2020 m. balandžio 10 d.

 

Tailandas: muzikantas nužudė amerikietį, kuris atsisakė palikti sceną

Paskelbta: 2013-08-01 09:07 Autorius: Naujienų redaktorius
Kiekvieną mėnesį Tailande vyksta pilnaties vakarėlis. EPA-ELTA nuotr.
Kiekvieną mėnesį Tailande vyksta pilnaties vakarėlis. EPA-ELTA nuotr.

Amerikiečių turistą, kuris panoro padainuoti kartu su muzikos grupės nariais, koncertavusiais paplūdimio bare Tailande, nužudė vienas iš muzikantų, praneša „The Associated Press“.

Policijos pareigūnų žiniomis, neblaivus 51 metų Bobis Karteris (Bobby Carter) išėjo į sceną ir ėmė dainuoti, o paskui atsisakė užleisti vietą prie mikrofono kitiems lankytojams.

Pasak mačiusiųjų, teksasietis pasipiktino, kad muzikantai grojo grupės „The Eagles“ kompoziciją „Hotel California“, o ne dainą, kurios jis pageidavo. Audringas repertuaro svarstymas virto muštynėmis prie baro durų, į kurias įsijungė ir B. Karterio 27 metų sūnus.

Per incidentą vienas iš muzikantų įsmeigė amerikiečiui į krūtinę metalinį strypą, dėl to turistas netrukus mirė. Žuvusiojo sūnus nugabentas į ligoninę, jam sužeista galva.

Trys muzikantai suimti. Jiems gali būti pateiktas kaltinimas dėl mirtino kūno sužalojimo.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras