2020 m. vasario 20 d.

 

TVF pritarė eilinės paramos dalies skyrimui Graikijai

Paskelbta: 2013-07-30 08:24 Autorius: Naujienų redaktorius
en.wikipedia.org nuotr.
en.wikipedia.org nuotr.

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) pritarė eilinės paramos dalies – 1,72 mlrd. eurų – skyrimui Graikijai, informuoja fondo spaudos tarnyba.

Bendra parama, skirta Atėnams, pasiekė 8,24 mlrd. eurų.

TVF vadovė Christine Lagarde atkreipė dėmesį į pagyrimo vertą pažangą, kurią pastaruoju metu Graikijos vyriausybei pavyko pasiekti mažinant biudžeto disbalansą, tačiau ji pabrėžė būtinybę imtis tolesnių ryžtingų priemonių siekiant stabilizuoti ekonominę situaciją šalyje. Jos nuomone, būtina įgyvendinti papildomas reformas valstybės sektoriuje norint iš esmės atgaivinti ekonomiką.

Ch. Lagarde nuomone, Graikijai taip pat būtina sėkmingai įvesti pakoreguotą pelno mokestį ir nekilnojamojo turto mokestį. Kartu TVF vadovė pabrėžė, kad „ypač svarbu išvengti tokios mokesčių politikos, dėl kurios sumažėtų pajamos“. Ji pritarė ir daug rimtesnėms struktūrinėms reformoms, sutelkiant pastangas į ekonomikos augimo ir gamybos skatinimą.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras