2020 m. balandžio 7 d.

 

Tarptautinėje parodoje „IESMA 2016“ viso pasaulio šalių ekspertai kreips dėmesį į energetinį efektyvumą

1
Paskelbta: 2016-11-09 09:48 Autorius: ekspertai.eu

Lapkričio 16-18 d. Lietuvos parodų ir verslo centre „Litexpo“ vyks NATO Energetinio saugumo kompetencijos centro ir Gruzijos mokslinių tyrimų centro prie Gynybos ministerijos DELTA organizuojama tarptautinė konferencija ir pramonės paroda „Innovative Energy Solutions for Military Applications“ (IESMA 2016).

Parodos ir konferencijos metu geriausi savo sričių ekspertai iš NATO šalių ir partnerių diskutuos temomis, kurios reikšmingos artimiausių metų ir dešimtmečių energetinio efektyvumo skatinimui karyboje. Renginyje bus pristatomos inovatyvios energetinio efektyvumo didinimo technologijos ir identifikuojami jų panaudojimo būdai, siekiant sumažinti energijos išteklių panaudojimą. Taip pat bus kalbama ir kaip galima stiprinti karių saugumą ir atsparumą kylančioms grėsmėms.

Pagrindiniai konferencijos tikslai – didinti civilinio sektoriaus technologijų panaudojimą kariniame sektoriuje, skatinti inovatyvių energetikos sprendimų įgyvendinimą karyboje ir atkreipti dėmesį į energetinio efektyvumo klausimus.

Renginys pirmą kartą vyko 2011 metais. Susilaukęs didelio susidomėjimo antrąjį kartą surengtas 2013 m., o šiemet jau pritraukė daugiau nei 350 dalyvių, 33 kompanijas ir organizacijas bei daugiau nei 30 lektorių ir moderatorių, kurie atvyksta iš įvairių pasaulio šalių. Jų tarpe iš Belgijos, Čekijos, Graikijos, Italijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Lenkijos. Lietuvos, Liuksemburgo, Prancūzijos, Vokietijos ir kt.

Šis renginys turi jau ilgalaikius partnerius ir rėmėjus: „Virginia Economic Development Partnership“, „G&G Partners”, “Pfisterer”   „Setolite“, „INTRACOM Defense Electronics“ ir kitus.

Konferenciją bei parodos organizavimą remia NATO Naujų iššūkių saugumo skyrius ir NATO Mokslo taikai bei saugumui programa (angl. NATO‘s Emerging Security Challenges Division, Science for Peace and Security Programme).

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. o kodėl draudžiami bekuriai gen.?
(2016-11-09 11:59:09)
(185.31.172.234) Parašė:

youtu.be/AcZxAqrHdlk?t=6m54sParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras