2019 m. gegužės 22 d.

 

S. Skvernelis: šios Vyriausybės programos nuostatose numatytas tikslas – didinti kultūros prieinamumą visoje Lietuvoje

1
Paskelbta: 2018-12-07 06:30 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. lrv.lt
Nuotr. lrv.lt

Saulius Skvernelis dalyvavo kultūros centrų apdovanojimų renginyje „Auksinis feniksas“  Vilniaus miesto rotušėje.

„Šios Vyriausybės programos nuostatose numatytas tikslas – didinti kultūros prieinamumą visoje Lietuvoje, tad be kasdienio kultūros darbuotojų indėlio tai pasiekti nebūtų įmanoma. Būtent kultūros centrai regionuose yra tikri kultūros židiniai, jie labai svarbūs, siekiant sudaryti sąlygas profesionalaus ir mėgėjų meno sklaidai, gyventojų kūrybinei raiškai“, - akcentavo premjeras.

Pasak S. Skvernelio, kultūros centruose kasmet surengiama apie 50 tūkst. renginių, kurie džiugina ir augina mūsų visuomenę bei kuria bendruomenes.

„Noriu dar kartą jums nuoširdžiai padėkoti už pasiaukojantį darbą ir labai svarbų indėlį organizuojant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginius“,  pasakė premjeras.

Vyriausybės vadovas dėkojo, kad prie Vyriausybės siekio didinti meno ir kultūros darbuotojų atlyginimus prisideda ir savivaldybių merai. Jis pabrėžė, kad tvarios kultūros galima tikėtis tik visiems kartu prisiėmus atsakomybę.

Siekiant gerinti sąlygas kultūriniams renginiams, per artimiausius trejus metus ketinama atnaujinti ne vieną kultūros centrą.

Šaltinis: lrv.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
1. akm
(2018-12-07 15:54:06)
(78.56.1.254) Parašė:

Afrikinis kiaulių maras (AKM) iš Lietuvos nesitraukia, kiekvieną savaitę registruojami vis nauji ligos atvejai šernų populiacijoje. Šiais metais AKM nustatytas jau 472 vietose. Atsižvelgus į AKM situaciją ir ligos plitimą laukinėje faunoje bei įvertinus riziką, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus įsakymu išplėsta AKM buferinė zona. Tai daroma siekiant apsaugoti kiaulių laikytojus nuo galimų nuostolių, kuriuos jie patirtų nustačius ligą ūkiuose.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras