2020 m. sausio 27 d.

 

Trump 's buvęs saugumo klausimais Johno Boltono paprašyti liudyti apkaltos tyrimą

7
Paskelbta: 2019-10-31 08:28 Autorius: ekspertai.euPasklidus žiniai (apie tai skelbėme publikacijoje „Už beveik keturis milijonus mokesčių mokėtojų eurų su dar viena savo kurta sistema lietuviai perspjaus „Google“), kad garsių Lietuvos mašininio vertimo sistemų – raštija.lt ir versti.eu – kūrėjai už mokesčių mokėtojų pinigus ketina sukurti dar vieną sistemą už tų pačių mokėtojų pinigus, ekspertai.eu nuolatos pristatys aktualias naujienas iš pasaulio, verstas į lietuvių kalbą su tomis sistemomis.

Jūsų dėmesiui spalio 31 d. Reuters publikacija „Trump's former security advisor John Bolton asked to testify in impeachment inquiry“.Trump 's buvęs saugumo klausimais Johno Boltono paprašyti liudyti apkaltos tyrimą

Dar vienas įrodymas, kad privačius interesus, siekia apie buvusį U.S. Ambasadorius Ukrainoje Marie Yovanovitch atsirado trečiadienį parodymus į Democratic-led apkaltos tyrimą prezidentas Donaldas Trampas, kad į šią šalį.

Ketrina Croft, Ukrainos specialistų į Valstybės departamentą, sakė Robertas Livingstonas, buvęs respublikonų congressman-turned-lobbyist, kelis kartus Yovanovitch teigė, kad būtų atleistas.

Buvo neaišku, kodėl ji savo pareiškimą, kad įstatymų leidėjai, registruoti internetu „Washington Post“.

Trampo pašalinti Yovanovitch gegužės mėnesį, ragindamas jo asmeninis advokatas, Rudy Giuliani, kuris prašė, kad Ukraina ištirtų Joe Bidenas, vadovaujančio "nominuoti finalinikai į veidą, Trampas, 2020 lapkričio U.S. rinkimų. Sąjungininkai prezidentas jau nukreipė nepagrįstus kaltinimus dėl išdavystės prieš Yovanovitch.

Livingston yra dar vienas gruzinas respublikonų, kurie kartu su Giuliani, pasisakė prieš Yovanovitch. Kiti Trampo sūnus Donaldas Trampas jaunesnysis ir buvęs respublikonų kongresmenas Pitas seansai.

Demokratijos atstovas Džeraldas Connolly sakė, kad jis buvo sukrėstas, išgirdęs Livingston vaidmuo, pridurdamas: "norėtume žinoti, kas paskatino jį rekomenduoti šaudymo iš garbingos karjeros užsienyje ambasadorius, kuris daro gerą darbą saugant U.S. interesus ir skatinti demokratiją Ukrainoje". Kitos rūmų demokratų, Peter Welch, Livingston yra "gėdingas".

Naujausias judėti greitai apkaltos, buvęs Baltųjų rūmų nacionalinio saugumo klausimais Johno Boltono buvo paprašyta patvirtinti kitą savaitę, sakė šaltinis, susipažinęs su šiuo klausimu.

Nacionalinės saugumo tarybos teisininkas Džonas Eizenbergas ir Eizenbergas pavaduotojas, Maiklas Elis, buvo paprašyta pirmadienį pasirodyti, pridūrė šaltinis.

Bolton, respublikonų užsienio politikos vanago, kurie tarnavo kaip Trampo nacionalinio saugumo patarėjas, nuo balandžio 2018, kol jis buvo apimtas Trampo redakcijoje, 10, tapo pagrindine figūra, vidaus Baltųjų rūmų pastangas sutraukiantis pastangas paskatinti Ukrainos kaip Bidens tyrimą.

Timas Morisonas, Rusijos specialistų dėl Trump 's Nacionalinės saugumo tarybos, liudyti ketvirtadienį. Morisonas atsistatydino iš savo poziciją, trečiadienį sakė aukšto rango administracijos pareigūnas.

'Obama užpuolimas'

Apkaltos tyrimą dėmesys sutelkiamas į liepos 25 telefono skambutis, kurio Trampas Zelenskiy Volodymr Ukrainos prezidentas paprašė ištirti J. Bideno, buvęs viceprezidentas, ir jo sūnus Hanteris, kuris tarnavo kaip director, skirtą Ukrainos energetikos bendrovė Burisma. Trampas neigė nusikaltimą ir pavadino tyrimo imitacija.

Smulkus ūkininkas, kuris liudijo apie penkias valandas trečiadienį, buvo Nacionalinės saugumo tarybos personalas Baltuosiuose rūmuose nuo 2017 iki liepos 2018 d.

Ji sakė, Livingston Yovanovitch apibūdina kaip 'Obama užpuolimas', kurie buvo susiję su liberalizmo gynėjui George Sorosas.

Sorosas yra pasiturintis finansininkas, dažnai puolamas konservatoriai, ir už jo paramą liberaliai. Barackas Obama buvo Trump 's Demokratinės pirmtakas.

"tai nebuvo aišku, tuo metu, - arba dabar, - kurios ar kurių išlaidų ponas Livingstonas buvo, ambasadorius Yovanovitch," Croft.

Giuliani pripažino siuntimą į valstybės sekretorius Mike Pompeo pakelį informaciją, įskaitant dokumentas, apibūdinantis diskredituotas teoriją propagavo Trampo sąjungininkų, kad Yovanovitch buvo įdiegta į jos pareigas Kijeve, soros ir, jei ji buvo pašalinta, Sorosas "turi tiek daug, ar dar daugiau galios Yovanovitch kaip prezidentas, ir valstybės sekretorius."

Kaip kongresmenui, Livingston suvaidino reikšmingą vaidmenį Republican-led diską, kad apkalta demokratų prezidentas Bilas Klintonas, meluoja apie savo santykius su stažuotoju prieš metimą, 1998, kai paaiškėjo, jis įsitraukė į nesantuokinį romaną.

Lobizmo bylų atskleidimas, Teisingumo departamentas parodė Livingston firmos sudarė dvi Ukrainos klientų Vašingtone. Jie yra buvusio Ukrainos Ministre Pirmininke Julija Timošenko, kurie nesėkmingai paleisti šių metų prezidento rinkimus laimėjo Zelenskiy triuškinamai, o Ukrainos metalų gamintojų asociacija.

Buvęs respublikonų kongresmenas Bobas McEwen, kuris veikia kaip konsultantas Livingston firmos, Tymoshenko, kad Trump 's advokatas praėjusį gruodžio mėn., šlifavimo.

Įmonė ne iš karto atsakyti į prašymą pateikti komentarą.

Kirtosi OVER UKRAINA

Kitas Ukrainos specialistų į Valstybės departamentą, Christopher Anderson, kuri taip pat pareiškė trečiadienį, konfliktuoja su administracija dėl Ukrainos politikos. Trump 's neigiamos nuomonės buvo dažnai kertasi su kitais Valstybės departamento ir Baltųjų rūmų pareigūnai, kurie pabrėžė, kad Kijevo U.S. nacionalinio saugumo Rusijos agresijos akivaizdoje, savo parodymus.

Anksčiau šį mėnesį Yovanovitch paliudijo, kad ji nežinojo, Giuliani 's motyvai pulti ją, ir kad ji manė, kad ji buvo pasalintas "nepagrįstus ir melagingus pareiškimus, žmonės, turintys aiškiai abejotinų motyvų."

Trump 's kandidatas tapti U.S. ambasadorius Rusijoje, John Sullivan, liudijo jo Senato posėdyje trečiadienį patvirtinti, kad jis žinojo, kad šiemet apie Giuliani 's kampanijos nuversti Yovanovitch.

Trump 's liepos telefono skambutis yra Kongreso tyrimą, ar jis netinkamai savo pareigas, asmeninės politinės naudos, ir jei taip, ar, kad "didelė nusikaltimų ir misdemeanors", kad nusipelno apkaltos ir nušalinimo nuo pareigų pagal Konstituciją.

Jei Democratic-led Parlamentas patvirtins oficialūs kaltinimai prieš Trampą, Republican-controlled Senate būtų teisti ar pašalinti jį iš pareigų.

Trampo jo prašymą Zelenskiy už tyrimą, po 391 mln. dolerių pajamų Bidens saugumo pagalba patvirtinta Kongreso padėti Ukrainai kovoje Russian-backed separatistų Rytų Ukrainoje. Zelenskiy sutiko, kad Trump 's užklausas. Pagalba buvo suteikta.

Namą demokratai vėlai trečiadienį pastūmė banknotą pro rakto skydą, kuris nustato tvarką, viešuosius svarstymus dėl rūmų žvalgybos komitetui, kuris yra į Trump 's santykiuose su Ukraina, bei kitų skydų.

Taisyklių komitetas, šališkas balsavimas, būtų visas namas, kaip tikimasi, kad balsuoti ketvirtadienį.

Respublikonai apkaltino demokratus, trypia Trump 's teisės ir proceso per paslaptį.

„U.S. Konstitucija suteikia Parlamentui plačių įgaliojimų nustatyti taisykles dėl apkaltos ir demokratų sako, kad jie yra šių namų taisykles, reglamentuojančias tyrimus.

Reuters

(Tekstas verstas su sistema versti.eu)

Šaltinis: france24.com
P. S.

Ekspertai.eu primena, kad mokesčių mokėtojų pinigų įsisavinimas informacinių technologijų srityje yra vienas saugiausių variantų Lietuvoje.

Ekspertai.eu taip pat kviečia prisiminti ataskaitą apie ES 2007–2013 m. struktūrinės paramos Lietuvos informacinės visuomenės plėtrai rezultatus, kuri buvo pristatyta 2015 m. spalio 14 d. Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdžio metu. Apie sėkmingai įsisavintą milijardą litų papasakojo Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos narys, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos direktorius, UAB „Prinus Projects“ vadovas Ramūnas Čepaitis.

Pasak R. Čepaičio, Lietuvoje „formuojasi visuomenės gyvenimo stiliaus įgūdžiai“. Įsiklausykime į šiuos žodžius. Visiems malonaus meditavimo (tekstinę-iliustracinę milijardo pristatymo versiją galite pamatyti ČIA).

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
7. -6. V. Ladas
(2019-10-31 20:07:46)
(84.46.207.208) Parašė:

Taip :)) Tai įdomus Rusų kalbos žodis. Ir Jūsų paminėtąją reikšmę galima suprasti/susigaudyti tik atitinkamame kontekste. Patys rusakalbiai ,bent jau europinėje Rusijos pusėje šia reikšme šį žodį retai naudoja. Daugiau Rytų Sibiriečiai, ypač Tolimųjų Rytų gyventojai. :)6. V. Ladas-5 -3
(2019-10-31 19:52:21)
(188.69.208.38) Parašė:

Štai dėl to ir verčia nesąmones elektronika: žodis "kliuč" turi kelias skirtingas reikšmes, tarp jų žodį "versmė", iš žemės trykštantis šaltinis...5. -3. V. Ladas
(2019-10-31 18:56:38)
(84.46.207.208) Parašė:

O "raktas" čia prie ko, kaip manot?4. -3. V. Ladas
(2019-10-31 18:53:54)
(84.46.207.208) Parašė:

Rusų. Verčiu ekspromtu: "sto liet nazad žiznj bilA kliučiom" :))3. V. Ladas
(2019-10-31 18:15:15)
(188.69.208.38) Parašė:

Iš kokios kalbos versta?: šimtą metų į užpakalį gyvenimas mušė raktu2. Autoriui
(2019-10-31 10:37:40)
(82.135.141.64) Parašė:

Ar pavadinimą girtas rašei ?1. Mikas
(2019-10-31 10:03:41)
(78.62.100.100) Parašė:

Vertimas tikras jovalas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi