmų kūrėjo teigimu, palestiniečiai savo šalyje gyvena tarsi gete, tai atspindi ir jų mentalitetas.67. Ačiū Dievui
(2018-11-18 00:28:11)
(47.205.148.91) Parašė:

kad baudžia prakeiktus violetinius banditus ir pedofilus. Seniai Kedžiai prarado abu vaikus ir anūkus, yra tampomi po teismus, aišku kad greitai praras ir namą Klano gatvėj Garliavoj. Klano lyderė Venckienė kamuojasi Chicagos kalėjime, o ten ne pyragai. Žiūrėjau dokumentinių filmų seriją apie Amerikos kalėjimus per TV - baisu ten, kaliniai vergų ar gyvulių vietoje ten laikomi. Toks kalėjimas ir yra ko baisioji žmogžudysčių organizatorė, banditų klano vadovė nusipelnė.66. V. Ladas
(2018-11-16 19:13:05)
(188.69.192.181) Parašė:

Netiesa, kad nebuvo atsakymo. Jis buvo: tai priminimas JAV valstybei, kad išduotų Neringą Lietuvai. Ir atsakymas su rezultatu: Neringa buvo suimta, ir iki šiol kamuojasi kameroje...65. Nesamone
(2018-11-15 21:16:48)
(78.62.225.181) Parašė:

du simtai keturiasdesimt svarkeliu buvo generaline repeticija valstybes vardu atimineti vaikusParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Pateikiame situacijos apie mergaitės įvaikinimą įtėviams iš Naujosios Zelandijos išaiškinimą
19 Vaiko globėjas (šiuo atveju institucija) pateikė nuomonę, kad tarptautinis įvaikinimas atitinka geriausius vaiko interesus.

Naujausi komentarai
Nelaime
IP 107.77.173.1 | 23:36:52 Kol juodos kacargos neistatys tol nedaeis!...
Darijus
IP 212.233.61.87 | 23:11:24 Jei taip atrodo snukis, tai kaip tada atrodo šikna?...
velesas Stasiui P.S.
IP 84.46.245.83 | 22:56:33 O gal tai tave "pagydė" ? :D))))...
velesas. Apakęs (beveik) -40. stasys
IP 84.46.245.83 | 22:54:01 Staaaas... ach*ūjiel??? Ar čia vakarykštė represija taip paveikė???...