2020 m. birželio 2 d.

 

Susidaro vaizdas, kad Lietuva labai nesąžiningai elgiasi Rusijos užpultos Ukrainos atžvilgiu

20
Paskelbta: 2020-02-18 10:25 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos draugas, buvęs Ukrainos prezidentas Petro Porošenka (kairėje), šiuo metu savo šalyje įtariamas daugybe sunkių nusikaltimų ir vis dar vengiantis teisėsaugai duoti parodymus, 2015 m. saugumo konferencijos Miunchene metu visiems susirinkusiems pasaulio lyderiams parodė iš rusų karių, kovojusių Ukrainos Rytuose, atimtus pasus – t.y. Rusijos karių buvimo Donbase įrodymus. Dešinėje – Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda drauge su Lietuvos atstovu Ukrainos kare su Rusija Jonu Ohmanu.


Kol technikai ruošėsi vienai iš „PressJazz pokalbių“ laidai, laidos dalyviai tuo metu diskutavo keliomis temomis. Viena iš jų –  jau šeštus metus iš eilės vykstantis Ukrainos karas su agresore Rusija.
    
Kilo atsakymų nesulaukiantys klausimai – kodėl Ukrainos karinės pajėgos nuo Rusijos agresijos vaduoja Donbasą, tačiau nesiima visiškai jokių karinių veiksmų prieš tą patį agresorių Kryme? Kodėl nevaduojamas Krymas lygiai taip pat, kaip Donbasas? Kodėl okupuoto Krymo gyventojai laikomi kažkokiais antrarūšiais ir negirdi Ukrainos kariuomenės išvaduotojos pabūklų salvių, taip kaip jas girdi Donbaso gyventojai?
    
Kilo klausimai – kodėl Lietuva nesiunčia savo karinių pajėgų į karo zonas užpultoje Ukrainoje? Kodėl tik apsiribojama žodžiais, o ne konkrečiais kariniais veiksmais padeda Ukrainai kuo greičiau išvaryti iš užgrobtų teritorijų Rusijos reguliariąją armiją, kurią sudaro dešimtys tūkstančių karių?
    
Oficialiai teigiama, kad Ukraina gina visą Europą, o ta pati Europa ir pirmiausia Lietuva, metų metais tik stebi karą ir prisideda daugiau simboliškai, o ne konkrečiais kariniais veiksmais, padedant išvaryti Rusijos karines pajėgas iš okupuotų teritorijų.    

Bediskutuojant paaiškėjo netikėtas kalambūras – būtent dėl to, kad Lietuva yra NATO narė, todėl ir negali įsitraukti į karinius veiksmu Ukrainoje, padedant išvaryti agresorės Rusijos karinius dalinius iš šios šalies.
    


Taip pat prisimintas ir Lietuvos interesus Ukrainos kare atstovaujantis savanoris švedas Jonas Ohmanas, kuris yra informavęs apie tai, kaip ukrainiečiai stengiasi specialiai minėtame kare žudyti būtent rusų tautybės žmones.


    
Nors šis pokalbis, kuriame dalyvavo signataras Zigmas Vaišvila, Lietuvos visuomenės tarybos atstovas Stanislavas Ladinskis ir laidos vedėjas Audrius Nakas, neturėjo būti atskiros laidos dalimi, ekspertai.eu nutarė šį pokalbį paskelbti, tebūnie tai būna viešos diskusijos šia tema – niekaip nesibaigiančio karo Ukrainoje – pradžia.

Susiję:

„One America News“ filmas apie D. Trampo apkaltos ištakas, masines žudynes ir smurtinį perversmą Ukrainoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
20. Oksana
(2020-02-21 23:19:52)
(90.131.41.226) Parašė:

Todėl, kad, Kryme būvo referendumas. Vietyniai, Sevastopolio gynėjų palykuoniai. Ir, ne visi, išpjauti benderovcais. Puikiai žynojo, kad juos sunaikyns fiziškai. Todėl, mano gentainiai balsavo už išgyvenimą. Rusija - priedanga. Kodėl, Lietuva nelenda į mano gentainių Krymą. Ir, dubasina Dombasą? Atsakymas - Dombasee nėra povandienynių atominių laivų...19. to 5
(2020-02-18 21:38:46)
(78.60.84.45) Parašė:

Kokią laisvę davė maidanas? nebaudžiamiems žudyti, deginti savo piliečius, sprogdinti ar nušauti tiesiog gatvėje18. ššššš...laiviui
(2020-02-18 19:01:43)
(78.62.252.216) Parašė:

Aiškiai girdėti Ohmaną sakant-vietiniai visiškai neįdpmųs.Reiška ,neįdomi nei jų tautybė.Rusus-tai pagal pilietybę,nes vietinių dauguma ,taip pat,rusai,bet jie NEĮDOMŲS.Mąstyk trydlaivi.Dėl to ir sako,kad matyt,kas iš kur.Pagal aprangą,ekipiruotę.17. Vania
(2020-02-18 18:59:18)
(78.60.240.173) Parašė:

Vėl putinoidai blevyzgas paleido16. Andrius.A.
(2020-02-18 18:29:29)
(88.222.104.144) Parašė:

Pagal LR įstatymus J.Ohmanas turėtų sėdėti kaleime už tautinės neapikantos ir žūdinių skatinimą bei propogavimą. Vietoj to jis priiminėjamas LR prezidentų kaip gerbiamas ir Lietuvai nusipelnęs asmuo. Teisus Karbauskas sakydamas, kad Lietuvoj yra neliečiamųjų kasta.15. Musu elito vaikai irgi neina i kariuomene.
(2020-02-18 18:09:02)
(84.15.183.72) Parašė:

Taip ir yra normaliai visame pasaulyje. Elito vaikams reikia ruostis valdyti, uzimt postus, perimti tevu versla. O kariaut ir tarnaut yra kam.14. Rastis
(2020-02-18 14:18:12)
(84.240.53.70) Parašė:

Nu, mly-y-yn, ar nematėt kiek Lietuvoje prie koncertinių renginių, prekybcentrių parkuojasi automobilių ukrainietiškais v/nr-iais, ir kiek ten šaukiamojo amžiaus jaunikaičių, jau nekalbant apie gastarbeiterius - a ko jie ne apkasuose, jei jų tėvynė kariauja ("auksinis" jaunimėlis niekad nebus mūšio priešakinėse, bet lai bent negastroliuoja)?? Gi Lietuva dabar PRIVALO padėti antrai pagal dydį ceEuropos šaliai, 9 kartus mus lenkenčiai teritorijos dydžiu ir 14 kartų gyventojų skaičiumi(!), dar gi pačiai gaminančiai ginkluotę ir ją eksportuojančiai dovanojame mūsų nepigiai pirktą lengvąją ginkluotę ir šaudmenis - geležinė "logika". . . (ir sako, pedagogų atlyginimams nėra iš kur pinigų paimti)13. yel“l“ow submarine - 13-tas komas pusgalviui 7. saul
(2020-02-18 13:46:11)
(88.119.234.132) Parašė:

.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras