2020 m. liepos 7 d.

 

Ukraina greitu laiku tikisi iš TVF gauti 3 mlrd. dolerių paramą

6
Paskelbta: 2014-03-04 15:02 Autorius: Naujienų redaktorius
Ukrainos finansų ministras Aleksandras Šlapakas. Ua.korrespondent.net nuotr.
Ukrainos finansų ministras Aleksandras Šlapakas. Ua.korrespondent.net nuotr.

Artimiausiu metu Ukraina tikisi iš Tarptautinio valiutos fondo (TVF) gauti 3 mlrd. dolerių finansinės paramos dalį, rašo „Bloomberg“.

3 mlrd. dolerių paramos dalį Ukraina turėtų gauti per artimiausias 10–40 dienų. Kijevo vertinimu, šaliai iš viso prireiks 15 mlrd. dolerių pirminės finansinės pagalbos.

Kiek anksčiau Ukrainos finansų ministras Aleksandras Šlapakas teigė, kad pirmąją TVF paramos dalį Ukraina gali gauti ne anksčiau kaip balandį.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
6. lorenzo
(2014-03-05 06:21:27)
(78.62.1.211) Parašė:

spejo ukrainoje nuversti valdzia kaip is karto globalistai pasirupino pasodinti šali ant skolu5. Letas Palmaitis 4-am
(2014-03-05 05:55:20)
(78.62.221.179) Parašė:

Kartoju, kadangi esu Redakcijos cenzūruojamas ir ji pašalina net neįdėtus komentarus manydama, kad jie kenkia lietuvybei, o antisemitiniai kliedesiai apie gojus, žydelius ir žydukus, matyt, nekenkia. Tamstos melas, Pone, kenkia ne tik Pačiam, nes su juo gali akimirksniu pražūti apžmeiždamas D-vą, bet ir tautai, nes padedi rastis prakeikimams Abraomo vaikams, už ką savo ruožtu žadamas prakeikimas (Pr 12, 3). Esi kažką girdėjęs apie "gojus" ir skaitęs (tikriausiai rusiškai), bet neskaitęs to Senojo Testamento, nes ten tavo sugalvoto šmeižto (manai neatsakysi už jį?) apie "kuo didesnius procentus" nėra. Yra štai kas: "Kai skolinsi mano žmonėms, savo vargšams, nesielgsi su jais kaip skolintojas, nereikalausi iš jų palūkanų" (iš 22, 24) - imti procentus už tikėjimo broliui paskolintus pinigus griežtai draudė ir Katalikų Bažnyčia iki pat reformacijos ir kiek po jos, jau įsigalint kapitalizmui, bet šiandien draudžia tik islamas. Be to, D-vas skelbia savo išrinktai Mesijui tautai palaiminimus, jei ji laikysis Jo žodžių, ir prakeikimus, jei nesilaikys, štai taip: "Tu skolinsi daugeliui tautų, bet pats nesiskolinsi. VIEŠPATS tave padarys galva, o ne uodega, tu būsi visuomet viršuje ir niekad apačioje, jei tik klausysi ir ištikimai laikysies VIEŠPATIES, savo D-vo, įsakymų, kuriuos tau šiandien duodu" (Įst 28, 12-13), "Ateivis, gyvenantis su tavimi, kils aukščiau ir aukščiau už tave, o tuo tarpu tu slinksi vis žemyn ir žemyn. Jis tau skolins, bet tu jam neskolinsi; jis bus galva, o tu uodega" (Įst 28, 43-44).4. na,
(2014-03-04 22:26:01)
(78.62.133.231) Parašė:

jei paskolindami, lieps nuskurdinti Ukrainos žmones,tai tokia paskola bus Trojos arklys. Bet ar bankininkams miljardieriams rūpi kokia tai Ukraina,Bosnija ar Lietuva? Va, apiplėšti tai moka visus ,o sušelpti-tik savus. Paskaitykit Senąjį Testamentą,aiškiai nurodyta- žydams skolinti be procentų-o gojams( visiems kitiems) -kuo didesnius...Jei jau Senajam Testatmente taip rašo,tai ko jiems nesinaudoti.3. nika
(2014-03-04 18:21:57)
(88.222.116.45) Parašė:

TVF nieko neduoda tik skolina iš procentų ir labai konkrečiais reikalavimais sumažinti atlyginimus ,pensijas ,pakelti kainas ir dar labiau nuskurdinti.2. .
(2014-03-04 17:49:19)
(78.58.33.27) Parašė:

1 > Visiskai teisingai. Beto Maidanas tai tas pats Jav irankis.1. tvf
(2014-03-04 16:46:22)
(78.56.184.220) Parašė:

Maidano veidai ranka rankon su TVF Jasenčiukas pasakė, kad įgyvendins VISUS TVF reikalavimus, pakeis visus reikiamus įstatymus, kad tik gautų paskolas. Ar kas supranta kas yra TVF ir ko jie reikalaus. Tai stipriausiai kirs pažeidžiamiausius sluoksnius ir ne tik. Tik ar po to ukrainiečiai turės jėgų trečiam maidanui? <....> KAS YRA TVF? TVF veikloje dalyvauja daug valstybių. Visos turi po tam tikrą kiekį akcijų, panašiai kaip akcinėje bendrovėje. Tačiau liūto dalį akcijų turi JAV vyriausybė, nes akcijos skirstomos tokia proporcija kiek kas yra pinigų įdėjęs, o JAV indėlis didžiausias. Taigi balsuojant ir priimant sprendimus TVF visada lemiamą svorį turi JAV vyriausybės balsas. Faktiškai TVF yra JAV VYRIAUSYBĖS ĮRANKIS. Tai kodėl tuomet JAV tiesiai nesako, kad to ar kito reikalauja būtent JAV, o ne kažkoks beasmenis TVF? Todėl, kad jankiai veidmainiauja ir slepiasi už TVF, t.y. už tarptautinės organizacijos ir bendruomenės pečių. Kas yra Briuselis ir ES? Pravartu priminti, kad beveik visi ES nariai yra ir NATO nariai ir jų žemėje stovi JAV kariuomenė – taigi jie yra JAV sąjungininkai, t.y. vasalai. Štai viskas ir susiveda – visos reformos eina iš Vašingtono. Kam tokios reformos reikalingos ir kam jos naudingos? Kodėl jos būtent tokios, o ne kitokios? Reformos didžiulę naudą duoda visų pirma JAV ir jų vasalui ES, nes sunaikinus gamybą visoje buvusioje socialistinėje Rytų Europoje ir buvusioje TSRS visoms Vakarų pramoninėms valstybėms, t.y. JAV ir jos vasalui ES, visas buvęs socialistinis lageris tapo eksporto rinka. Jie iš reformų laimėjo daug, nes dabar įsigijo didžiulę rinką savo prekių eksportui, ir neturi šioje rinkoje jokios konkurencijos. Seniau dėl eksporto rinkų kariavo, grobė kolonijas ir taip kūrė savo prekėms rinkas. O dabar apsiėjo be karo – privertė įvykdyti reformas tokias kokių jiems reikėjo (Pranas Valickas)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras