2020 m. liepos 5 d.

 

Užsienio reikalų viceministrė ir naujasis Šveicarijos ambasadorius

Paskelbta: 2012-09-11 13:21 Autorius: ekspertai.eu

Lietuvos užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė Liauškienė rugsėjo 10 dieną susitikime su naujuoju Šveicarijos ambasadoriumi Lietuvai Walteriu Haffneriu aptarė šalių politinės bei ekonominės partnerystės plėtrą ir dvišalį bendradarbiavimą tarptautiniuose forumuose.

A. Skaisgirytė Liauškienė padėkojo Šveicarijai už finansinę paramą, teikiamą pagal programą, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus ES.

Lietuvos atstovė ragino plėsti dvišalius ekonominius ryšius ir ypač stiprinti bendradarbiavimą nišiniuose sektoriuose, teikiančiuose didžiausią abipusę ekonominę naudą.

Viceministrė taip pat teigė esanti susirūpinusi dėl Šveicarijos sprendimo apriboti laisvą asmenų judėjimą ir įvesti kvotas aštuonioms Vidurio Rytų Europos valstybėms, įskaitant ir Lietuvą. Jos  nuomone, nepriimtina, kad naujosios ES narės išskiriamos tarp kitų ES šalių.

urm.lt 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras