2018 m. spalio 21 d.

 

Šventikai bando išsukti į KGB sąrašus patekusį saviškį, tačiau konservatoriaus verdiktas griežtas

38
Paskelbta: 2018-01-11 11:34 Autorius: ekspertai.eu
S. Tamkevičius (kairėje) ir konservatorius A. Anušauskas.
S. Tamkevičius (kairėje) ir konservatorius A. Anušauskas.

Kardinolas Vincentas Sladkevičius turėtų būti išbrauktas iš slaptų sovietų KGB agentų sąrašo, nes juo niekada nebuvo, teigia Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius.

„Lauksime, kad kardinolas V. Sladkevičius būtų išbrauktas iš KGB agentų sąrašo, nes KGB dokumentai aiškiai liudija, koks iš tikrųjų buvo mūsų kardinolas“, – dienraščiui „Kauno diena“ pasakė S. Tamkevičius.

„Manau, kad tarp kitų agentų, kurie tikrai padarė daug blogo, negalima kartu sudėti ir V. Sladkevičiaus. Juk kada nors žmonės skaitys tą sąrašą ir sakys, kad visi yra panašūs, jei yra įtraukti į sąrašą. Ar žmogus buvo agentas, ar ne, turėtų paliudyti ne kokio nors vieno saugumiečio parašymas, o visi kiti archyvuose esantys dokumentai. Dabar saugumiečių paliktas agentų sąrašas yra kaip pamėtėta KGB dovana, kur reikia patiems aiškintis ir pjautis tarpusavyje, kas ten tikra, o kas sugalvota“, - nurodė šventikas.

Toks S. Tamkevičiaus pareiškimas teršia gerą užsikonservavusių KGB'istų kontroliuojamą Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą (LGGRTC), kuris praėjusią savaitę baigė viešinti KGB agentūros archyvinių asmens bylų registracijos žurnalą, kuriame agentų sąraše yra paviešintas ir V. Sladkevičius, kurio agentūrinis vardas buvo „Alksnis“.

Tačiau šventikų bandymai sumenkinti LGGRTC darbą neturėtų duoti jiems reikalingų vaisių ir V. Sladkevičius iš sąrašo turėtų būti neišbrauktas.

Nes apie tą patį paskelbtą, o dabar tik papildytą KGB'istų sąrašą savo aiškią ir bekompromisę nuomonę dar 2012 metais yra išsakęs konservatorius Arvydas Anušauskas.

„Ten parašyta, kad tai – „ypatingai vertingų agentų sąrašas“. Jame surašyti tie žmonės, kurie ne atsitiktinai pakliuvo į KGB pinkles ar veikė trumpai, o tie, kurie KGB buvo ypač naudingi ir vertingi“, - pabrėžė etatiniu užsikonservavusių KGB'istų atstovu spaudai tituluojamas A. Anušaukas.

Visuomeniniuose tinkluose šiandien konservatorius taip pat po vakarykštės televizijos laidos išplatino tokio turinio pareiškimą:Keli susiję:

Atskleista: KGB sąrašas paskelbtas tam, kad nejaustų žmonės nostalgijos buvusiam sovietiniam gyvenimui  

Jūs nuimat paminklą, o ką į tą vietą pastatysit, ponai?  

Vėl išmesta KGB korta. Ko siekiama šiuo nešvariu ėjimu?   

T. Burauskaitė raginama prabilti apie „dėdulę“

Birutė Burauskaitė – patikimas LR prezidentės Dalios Grybauskaitės žmogus  

Po užsikonservavusių KGB'istų paskelbtų sąrašų, turi būti pradėtas ikiteisminis tyrimas LR įstatymų nustatyta tvarka  

Komentuodama KGB'istų veiklą Lietuvoje, konservatorė pacitavo Joną Paulių II-ąjį   

Bolševikinė-konservatorinė metodika viešojoje erdvėje iššaukė priešingą reakciją   

Tuo gali būti suinteresuotos tik Lietuvos Respublikai priešiškos jėgos


XXX
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
38. raimis
(2018-01-13 01:28:58)
(213.164.114.206) Parašė:

labai jau paveluotas tokiu sarasu viesinimas...37. Nezinau ir nezinojau
(2018-01-11 20:04:51)
(89.190.115.27) Parašė:

Sita kale paviesino mirusius, apdergdama juos kurie negali net apsigint, tegu paviesina kurie seime sedi ir dar gyvi...36. Andrius.A.
(2018-01-11 19:21:00)
(88.222.106.102) Parašė:

Geresnio ir veiksmingesnio agento už šį debilą anušauską, KGB per 50metų veiklos nesugebėjo rasti.35. Dzukas > 34. Tai
(2018-01-11 18:41:42)
(93.100.87.209) Parašė:

Jeigu paskaitinesit daugelio lietuvisku leidiniu straipsnius, tame tarpe ir Wiki, tai dauguma vartoja butent zodi Sventikai. Is vis, dvasininkas ir sventikas yra skirtingos sampratos.34. Tai
(2018-01-11 18:20:22)
(84.15.182.228) Parašė:

Akivaizdu, kad "ekspertai" masto rusiškai, o paskui verčia į lietuvių kalbą: lietuviai savo dvasininkų NIEKADA nevadino šventikais, - tai rusai naudoja tokį žodį - sveščennik. Gėda "ekspertų" autoriams!33. ?
(2018-01-11 18:16:39)
(78.61.185.219) Parašė:

Tai kas tas dėduvė konservatoriai, ką ?32. Vadakste
(2018-01-11 17:04:45)
(78.62.55.176) Parašė:

Manau , kad visais laikas buvo prisitaikeliu prie, bet kokios valdzios. O ar neateis tas laikas kai ateinanti karta nagrines negerus darbelius siu kartu valstybes valdziu ir valdytoju , kas buvo kas ir kodel taip atsitiko valsybej, kuomet beveik milijonas isemigravo ieskot geresnio atlyginimo ir gyvenimo i kitas salis. Tai ka galetu pasakyti dabartiniai , kad visi zinotumem dabar ir cia, kas atsitiko , kad Lietuva neteko tiek daug gyventoju.Gal nebesigrezkime atgal ir nebekovokim su mirusiaisiais , o zvelkim i prieki ir galvokim ka daryti , kad Lietuva isliktu su zmonemis , o joje butu taika , ramybe ir butu gera gyvent joje.JUo mes labiau kovosime tarp saves , tuo visiems priesams mus paimt bus lengviau.31. Nelaime
(2018-01-11 16:52:15)
(107.77.173.4) Parašė:

Sventikai tipo kovojo su KGB,o dabar susibroliave,nes KGB pasidave i vakaru sutemas!Svetikai ir yra okupantai ir ziauriai isitvirtine musu Zemeja vardu Lietuva ir durnina zmones uzgrobe musu Ainiu sventes ir paverte savomis is sutanu ir reikia issivaduoti!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras