2018 m. kovo 22 d.


LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

47
Paskelbta: 2018-01-15 09:41 Autorius: ekspertai.euPo Nijolės Sadūnaitės Sausio 13-osios kalbos Seime, kurią ji pasakė gavusi Laisvės premiją, nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida reagavo labai santūriai.

N. Sadūnaitės kalba buvo nestandartinė, laureatė nekalbėjo taip, kaip kalbėjo iki jos kalbėję kai kurie kalbėtojai apie valstybę – nuvalkiotomis, galima sakyti tarybinių laikų klišėmis labai daug dėkodami „partijai ir vyriausybei“.

O Seimo portalas lrs.lt, patalpinęs tą dieną visų kalbėjusių kalbas į savo svetainę, N. Sadūnaitės kalbos nepaskelbė, bet tai pažadėjo padaryti kitą dieną:Tačiau vakar ši kalba Seimo tinklalapyje dar nebuvo paskelbta ir iki šios akimirkos jos ten nėra.Taškus dėl N. Sadūnaitės poelgio sudėjo valstybinis-komercinis transliuotojas LRT savo svarbiausioje savaitės politinėje analitinėje laidoje „Savaitė“.

„Analitinė laida „Savaitė“ išskiria aktualiausias naujienas, pabrėžia tendencijas, procesus, svarbius Lietuvos visuomenei“, - taip pristatoma ši laida lrt.lt portale.Skirtingai nuo pernai, šiemet nei apie Laisvės premiją, nei apie lauretus LRT „Savaitė“ net neužsiminė, o pasikvietė į laidą papasakoti savo prisiminimus vieną labai garsią konservatorę, kuri kažkada atviravo, kad Lietuva mutuoja į autoritarinį Aleksandro Lukašenkos tipo režimą, o Seimas yra bejėgis ir virtęs apgailėtina dekoracija, bet vėliau savo nuomonę radikaliai pakeitė.

Jūsų dėmesiui nedidelės ištraukos palyginimui iš 2017 ir 2018 metų laidų:Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad valstybinės reikšmės Sausio 13-osios minėjimas visada buvo transliuojamas per pagrindinį LRT kanalą.

Kaip pavyzdį galime prisiminti 2013 metais tiesioginės LRT transliacijos ištrauką iš Sausio 13-osios minėjimo:


Šį kartą LRT vadovybė nusprendė, kad minėjimas Seime nėra labai svarbus, todėl viskas buvo rodoma per žymiai mažiau žiūrimą antrąjį LRT kultūros kanalą.

Tai aiškiai parodo, kad valstybinis-komercinis transliuotojas buvo įžvalgus ir iš anksto ruošėsi bei tikėjosi iš N. Sadūnaitės ne tradicinėmis klišėmis apdėliotos kalbos, o kažko labai labai nemalonaus visai valstybę užraizgusiai pedonmafijinei sistemai ir jos ruporams.

Tačiau šių metės laureatės kalba buvo tokia stipri, kad valstybiniai propagandistai, savo svarbiausioje savaitės analitinėje analizių laidoje, dėl šventos ramybės, nusprendė iš viso apie tai net neužsiminti.

O N. Sadūnaitės kalboje pasakytas reikalavimas valdžiai, kuris pastarąją ir jos žiniasklaidą labai sudirgino, labai paprastas – iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikia pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.Tik toks, labai nedidelis ir labai nesunkiai įvykdomas reikalavimas. Valdžia tam turi net mėnesį.

„Nežinau, kaip Jūs visi, kurie mane girdite, tačiau aš, negavusi sąžiningo atsakymo į šį klausimą, tikrai negalėsiu džiaugtis Lietuvos 100-mečio sukaktimi ir jos švęsti. Prašau man atleisti“, - pasakė Laisvės premijos laureatė.

Visos N. Sadūnaitės kalbos galite pasiklausyti ČIA.

Susiję:

Vieni politikai gyrė N. Sadūnaitę ir jos pasakytą kalbą Seime, susijusią su pedofilijos ir žudymų istorija, kiti sumalė į miltus  

Liberalas A. Gelūnas nejuokais supyko dėl N. Sadūnaitės kalbos Seime 

Politikos lyderiai G. Landsbergis ir R. Karbauskis kol kas dar nepateikė atsakymų, kur yra vaikas ir kas jam nutiko

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
47. O
(2018-03-18 11:18:45)
(78.58.125.250) Parašė:

Pumprickaitė yra išverstaskūrė, tai jokios tiesos nėra ko tikėtis.46. Linas Hermanas
(2018-03-17 08:07:15)
(90.143.86.18) Parašė:

Žydai išsigando TIESOS, kiek ir kokia ji bebūtų45. to 42
(2018-01-29 16:51:22)
(196.210.24.52) Parašė:

Politikai jau tiek yra melavę, kad pameluoti dar kartą ir "prisiekti" jiems nieko nereiškia. Be to, jie net nežino kaip mergaitė atrodo, jiems galia pakišti bet ką. Ne, reikia, kad Deimantę parodytų jos artimiesiems, ją pažinojusiems žmonėms.44. Tomas
(2018-01-28 19:48:06)
(78.31.187.172) Parašė:

Tie, kurių bijo visi,bijo tų ,kurie nieko nebijo.43. Z
(2018-01-19 15:16:18)
(213.226.166.114) Parašė:

Pasikartosiu, Labai AČIŪ Nijolei Sadūnaitei, šviesos ir TIESOS nešėjai. Labai gerbiu ir palaikau aš Jus.42. antanas
(2018-01-17 15:07:28)
(78.63.141.44) Parašė:

Manau, kad pedofilus palaikantys gudrauja, deklaruodami: Kai Deimantė suaugs,pati apsispręs,ar nori bendrauti su seneliais ar ne? Bet ar moralu, kol Deimantė taps suaugusi, seneliai jau bus mirę arba pradanginti? Kažkaip galiojančios konvencijos kertasi;viena neleidžia pradanginti, kita galimai neleidžia seneliams žinoti pradanginta ar dar gyva... Kadangi mergaitės pradanginimas yra susijęs su ginčijama pedofilija ir su mažiausiai 4 asmenų mirtimis, siūlau kompromisą: tegul dabar esantys aukščiausieji politikai ir pareigūnai, teikiantys atsakymus ne tik Kedžiams, bet ir žiniasklaidai, susirenka, prisiekia savo vaikais ir anūkais, patvirtintų savo parašais, kad jie aplankė Deimantę ir jos motiną, su jomis bendravo ir jiems nekėlė jokių abejonių, kad mergaitei gyvenimo sąlygos yra normalios.41. stasys
(2018-01-16 19:31:00)
(78.60.140.166) Parašė:

viskas kas nesutampa su mano nuomone arba propoganda arba melas.....40. Lietuvis
(2018-01-16 19:20:20)
(78.62.123.240) Parašė:

Ačiū N. Sadūnaitei.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Nacionalinė įvairovės šventė iš Valdovų rūmų – tiesiogiai per LRT kultūros kanalą
4 Tikimasi, kad kitais metais įvairovė bus dar didesnė. TIESIOGIAI nuo 17.30
CNN: jei dar nesijaudinote dėl Rusijos, jau laikas būtų pradėti
8 Rusai esą kiekviename Amerikos kampelyje, ir jie bando sugriauti amerikietišką gyvenimo būdą.
Rezonansinės kibernetinės atakos (WannaCry, NotPetya), vykusios pasauliniu mastu, Lietuvos nepaveikė
3 Svarbiausiais atakų taikiniais ir toliau liks energetikos, užsienio reikalų ir saugumo politikos, finansų ir teisėkūros sektoriai.
Britai reikalauja ES šalių išsiųsti visus Rusijos šnipus
21 Sąmokslo teorijų šalininkai tvirtina, kad įvyko cheminio ginklo nutekėjimas iš greta Salisburio esančio tokį ginklą gaminančio fabriko.
Nors Lietuva deda visas pastangas dėl Rusijos okupuoto Krymo totorių laisvės, patys Krymo totoriai elgiasi neadekvačiai
20 Kodėl Rusijos aneksuoto Krymo totoriai neįvykdė buvusios Ukrainos premjero Arsenijaus Jaceniuko prašymo nėra žinoma.
Dėl konservatoriaus Vytauto Landsbergio nusikaltimų kreiptasi į prokuratūrą
70 Užsakymus ir atlygį už šių teroristinių aktų įvykdymą jiems perdavė V. Landsbergio padėjėjas ir talkininkas A. Tučkus Pirmasis pilietinę poziciją išreiškė R. Paksas

Naujausi komentarai
šiaip
IP 213.197.175.110 | 15:42:13 Jeigu nebūtų rusų – juos reikėtų išgalvoti....