2019 m. sausio 20 d.
 

 

Slaptas prezidento V. Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas, kaip kažkada buvo išgalvota pedofilijos ir žudymų istorija

73
Paskelbta: 2018-10-27 08:27 Autorius: ekspertai.eu
Nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida, pareigūnai, politkai susivieniję jau beveik įrodė, kad jokio slapto prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo, kuriame už gerą atlygį buvo laikomi ir kankinami žmonės, nebuvo. O EŽTT sprendimas – tai tiesiog kažkoks nesusipratimas.


Vis labiau aiškėja, kad Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) šių metų gegužės mėn. sprendimas, kad esą Lietuvoje veikė taip vadinamas slaptas prezidento valdo Adamkaus kalėjimas, kuriame be teismo buvo laikomi ir kankinami žmonės, neturi nė menkiausio pagrindo.

Vieni Lietuvos politikai kategoriškai atsisako komentuoti teismo sprendimą, kiti teigia, kad tokio kalėjimo tikrai nebuvo (apie tai buvo skelbta publikacijoje „Paslydo visa Lietuvos teisininkų bendruomenė, todėl siūloma, kad baudą ši bendruomenė solidariai ir sumokėtų“). 

Valstybės saugumo departamento direktorius Darius Jauniškis tarp tų, kurie nebijo pareikšti savo nuomonės šio kalėjimo klausimu. Jis įsitikinęs, kad joks slaptas kalėjimas mūsų valstybėje neegzistavo.

Spalio 25 d. LRTDELFI laidoje „Dienos tema“ D. Jauniškis informavo, kad nematė jokių įrodančių faktų, apie tokio kalėjimo egzistavimo apraiškas.

„Aš neturiu, man neatnešė niekas įrodymų, kad jisai ten buvo“, - pasakė D. Jauniškis.

Taip pat VSD vadovas pranešė, kad nematė jokių paslaptingų milijonų.

„Aš buvau pasikėlęs tam tikrą medžiagą, aš nemačiau ten kažkokių paslaptingų milijonų panaudotų“, - atskleidė Lietuvos saugumo vadovas.

Pareigūnas patikino, kad neturi „jokių įrodymų, kad tie milijonai būtų nutekėję į šoną“.

„Reikėtų pirmiausia rasti tuos įrodymus. Aš jų dabar neturiu ir kaip galiu tada teigti“, - išaiškino saugumiečių lyderis.

Atsakydamas į klausimą, kam tuos milijonus Lietuva skyrė, nes esą JAV senatas teigė, kad buvo tie milijonai, D. Jauniškis paaiškino, kad skyrė dėl bendradarbiavimo, nes matė, kokia apverktina Lietuvos žvalgybos situacija.

„Skyrė, ko gero, dėl bendradarbiavimo. Galima buvo skirti dėl tos padėties, kokioje tuo metu buvo VSD. Negi manote, kad partneriai nematė, kokia apverktina žvalgybos situacija. Supraskime, tuo metu buvo kaip tik žvalgybos kūrimosi etapas, nebuvo žmonės apiberti pinigais“, - 2005 metų sunkią Lietuvos ekonominę padėtį priminė pareigūnas.

Pasak D. Jauniškio, „tai buvo strateginių sąjungininkų parama“.Ar nereikėtų Lietuvai svarstyti galimybę išstoti iš tų Europos organizacijų, kurios priima tokius blefinius sprendimus Lietuvai, kaip šiuo atveju, dėl neegzistavusio slapto prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo? Kodėl visi Lietuvos žmonės dabar turės mokėti baudą, jei nėra nė menkiausių kaltės įrodymų?

Apie tų tarptautinių organizacijų kontraversiškus sprendimus drąsiai Seimo salėje yra prabilęs ir garsus anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas konservatorius Arvydas Anušauskas.Ekspertai.eu primena siūlymą – kadangi Lietuva turėjo šią bylą laimėti 100 procentų, tiesiog nebuvo kito varianto, atsakomybę turi prisiimti visa Lietuvos teisininkų bendrija ir solidariai šiuo pinigus Lietuvos vardu pervesti tariamai tariamame prezidento Valdo Adamkaus kalėjime kankinto arabo advokatams.

Kitas dalykas, jei jau D. Jauniškis pripažino, kad tariamo kalėjimo kūrimosi metu „buvo strateginių sąjungininkų parama“, turbūt nėra nusikaltimas atskleisti, kokios konkrečios sumos atiteko Lietuvos žvalgybos kūrimuisi ir kokiom konkrečiai reikmėm?

Kad ir kaip ten būtų, po D. Jauniškio interviu dar labiau paaiškėjo, kad slaptas prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas, amerikiečiai už tai pinigų nėra davę, be teismo žmonės tam slaptam kalėjime nebuvo laikomi ir kankinami.

Akivaizdu, kad šis slaptas prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas lygiai taip pat, kaip kažkada buvo išgalvota pedofilijos ir žudymų istorija, kurioje gyvybės neteko vienas Kauno teisėjas bei dar nemaža krūvelė įvairių asmenų.

Kas už visų šių išsigalvojimų stovi? Kas šio išgalvoto kalėjimo scenarijaus autoriai? Nesunkiai galima spėti – visa tai greičiausiai suorganizavo Rusija.

Ar jūs, gerbiami skaitytojai, irgi tokios nuomonės?

P. S.

Keli susiję:

„Drąsios šalies“ politikai labai nedrąsus prieš Rusijos žurnalistus   

Svarstant Konstitucijos pataisas, savo žiniomis apie Jungtines Tautas driokstelėjo anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas    

Paslydo visa Lietuvos teisininkų bendruomenė, todėl siūloma, kad baudą ši bendruomenė solidariai ir sumokėtų

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
73. nuomonė
(2018-11-16 02:23:33)
(85.255.56.134) Parašė:

VISKAS IŠGALVOTA...NA JO manau išgaltota ,kad turim teisėsaiugą ,kurią paskiria" tulpė",manau ateis laikas ,kai TULPĖ bus išgalvota,pasakys ,kai kas "kad tokios prezidentės " nebuvo ,mes išsigalvojom....NES PASIRODO MARSIEČIAI VISUR TVARKĄ DARĖ...IR i š s i g a l v o j o m,kad kai kas u ž s l a p t i n o - K G B 75 METAMS,.....72. to Tedderis
(2018-11-10 17:38:35)
(199.249.230.67) Parašė:

Googleriau tu googlieriau... Googlė tau moka. Tai tu dirbi žydams .Ar yra čia žydų kurie nori dirbti žydams? Beja tava duotas adresas byšky PHISHINGU kvep. O čia tu gerai nukreipei nuo straipsnio temos į šoną. Trys šūviai ir trys zuikiai.71. Tedder80
(2018-11-09 13:43:16)
(196.194.34.44) Parašė:

"Google" kasdien moka internetu nuo 837 iki 1258 euru. Mano praeita menesi gavau pirmaji menesi iš 24759 euru ir 35827 euru iš "Google", dirbu namuose 4 valandas per para. lengva užsidirbti 126-158 euru per valanda, o darbo užmokestis gali buti dar didesnis laikui begant ... Daugiau detaliu .. ========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m70. ko tiketis
(2018-11-09 10:19:32)
(2.29.122.18) Parašė:

is Dalytes statytinio .69. BIRUTE
(2018-10-29 16:10:05)
(78.63.207.199) Parašė:

Man geda ....68. Vsio zakonno
(2018-10-29 13:41:36)
(188.166.78.220) Parašė:

Jau ne kartą skelbta kad ta suma svyruoja plius-minus 35 milijonai USD.Kai atvažiuos Jurgelevičius buvęs VSD pavaduotojas kuris nusipirko Gruzijoje privačią televiziją(!!!) išėjęs iš tarnybos-galit paklaust.Janušką Albinuką galit paklaust.Ar Šteino-Adamkiewicz labadaros fonde pažymos paprašykit.67. Dzukas > 1. Edmundas
(2018-10-29 11:33:44)
(93.100.87.209) Parašė:

Protingas bando istaisyti savo klaidas, kvailys iesko kam naudingos jo kvailystes. Ieskoti galima visa gyvenima...66. Dzukas
(2018-10-29 11:29:12)
(93.100.87.209) Parašė:

Visa tai tuscios kalbos, isgalvotas tas kalejimas ar ne, ir neturi tai jokios reiksmes. Lietuvos valdzia turejo ir laiko ir galimybe irodyti, kad to kalejomo nebuvo. Jeigu ji nesugebejo tai irodyti, tai nera ko verkslenti dabar, ir irodineti savo pilieciams tai, ka turejo irodineti Strasbure. Kai valdzioje esa nekompetetingos menkystos, kitu rezultatu negalejo ir buti. Siuo metu turi buti iskeltas tik vienas klausimas - kas personaliai atsako uz Konstitucijos pazeidima, ir kas pasisavino pinigus, uzmoketus uz leidima ikurti kalejima.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras