2020 m. vasario 24 d.

 

Ukraina: Nikolajevo srities administracijos pastatą kontroliuoja teisėsaugos institucijų pareigūnai

Paskelbta: 2014-04-08 11:49 Autorius: Naujienų redaktorius
Ukrainos regiono administracijos vadovas Mykola Romančiukas
Ukrainos regiono administracijos vadovas Mykola Romančiukas

Nikolajevo srities administracijos pastatą ir jo prieigas kontroliuoja teisėsaugos institucijų pareigūnai. Tai antradienį pranešė šio Ukrainos regiono administracijos vadovas Mykola Romančiukas.

„Aš kaip srities vadovas esu savo darbo vietoje“,  cituojami jo žodžiai pranešime, paskelbtame regiono vyriausybės tinklalapyje. „Šiandien mums kaip niekada reikalinga pilietinė taika, stabilumas ir rimtis“,  pabrėžė M. Romančiukas.

Naktį į antradienį prie administracijos pastato vyko mitinguotojų ir milicijos susirėmimai. Vietos žiniasklaidos duomenimis, nukentėjo 15 žmonių, 11 iš jų nugabenti į ligonines. Daugiau kaip 20 protestuotojų sulaikyta.

Anksčiau buvo pranešta, kad aikštėje priešais srities administracijos pastatą susirinko apie 300 mitinguotojų. Dalis jų mėgino į jį įsiveržti.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras