2020 m. sausio 18 d.

 

Trumputės stiuardesių suknelės Japonijoje sukėlė pasipiktinimo bangą

Paskelbta: 2014-03-12 09:11 Autorius: Naujienų redaktorius
Oro bendrovės „Skymark“ stiuardesės. Akihabaranews.com nuotr.
Oro bendrovės „Skymark“ stiuardesės. Akihabaranews.com nuotr.

Naujos Japonijos pigių skrydžių bendrovės stiuardesių uniformos sukėlė pasipiktinimo bangą. Skrydžių palydovų profsąjunga kritikuoja, kad septintojo dešimtmečio stiliaus suknelės nedengia net šlaunų ir dėl to gali kilti tokių problemų kaip seksualinis priekabiavimas, praneša agentūra AFP.

Oro bendrovė „Skymark“ nauja apranga nori privilioti daugiau klientų, konstatuoja profsąjunga. Tai esą tik rodo, kad kompanija į moteris žiūri kaip į prekes. Profsąjungos puslapyje internete skrydžių palydovės reiškia būgštavimus, kad keleiviai į jas spoksos arba mobiliaisiais telefonais fotografuos po drabužiais.

Bendrovės duomenimis, stiuardesės naujas sukneles vilkės tik laikinai, kad pareklamuotų vidaus skrydžius orlaiviu „Airbus A330“, kuriuos „Skymark“ ketina pasiūlyti nuo pavasario.

Oro bendrovės vadovas Šiničis Nišikubas per naujų uniformų pristatymą patvirtino, kad niekas nebus verčiamas jų dėvėti prieš savo valią. 

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras