2020 m. vasario 20 d.

 

Tualeto prie Kauno klinikų kaina aukcione padidėjo kelis kartus - iki daugiau nei 0,5 milijono

2
Paskelbta: 2014-01-13 19:01 Autorius: Naujienų redaktorius

„Kauno švaros“ įmonės skelbto aukciono, per kurį parduotas Žaliakalnyje, šalia Kauno klinikų, esantis ir seniai pagal paskirtį nenaudojamas viešasis tualetas, laimėtojas jau pervedė pinigus į savivaldybei priklausančios šios bendrovės sąskaitą, teigiama Eltos pranešime.

Anot „Kauno švaros“ generalinio direktoriaus Daliaus Tumyno, minimas statinys, esantis patrauklioje miesto vietoje, aukciono būdu buvo parduodamas pirmą kartą. Už statinį naujasis jo savininkas esą sumokėjo daugiau nei 520 tūkstančių litų. Pradinė apleisto ir nenaudojamo viešojo tualeto kaina aukcione buvo 133 tūkstančiai litų.

„Iš tiesų pradinė statinio kaina buvo neadekvati jo vertei. Todėl kaina ir pakilo kelis kartus. Aukciono laimėtojas dabar pats nuspręs, koks objektas iškils šioje vietoje vietoj buvusio tualeto“, – teigė D. Tumynas.

Eltos, „ekspertai.eu“ inf.

 
Komentarai

 
2. Kaunys
(2014-01-13 23:22:22)
(84.240.6.31) Parašė:

Valio! Kam tie namai, statysim tualetus!1. Edas
(2014-01-13 21:54:52)
(78.63.194.40) Parašė:

Kaunas puikiai planuoja, jei teigia, kad pirkėjas pats nuspręs kas su tuo statiniu bus daroma. Taip beplanuojant nesunku sulaukti ginklų parduotuvės šalia savivaldybės arba naktinio klubo šalia kapinių.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras