2020 m. sausio 18 d.

 

Valdovų rūmų statybai šiemet skiriama 6,5 milijono litų

Paskelbta: 2014-01-13 18:12 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „valdovurumai.lt“
Nuotr. iš „valdovurumai.lt“

Daugiausiai lėšų statyboms ir rekonstrukcijoms iš visų kultūros srities objektų šiemet teks Klaipėdos dramos teatrui, Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai, Lietuvos jūrų muziejui bei Valdovų rūmams.

Kultūros ministro Šarūno Biručio sprendimu, Valdovų rūmams atstatyti 2014 metais iš Valstybės investicijų programos skirta 6,5 milijono litų. Tai dvigubai mažiau, nei buvo numatyta pirminiame 2014 metų investicijų programos variante.

Klaipėdos dramos teatro pastato „avarinei būklei likviduoti“ ir pastatui rekonstruoti šiemet skirta 11 milijonų litų.

Martyno Mažvydo bibliotekos pastato rekonstrukcijai paskirta 8,8 milijono litų, dar už 0,5 milijono litų esą bus kuriama Lietuvos bibliotekų integralios informacijos sistema LIBIS.

Lietuvos jūrų muziejaus akvariumams rekonstruoti duoti 7 milijonai litų. Dar 3 milijonai litų teks delfinariumo rekonstrukcijai.

Už 5 milijonus litų iš valstybės biudžeto šiemet bus rekonstruojamas ir Kauno valstybinio muzikinio teatro pastatas.

Iš viso savo įsakymu Š.Birutis kultūros objektų statybai, rekonstrukcijai finansuoti paskirstė per 97 milijonus litų.

„Žinių radijo“, „ekspertai.eu“ inf.

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras