2020 m. gegužės 26 d.

 

Tomas Čyvas: politikai bijos saugumo kompromato

1
Paskelbta: 2020-03-08 19:25 Autorius: Savo varpinė

Lietuvoje skandalai dėl specialių tarnybų veiklos nėra anokia naujiena. Busiu atviras kai buvęs Seimo NSGK pareiškė esą turįs medžiagą patvirtinančią dabartinio šalies vadovo rinkiminės kampanijos pagalbininkų sekimo faktus tuo net nesusidomėjau.

Pirmiausiai tai ne pirmas ne antras ir net ne dešimtas atvejis, kuomet vienas ar kitas politikas prabyla apie spectarnybų ir pirmiausiai be abejo VSD ir STT neviešą poveikį politikams, antra – po panašių pareiškimų dažniausiai sekdavo tiesiog ilgas prielaidų išvardinimas.

Tik štai šį kartą viskas panašu suskasi kiek kitokia linkme. Maža to, kad  medžiaga buvo rinkta prieš esamo šalies vadovo žmonės bet dar ir pradeda aiškėti, kad galimą kompromatą ieškota siekiant jį panaudoti tiesiog vienos konkrečios partijos be abejo kalbu apie konservatorius vidinės kovos reikmėms.

Taigi šiandien svečiuose politikos apžvalgininkas ir žurnalistas Tomas Čyvas numynęs ne vieną dešimtį kilometrų valdžios koridoriais. O taip pat telefonu kalbėsime su žmogumi, kuris pateko į tą sekamųjų sąrašą ir mažą to, o likimo ironija, apie tai sužinojo savo gimtadienio dieną. Štai tokia „dovana“ nuo VSD .

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Ceslovas
(2020-03-08 22:33:41)
(78.63.127.120) Parašė:

Taip iseina, kad Lietuva eina ne demokratijos keliu, o juda Raudonuju CHmeru ar Pinoceto link.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras