2020 m. birželio 6 d.

 

Užkirstas kelias pasikėsinimui į Serbijos vicepremjerą A. Vučičių

Paskelbta: 2013-08-07 13:20 Autorius: Naujienų redaktorius
Serbijos vicepremjeras Aleksandras Vučičius. Balkaneu.com nuotr.
Serbijos vicepremjeras Aleksandras Vučičius. Balkaneu.com nuotr.

Serbijos slaptajai tarnybai BIA, anot Belgrado dienraščio „Naše novine“, pavyko užkirsti kelią pasikėsinimui į vicepremjerą Aleksandrą Vučičių.

Bosutos vietovėje, maždaug už 80 km į pietus nuo Belgrado, buvo suimti penki islamistai. Vieno grupuotės narių, buvusio karininko, namuose rasta ginklų ir amunicijos.

Policija iš pradžių spėjo, kad tai yra islamistų grupelė, norėjusi papildyti radikalių islamistų stovyklą. Tačiau saugumo pareigūnai, kelis mėnesius ją sekę, suprato, kad ji planuoja nužudyti A. Vučičių. Pasikėsinimo užsakovas esą buvo gegužę Kosove Bosnijos tarnybų prašymu sulaikytas mafijos bosas Naseras Kelmendis.

Pasak „Naše novine“, jau ir prieš kelis mėnesius buvo atskleisti planai nužudyti A. Vučičių. Tada paskutinę akimirką buvo pakeistas planuotas vicepremjero kelionės į Pietų Serbiją maršrutas.

A. Vučičius vyriausybėje atsakingas už kovą su organizuotu nusikalstamumu ir korupcija. Žmonės neretai lygina jį su nužudytu vyriausybės vadovu Zoranu Džindžičiumi. Jį 2003 metų kovą nužudė specialiojo policijos dalinio ir vienos mafijos grupuotės atstovai. Nužudymo užsakovo nepavyko išsiaiškinti.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras