2018 m. gruodžio 15 d.

 

Ukrainoje radikalai užblokavo televizijos kanalą „NewsOne“, vėliau pasitraukė

2
Paskelbta: 2017-12-05 06:57 Autorius: ekspertai.eu

Pranešama, kad Lietuvos draugą, Ukrainos prezidentą Petro Porošenką supykdė televizijos kanalo „NewsOne“ vadovo nuomonė, jog maidano orumo revoliucija buvo valstybės perversmas.

Atvykę gerai organizuoti radikalai televizijos kanalo terotoriją užtvėrė kažkuo prikrautais maišais ir apjuosė spygliuota viela.

Skelbiama, kad po kelių parų blokados radikalai pasitraukė.Tiesiogiai „NewsOne“ galite žiūrėti čia:Taip pat nemalonę „NewsOne“ užsitraukė ir todėl, kad tiesiogiai transliavo ir kito Lietuvos draugo, buvusio Gruzijos prezidento Michailo Saakašvilio  Ukrainoje aktyviai vykdomą kampaniją prieš P. Porošenką – gruodžio 3 d. Kijeve vyko mitingas prieš susikompromitavusią valdžią.

Šį mitingą didžioji dalis Ukrainos žiniasklaidos (kaip ir nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida) ignoravo, o „NewsOne“ viską rodė.

Jūsų dėmesiui M. Saakašvilio kalba, pasakyta 2017 m. gruodžio 3 d. mitinge Kijeve.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. Buvo UA draugas
(2017-12-05 19:06:34)
(5.20.244.73) Parašė:

M.Saakašvilis tapo netinkamu, kai pradėjo kalbėti menką tiesą (plačiau gali paaiškinti Aivaras A.): jūs UA vagys, banditai, plėšikai. Ukrainos propogandistai, kaip ir LT nežino ką sakyti - užmokėjo Kremlius, Š.Korėja, Venesuela, Somalis ir t.t... Micha užlipo ant stogo "apsišviesti", kad nenušautu, nes kitaip chuntai, dabar tai padarius - mišios. Standartinė, atidirbta technologija. JAV? Jiems ne tas galvoj, nusivylė Ukraina ir užmiršo Porošenka, o mūsų Demokratizacijos pitbuliai nežino ką daryti ir kam įkasti.1. U-2
(2017-12-05 07:26:28)
(89.116.124.39) Parašė:

Ekspertai nieksiskai nutylejo, kad sy karta, Walcmano hitlerjugendas neislauze duru, neismuse ir net neuzbetonavo langu, nieko neuzmuse ir netgi nesumuse o „NewsOne“ gavo puikia reklama. Tai dar vienas yrodymas, kad vakarietiskos vertybes banderovcam yra labai artimos.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras