2020 m. gegužės 28 d.

 

Tegu JIE bijo

65
Paskelbta: 2012-07-04 00:20 Autorius: Saulius Stoma
Nuotr. alkas.lt
Nuotr. alkas.lt

Šis tekstas galėtų vadintis taip: „Kas bijo Neringos Venckienės“. Tačiau toks straipsnis jau buvo. Be to, dauguma ir taip žino, kas bijo visuomenės pakilimo bangos ir naujos politinės jėgos. Tai TIE, kurie tiesą ir teisingumą šioje valstybėje bando nuplauti į kanalizaciją, kaip nuplaunami TIE-SOS užrašai miestų aikštėse.

JŲ baimė tokia stipri, kad priverčia daryti kvailystes, elgtis neteisiškai, šiurkščiai, o vėliau dar labiau bijoti. Baimė ir neteisėti veiksmai suriša, tarsi nusikaltėlių gaujoje. Prievartos sankcionavimas ir pritarimas jai sujungia stipriau nei pažiūros. Politinė kairė ir dešinė čia gali keistai sutapti.

Apsisprendimas dėl pritarimo ar nepritarimo prievartai vyksta kitoje, ne politinėje vertybių skalėje. Žinoma, kartu tai ir politinis apsisprendimas. Tačiau jis – vertikalus, ne horizontalus.

Prievartaujanti valdžia ima bijoti žmonių. Ir tada ji neišvengiamai ima slopinti pačią demokratiją. Pavojinga atrodo kiekviena laisva iniciatyva, kiekvienas judėjimas, kuris kyla iš apačios. Tiesa tampa baisi.

Todėl Seime įžūliai nutraukiama Visuomeninės komisijos smurtui Garliavoje tirti spaudos konferencija, nors joje kalba teisės profesoriai ir Nepriklausomybės Akto signatarai.

Jokių incidentų nesukėlę Seimo lankytojai pareigūnų be įrodymų išvadinami nusikaltėliais vien todėl, kad susirinko palaikyti Neringos Venckienės. Ir nesvarbu, kad jų tarpe stovi pirmasis nepriklausomos Lietuvos kultūros ministras ir dabartinis Meno kūrėjų asociacijos prezidentas. Visi, kas priešinasi neteisingumui, tampa pavojingais marginalais!

Paskutinę akimirką Seime uždraudžiama spaudos konferencija, kurioje turėjo būti pristatomas visuomenės sudarytas „Lietuvos sąrašas“. Motyvas – tai rinkimų projektas! Tarsi prieš tai nebūtų vykusi konferencija, kurioje trijų partijų lyderiai dėstė rinkimų planus ir skelbė po rinkimų būsiančias koalicijas. Tačiau tai visai kas kita. Mat tos partijos yra sisteminės ir turi galios viską kontroliuoti, nors ir vaidindamos opoziciją.

Įsidėmėtina, kad visuose šiuose neteisėtuose veiksmuose pagrindinio atlikėjo smuiku griežia Algimantas Salamakinas – Seimo procedūrų virtuozas ir etikos švyturys. Aną kadenciją jis buvo įtartas valstybės paslapties išdavimu, o visai neseniai - dokumentų klastojimu. Tyrimai lyg ir nesibaigę, todėl jis tvirtai pakabintas ant Valstybės saugumo departamento ir prokuratūros virvučių. Taigi, patikimas.

Nepatikimi tie, kurie nebijo. Kurie nėra nuo ko nors priklausomi. Laisvi, todėl pavojingi. Šitos valdžios viršūnėse tokių beveik nėra. Lietuvą valdo „pakabintieji“. Bent jau žmonėms atrodo, kad tai jie valdo. Bet jie valdo bijodami. Dabar jau net sunku pasakyti, ko jie bijo labiau – savo lėlininkų ar Neringos Venckienės.

Tačiau pakalbėkime apie tuos, kurie Neringos Venckienės bijo visai be reikalo. Apie pasidavusius kryptingai propagandai, kad kyla kažkokia tamsi populistinė banga, kuriai atėjus į valdžią bus dar baisiau nei tada, kai Seimo pirmininku buvo Arūnas Valinskas. Ar tikrai tai gali nutikti?

Imkimės faktų. Kitaip nei Tautos prisikėlimo partijoje, rinkimams skirtame „Lietuvos sąraše“ bus daug rimtų intelektualų ir visuomenės autoritetų. Tarp rėmėjų, kurie patys nenori eiti į politiką, tokių dar daugiau.

Tačiau gal viską gadins sąrašo vedlė ir vėliava – Neringa Venckienė? Juk ji tokia kontraversiška asmenybė, ar ne?

Bet kaip kartais nutinka, tokį propagandos suformuotą įvaizdį šiomis dienomis netyčia paneigė patys jo formuotojai. Ir kas ypač vertinga - pasiremdami buvusios kolegės nemėgstančio teisėjo teiginiais. Tas žmogus patvirtino tiesą, kuri buvo akivaizdi visiems bent šiek tiek artimiau bendravusiems su Neringa Venckiene. Ji – labai santūri ir veiksmus pasverianti asmenybė.

Ano buvusio kolegos nuomone, tokia ji buvo iki pedofilijos skandalo. Vėliau tapo nervinga... Turbūt ne tik šis teisėjas, bet ir dalis kitų teisininkų, politikų, pareigūnų serga gana nemalonia liga. Tai – empatijos, gebėjimo tapatintis su kitu žmogumi stoka. Beje, mūsų valstybės aparate ši liga jau virto epidemija.

Juk užtektų įsijausti į būseną moters, kurios mylimas brolis greičiausiai po kankinimų nužudytas, o prieš tai paverstas žmogžudžiu, nors rimtų įrodymų taip ir nepateikta. Maža to. Brolio mergaitė pasakoja baisius dalykus, tačiau visas galingas valstybės mechanizmas sukasi į priešingą pusę, nei būtų normalioje teisinėje valstybėje. Mergaitė plėšiama iš gimtųjų namų, o ją ginantys artimi žmonės verčiami nusikaltėliais. Vien dėl to, kad neliko abejinga, žlunga sėkminga teisėjos karjera ir netgi ima grėsti kalėjimas.

Kaip jūs atrodytumėte atsidūrę tokioje situacijoje? Ar tikrai visą laiką būtumėte ramūs kaip belgai? Ir jeigu jums pavyko bent kiek įsijausti, pažvelkite iš naujo į žmogų, kuris visa tai patyrė ne vaizduotėje, bet savo gyvenime. Ir ta baisi realybė tęsiasi jau ketverius metus!

Argi ši trapi moteris nėra tikra didvyrė? Pažiūrėkite, kaip oriai ji elgiasi ir netgi šypsosi. Argi tokiu žmogumi nebus galima pasitikėti kritinėse situacijose?
Neabejingumas – esminė gero politiko savybė. Jeigu jis dera su protu ir išsilavinimu – tai jau išskirtinumas. Likimo smūgių patyrę žmonės visada gali geriau suprasti kitus. Žmogus, kuris po tokių smūgių nepalūžta, gali vesti į priekį.

Todėl Neringa Venckienė jau įgijo lyderio charizmą. Tai - Dievo dovana atlikti tam tikriems darbams. Ir ši charizma ateityje tik stiprės. Kartu su visuomenėje kylančia neabejingumo, supratimo, tikėjimo ir drąsos banga.

Tad visi, norintys gerų permainų, neturi bijoti Neringos Venckienės. Nieko nebijokit!

Tegu bijo JIE.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
65. Pardon, pikasai
(2012-07-06 22:05:05)
(78.56.184.94) Parašė:

Pikasui: pradėta apie tiltus, o užbaigta apie miltus - visiškai pikasas nusipezėjo... Ką, jis vakar tik gimęs bernaitis ir nieko nežino, kaip jaunos, gražios ir patiklios mergužėlės yra viliojamos? Mano pažįstamas net bankininko sūnumi prisistatinėjo, kad užkariautų gražuolės širdį - iš visų jo sektų pasakėlių romaną būtų galima parašyti. Klausimas dėl Stomos ne taip tūrėtų būti keliamas - svarbiausia - ar Stoma yra žmogžudys-pedofilas-korumpuotas vagis (pratęskit patys), ar padorus žmogus. Kiek aš stebiu Sauliaus Stomos politinę veiklą - jis tai nusikaltėlių kategorijai nepriklauso, nors ir yra "sėdėjęs". Todėl pikaso tryda apie S.Stomą - tryda ir telieka. Pardon, pikasai.64. Pardon, pikasai
(2012-07-06 22:04:41)
(78.56.184.94) Parašė:

pradėta apie tiltus, o užbaigta apie miltus - visiškai pikasas nusipezėjo... Ką, jis vakar tik gimęs bernaitis ir nieko nežino, kaip jaunos, gražios ir patiklios mergužėlės yra viliojamos? Mano pažįstamas net bankininko sūnumi prisistatinėjo, kad užkariautų gražuolės širdį - iš visų jo sektų pasakėlių romaną būtų galima parašyti. Klausimas dėl Stomos ne taip tūrėtų būti keliamas - svarbiausia - ar Stoma yra žmogžudys-pedofilas-korumpuotas vagis (pratęskit patys), ar padorus žmogus. Kiek aš stebiu Sauliaus Stomos politinę veiklą - jis tai nusikaltėlių kategorijai nepriklauso, nors ir yra "sėdėjęs". Todėl pikaso tryda apie S.Stomą - tryda ir telieka. Pardon, pikasai.63. arte
(2012-07-05 14:59:57)
(62.80.227.185) Parašė:

mes ir nebijom,tel jie bijo musu Patvoriniu.ten klonio g, niekas nebijojo net vaikai,tik pyktis ant saves kad mergaites neisgelbejom ta lietynga ryta.su pagarba Stomai!-Siauliai62. arte
(2012-07-05 14:58:55)
(62.80.227.185) Parašė:

mes ir nebijom,tel jie bijo musu Patvoriniu.ten klonio g, niekas nebijojo net vaikai,tik pyktis ant saves kad mergaites neisgelbejom ta lietynga ryta.su pagarba Stomai!61. alfa
(2012-07-05 12:19:54)
(88.222.118.50) Parašė:

Manau,kad apie politikus ir rinkėjus reikia kalbėti atskirai.Politikų vienijimas eina į pabaigą.Kurių nesuvienijo gegužės 17 ir liepos 2 ,tų nesuvienys jau joks Saliamonas.Iš jų opoziciniai politikai liks su Kuoliu ar po medžiu, o valdžios politikai su Vaicekauskiene ar su Seimo partijomis.Visa tai kita barikadų pusė su Krylovo vėliava.Šiapus barikadų-vieningi politikai su patvorinių vėliava ir čia įvairių specialybių politikų,einančių į Seimą sočiai pakaks.Dabar esminis etapas-nešti patvorinių vėliavą į rinkėjus ir čia jau Tiesos žygis per Lietuvą.Būtent patvoriniai eina į priekį,klupdami ir klupdomi,žudomi ir šmeižiami,galbūt Neringą pasodins į kalėjimą,patvoriniai eis į priekį ir jie daug pasieks,nežiūrint,kad iš kitos pusės girdėsis tik operetės apie susivienijimą,aikštės vazą ir kt.60. Jonas
(2012-07-05 11:19:28)
(81.7.101.10) Parašė:

o kaip, ar rajonuose yra steeigiami Drasos kelio skyriai. Ar užteks kad mes balsuosime?59. Kas bijo nepatyrusių
(2012-07-04 23:46:34)
(88.216.18.42) Parašė:

norėčiau paklausti ar nematote ką daro paturę politikai??? Ar norėtumėt, kad ir su jūsų vaikais taip patyruaiai pasielgtų?? Ar suprantate kokia patirtį jie įgijo?? Ogi nieko nematyti, nieko nežinoti ir nieko negirdėti. Štai kokia galiausiai jų patirtis išryškėjo. Jokio blogio jie nemato. Reikia tikėtis, kad nauji asmenys gal didelės patirtie ir neturės, ket geri norai ir siekiai blogiai nepadays. Juk ir ankstesni politikai kažkada patirties neturėjo, o dabar tai jau turi. Taigi už naujus asmenis ir asmenybes!!!58. Pikasas
(2012-07-04 23:06:40)
(78.62.86.131) Parašė:

2012-07-04 11:33 Šis Sauliaus Stomos rašinys taip taikliai sudėliotas, kad net nieko pridėti nesinori. Beje, ne tik tiksliai išsakytu turiniu, bet ir pateikta forma. Meistro ranka jaučiasi... RETRO PIKASAS 2010m. APIE STOMĄ PRIEŠ “ŽALIAAKĘ” Dienraštis “Lietuvos aidas” ilgoką laiką buvo vienas iš tų švyturių, kurie tęsė Lietuvos sąjūdžio laikų idėjas ir buvo bene iškiliausias spaudos leidinys – kovotojas už tiesą ir teisingumą. Atkuriamasis Seimas jo pirmuoju vyriausiu redaktoriumi buvo paskyręs rašytoją, publicistą ir architektą Saulių Stomą. Nors dienraštyje nebuvo viešai deklaruojama kad jis atstovauja dešiniųjų pažiūras, bet nemažoje dalyje straipsnių tą buvo galima įtarti. Esu įsitikinęs, kad būtent tokie rašiniai buvo patys stipriausi ir turi išliekamąją vertę. Turiu juos išsaugoję. Vėlesni redaktoriai S.Šaltenis, R.Grinbergienė, J.Vailionis, A.Drižius bandė pratęsti dienraščio kryptį, tačiau vis sunkiau jiems sekėsi tą daryti ir dienraščio prenumeratorių skaičius gerokai sumažėjo. 1997 metais “Lietuvos aide” pasirodė straipsnių ciklas “Voratinklis”. S.Stoma išdrįso paliesti tuos, kurie V.Putino teiginiu “nebūna buvę”. Viename rašinyje buvo aprašyti dviejų išlikusių liudininkų paliudijimai su smulkiomis detalėmis apie tai, kaip jie pričiupo “bilduku” tarnavusį Aloyzą Sakalą ir užmetę maišą “davė jam į kailį”. Tarp tuometinių “Lietuvos aido” akcininkų atsirado toks, kuris sužinojęs apie 5 tūkstančių dolerių JAV lietuvių paramą dienraščiui ir tai, kad S.Stoma jos oficialiai nedeklaravo apskundė jį prokuratūrai. S.Stoma puikiai suprato , kad tai kerštas už “Voratinklį” ir nedelsiant puolė viešai atgailauti. Klausiausi LRT radijo laidos ir savo ausimis netikėjau išgirdęs, kaip S.Stoma aiškina, kad jis labai gailisi, kad paskelbė tų liudininkų parodymus viešai. Tačiau atgaila buvo pavėluota ir po pietų sužinojau, kad jam iškelta byla už sukčiavimą. Asmeniškai nemanau, kad toks asmuo, kaip S.Stoma ruošėsi tuos dolerius panaudoti asmeninėms reikmėms, o ne dienraščio reikmėms, tačiau teisme jam to įrodyti nepavyko. Suma nebuvo tinkamai buhalterijoje įforminta. Bausmė buvo “kieta” – penki metai nelaisvės. (Kas nepamiršo aritmetikos gali pats pasiskaičiuoti, kokia bausmė turėtų laukti V.Uspaskicho, kuris nedeklaravo ne mažiau 40 milijonų litų ir nesumokėjo už juos pajamų mokesčio. Ir dramliukui aišku, kad ta politinė investicija atėjo iš kitos pusės negu Atlantas.) Nelaisvėje S.Stoma išbuvo 7 mėnesius ir buvo paleistas į laisvę. Gal ir teisinė sistema suprato, kad nuosprendis buvo gerokai persūdytas. Tada, kaip įprasta: “Už gerą elgesį…” S.Stomos, kaip publicisto darbas buvo tęsiamas. Visas tas įdirbis “Literatūros ir meno” savaitraštyje, kuriant “Šiaurės Atėnus”, vadovaujant “Žinių radijui” jau 2007 m. leidžia teigti, kad Saulius ir toliau bando išlikti doru žurnalistu. Neturėjęs galimybių tuomet tapti TS nariu , jis pasirinko TPP, patikėjęs kad ir ji gali suvaidinti pozityvią rolę mūsų politikoje ar net tapti naujuoju sąjūdžiu. Suskilus šiam naujam dariniui, S.Stoma padirbėjęs politiniu apžvalgininku ir “Delfyje”, sukūręs internete bene ryškiausią asmeninį “blogą”, ateina į TS LKD frakciją. Reiškiasi joje, kaip labai savarankiškas kovotojas už teisingumą ir dorą ir tuo jau nusipelnė nemažos dalies visuomenės pagarbos. Esu ne kartą komentavęs S.Stomos rašinius “Delfyje” ir kitur. Mačiau juose daug padorių teiginių, o tai, kas man atrodydavo juose nepriimtina taip pat visados atžymėdavau. Niekados nesu matęs S.Stomos gyvai, bet visada jaučiau jo veiklos ir minčių pulsą. Daugelyje atveju jam pritardavau mintyse arba komentaruose. RETRO PIKASAS 2011M. APIE STOMĄ PO “ŽALIAAKĖS” Naujos informacinės technologijos atvėrė dar nematytus būdus sekti piliečius, kaip sakoma, nepasitraukiant nuo darbastalio. Kai tai daroma įstatymų apibrėžtais atvejais, tokie stebėjimai gali būti naudingi atskleisti įvairius nusikaltimus, išryškinti sąsajas tarp įvairių klanų ir nusikaltėliškų grupių. Labai daug kas priklauso nuo teisėsaugos pareigūnų kompetencijos ir sąžiningumo. Žiniasklaida įvairių teisių stebėti viešus asmenis turi gerokai mažiau. Jei tas teises pabandoma kaip nos prasmingai apriboti, tai matėme kokį erzelį sukėlė žiniasklaidos atstovai, kai Seime jiems buvo neleidžiama į valgyklą ar tualetuose naudoti filmavimo kameras ir mikrofonus. Nežinau, gal dabar jau vėl leidžiama taip elgtis, nes mačiau kaip P.Gražulis darė Seimo valgykloje parodomąjį “šou” su jauna žurnaliste. Nieko tas pasimaivymas negalėjo nustebinti. Kainos Seime, kaip ir kitose panašaus “pats apsitarnauk” tipo valgyklose. Žinoma, žurnalistai turi teisę tampyti Seimo koridoriuose seimūnus už rankovių ir aiškintis ką jie mėgsta valgyti ir kiek jiems tai kainuoja. Visuomenei labai svarbu žinoti, kas mėgsta silkutę ar vegetariškus patiekalus. Tai vis padoriau, negu Seimo nariui matyti kaip koks nors žurnaliūga įbeda savo TV kamerą į tavo lėkštę pietų metu. Jei kas išsakys savo nepasitenkinimą, tai bus atšauta, kad Seimo narys – viešas asmuo. Taip, viešas viešuose renginiuose ir viešoje erdvėje. Jį galima filmuoti, stengtis gauti iš jo interviu. Taip, manau, elgiamasi daugelyje demokratinių šalių. Slapti filmavimai ir garsų įrašymai dažniau būdingi specifinėse veiklos srityse. Turiu galvoje visą tą bulvarą, kuris kuriamas milžiniškais kiekiais tarp artistų, sportininkų ir šiaip žinomų asmenų ir uždirba tokių laidų kūrėjams netgi jau ne milijonus, o milijardus. Sauliaus Stomos atvejis turi ir savotiško prieskonio skonį. Kas gali atmesti, kad jis turi ir politinį atspalvį? Buvo parodytas tik vienas per “Facebooke” priviliotas seimūnas ir slapta “apiformintas” pagal visus lietuviško “šou” verslo standartus. Gal šiuos netgi neleistinai peržengiant… Ne kartą savo komentaruose buvau išsakęs savo nuomonę, kad visi , kurie pasiryžta dirbti Lietuvos politinėje dešinėje ar tapti jos pagalbininkais turi būti skaidrūs, kaip stikliukai. Visiems turi būti aišku kam labiausiai tarnauja dabartinė žiniasklaidos dauguma, tad įprasta, bet koks dešiniųjų politikų prasižengimas yra kiek įmanoma plačiai išreklamuojamas, o kitos pusės sumenkinamas arba nutylimas. Visa tai primenu visiškai ne tam, kad bandyčiau kaip nors S.Stomos elgesį pateisinti. Beje, Saulius turėjo žinoti, kad įstojęs į TS LKD frakciją ir net neseniai tapęs šios partijos nariu jis tapo kur kas labiau pažeidžiamas žiniasklaidos “gudručių”. Pažeisti lengviausia, kai užčiuopiamas politiko “Achilo kulnas”. Žmogiškos silpnybės niekam nėra visiškai svetimos. Įvairios priklausomybės ir potraukiai, manau, persekioja nemažai ir politikų. Kai pamatoma, kad kuris nors politikas pradeda slidinėti, tai pradžioje gal prisimenama ar jis “savas”. O jei ne, tai visada gali atsirasti, kas jam vietoj prilaikymo dar ir koją pakiš. Sunku nuversti tik tuos, kurie tiesiai eina savo pasirinktu, sąžiningu keliu. Tokie dažniausiai paliekami ramybėje arba apspjaudomi iš tolo ar apmėtomi iš už krūmo. Saulius Stoma aiškina, kad jis jokio nusikaltimo nepadarė. Taip, tai ne nusikaltimas, o neetiškas ir netgi amoralus elgesys. Šis vertinimas susijęs ne tik su jo svajonėmis turėti vieno vakaro ar kelių dienų “išbandymo” nuotykį, bet ir su jo, kaip politiko mąstymo pasiviešinimu. Sakysiu tiesiai – Sauliaus nusipezėjimas šia prasme atrodė klaikiai. Jei jis neras savyje jėgų bent jau atsiprašyti bendrapartiečių ir bendražygių, o vaidins tik neteisėtai nuskriaustą politiką, tai praras net ir paskutinius garbės likučius. Tada jam net nebeliks ką ginti, jei jis dėl neteisėtų žurnalistų veiksmų aiškinsis teisme. Nežinau ar mūsų teisėsauga pajėgs teisingai įvertinti panaudotas sekimo priemones ir visą tą provokacinį pobūdį. Asmeniškai manau, kad tam tikros baudos, kurios galėtų šiek tiek sumažinti gautą uždarbį už dirbtinai sukurtą sklandalą, turėtų būti. Matysim… Tai, kad buvo panaudotos prieš Saulių Stomą neteisinės filmavimo ir garso įrašymo priemonės – jam dar teks įrodinėti teisme. Teigimas, kad jis kaip viešas asmuo buvo neleistinai stebimas, manau bus patvirtintas ir teisme, o kaltininkai nubausti. Tačiau jis pats aiškindamas šią istoriją nėra visai tikslus. Jo pokalbyje buvo galima atspėti, kad jis ieško Seimo nario padėjėjos ir netgi bandė aiškinti, kad ateityje pašnekovei galės pasiūlyti net ir svarbesnes pareigas valdiškoje taryboje. Tokios derybos dėl valstybinio darbo nėra tik jo asmeninis gyvenimas. Viliojančios gražios merginos nuotraukos provokacijos sumanytojų buvo išplatintos beveik visiems Seimo nariams vyrams. 44 iš jų vienaip ar kitaip į jas sureagavo, o keletas “pasikabino”. Pats Saulius Stoma, filmuotas įvairių stebėjimo kampu keliomis kameromis pasakė daug. Labai daug. Jis dabar gali visiems aiškinti, kad įrašas buvo daromas neteisėtai ir gal net laimėti kokią bylą teisme tai įrodinėdamas, bet tai esmės nepakeis. Aišku ir tai, kad įrašas buvo permontuotas ir sumontuotas taip, kaip to norėjo šou laidos sumanytojai. Tačiau net ir viso įrašo atstatymas visumos įspūdžio, manau, nepakeis. Saulius Stoma nėra toks kvailas, kad nesuprastų kokioje keblioje situacijoje jis atsidūrė. Seimo Etikos komisijos pirmininkas A.Salamakinas kol kas kalba tik apie Sauliaus asmeninės dorovės aspektą. Graudžiai juokingai atrodė, kai Saulius negalėjo suspėti batus apsimauti… Net ir jo pokalbių viešai pateiktos lovelasinės nuotrupos – šokiruojančios. Atseit, važiavau į pajūrį su anūkėmis, o dabar siūlau kokioms trims dienoms nuvykti “pabandymui”… Tad visi tie jo purkštavimai “jo nesupratusiems kolegoms politikams” yra tik bandymas bent kiek laimėti laiko, kad galėtų suspėti “įsižeisti”. Tegul pirmiausia jis pats pasiklausia tų kolegų ar toks “prisičiulbėjęs” politikas – lovelasas jiems labai reikalingas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras