2020 m. birželio 4 d.

 

Suomiai iš Estijos neteisėtai pergabeno 20 000 litrų alkoholio

Paskelbta: 2013-07-31 13:18 Autorius: ekspertai.eu
Commons.wikimedia.org nuotr.
Commons.wikimedia.org nuotr.

Suomijos muitinė įtaria 13 žmonių grupę, kuri daugiau nei per 40 kelionių į Taliną neteisėtai pergabeno į Suomiją 20 000 litrų alkoholio ir pardavė jį pristatydama į namus Pirkanmos regiono savivaldybėje.

Apie „Mini Alko“ veiklą vietiniai sužinodavo žodžiu, rašoma mtv3.fi pranešime.

Remiantis muitinės duomenimis, degtinės parduotuvė pradėjo veiklą greičiausiai 2011 m. Paprastai alkoholio atsiveždavo iš Talino kas dvi tris savaites ir dirbo labai profesionaliai. Dažnomis šios bendrovės kelionėmis muitinė susidomėjo praėjusį pavasarį.

„Sekant nustatyta, kad per dešimt kelionių buvo atvežta 5300 litrų alkoholio, iš jų 800 litrų labai stipraus", – sakė muitinės atstovas Hannahas Sinkkonenas. Pasak jo, nusikaltėlių profesionalumą rodo tai, kad gautas dideles sumas jie saugojo seife.

Pavasarį ir vasaros pradžioje buvo sulaikyti trys asmenys, o areštuotas vienas. Iš viso yra 13 įtariamųjų. Pagrindinis įtariamasis yra vietos gyventojas, maždaug 50 metų.

Dėl alkoholio kontrabandos ir sukčiavimo mokesčių srityje Suomijos teisės numato maksimalią laisvės atėmimo bausmę iki ketverių metų.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras