2020 m. birželio 5 d.

 

Užsienio reikalų ministras lankysis Vatikane

Paskelbta: 2014-01-14 06:36 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „lt.wikipedia.org“
Nuotr. iš „lt.wikipedia.org“

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 14-17 dienomis vyksta darbo vizito į Vatikaną.

Lietuvos diplomatijos vadovas dalyvaus bendroje popiežiaus Pranciškaus audiencijoje, susitiks su Vatikano valstybės sekretoriumi arkivyskupu Pietru Parolinu (Pietro Parolinu), Vatikano sekretoriumi santykiams su valstybėmis arkivyskupu Domingu Mamberčiu (Dominique Mamberti), Popiežinės taikos ir teisingumo tarybos prefektu kardinolu Peteriu Turksonu (Peter Turkson).

Vizito metu ministras taip pat susitiks su Maltos ordino Didžiuoju magistru Metju Festingu (Matthew Festing), Didžiuoju kancleriu Žanu Pjeru Mazeriu (Jean Pierre Mazery), Italijos užsienio reikalų ministre Ema Bonino (Emma Bonino), lankysis Popiežinėje Šv. Kazimiero kolegijoje.

„Žinių radijo“, „ekspertai.eu“ inf.


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras