2019 m. liepos 22 d.

 

Slaptas prezidento V. Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas, kaip kažkada buvo išgalvota pedofilijos ir žudymų istorija

95
Paskelbta: 2018-10-27 08:27 Autorius: ekspertai.eu
Nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida, pareigūnai, politkai susivieniję jau beveik įrodė, kad jokio slapto prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo, kuriame už gerą atlygį buvo laikomi ir kankinami žmonės, nebuvo. O EŽTT sprendimas – tai tiesiog kažkoks nesusipratimas.


Vis labiau aiškėja, kad Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) šių metų gegužės mėn. sprendimas, kad esą Lietuvoje veikė taip vadinamas slaptas prezidento valdo Adamkaus kalėjimas, kuriame be teismo buvo laikomi ir kankinami žmonės, neturi nė menkiausio pagrindo.

Vieni Lietuvos politikai kategoriškai atsisako komentuoti teismo sprendimą, kiti teigia, kad tokio kalėjimo tikrai nebuvo (apie tai buvo skelbta publikacijoje „Paslydo visa Lietuvos teisininkų bendruomenė, todėl siūloma, kad baudą ši bendruomenė solidariai ir sumokėtų“). 

Valstybės saugumo departamento direktorius Darius Jauniškis tarp tų, kurie nebijo pareikšti savo nuomonės šio kalėjimo klausimu. Jis įsitikinęs, kad joks slaptas kalėjimas mūsų valstybėje neegzistavo.

Spalio 25 d. LRTDELFI laidoje „Dienos tema“ D. Jauniškis informavo, kad nematė jokių įrodančių faktų, apie tokio kalėjimo egzistavimo apraiškas.

„Aš neturiu, man neatnešė niekas įrodymų, kad jisai ten buvo“, - pasakė D. Jauniškis.

Taip pat VSD vadovas pranešė, kad nematė jokių paslaptingų milijonų.

„Aš buvau pasikėlęs tam tikrą medžiagą, aš nemačiau ten kažkokių paslaptingų milijonų panaudotų“, - atskleidė Lietuvos saugumo vadovas.

Pareigūnas patikino, kad neturi „jokių įrodymų, kad tie milijonai būtų nutekėję į šoną“.

„Reikėtų pirmiausia rasti tuos įrodymus. Aš jų dabar neturiu ir kaip galiu tada teigti“, - išaiškino saugumiečių lyderis.

Atsakydamas į klausimą, kam tuos milijonus Lietuva skyrė, nes esą JAV senatas teigė, kad buvo tie milijonai, D. Jauniškis paaiškino, kad skyrė dėl bendradarbiavimo, nes matė, kokia apverktina Lietuvos žvalgybos situacija.

„Skyrė, ko gero, dėl bendradarbiavimo. Galima buvo skirti dėl tos padėties, kokioje tuo metu buvo VSD. Negi manote, kad partneriai nematė, kokia apverktina žvalgybos situacija. Supraskime, tuo metu buvo kaip tik žvalgybos kūrimosi etapas, nebuvo žmonės apiberti pinigais“, - 2005 metų sunkią Lietuvos ekonominę padėtį priminė pareigūnas.

Pasak D. Jauniškio, „tai buvo strateginių sąjungininkų parama“.Ar nereikėtų Lietuvai svarstyti galimybę išstoti iš tų Europos organizacijų, kurios priima tokius blefinius sprendimus Lietuvai, kaip šiuo atveju, dėl neegzistavusio slapto prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo? Kodėl visi Lietuvos žmonės dabar turės mokėti baudą, jei nėra nė menkiausių kaltės įrodymų?

Apie tų tarptautinių organizacijų kontraversiškus sprendimus drąsiai Seimo salėje yra prabilęs ir garsus anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas konservatorius Arvydas Anušauskas.Ekspertai.eu primena siūlymą – kadangi Lietuva turėjo šią bylą laimėti 100 procentų, tiesiog nebuvo kito varianto, atsakomybę turi prisiimti visa Lietuvos teisininkų bendrija ir solidariai šiuo pinigus Lietuvos vardu pervesti tariamai tariamame prezidento Valdo Adamkaus kalėjime kankinto arabo advokatams.

Kitas dalykas, jei jau D. Jauniškis pripažino, kad tariamo kalėjimo kūrimosi metu „buvo strateginių sąjungininkų parama“, turbūt nėra nusikaltimas atskleisti, kokios konkrečios sumos atiteko Lietuvos žvalgybos kūrimuisi ir kokiom konkrečiai reikmėm?

Kad ir kaip ten būtų, po D. Jauniškio interviu dar labiau paaiškėjo, kad slaptas prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas, amerikiečiai už tai pinigų nėra davę, be teismo žmonės tam slaptam kalėjime nebuvo laikomi ir kankinami.

Akivaizdu, kad šis slaptas prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas lygiai taip pat, kaip kažkada buvo išgalvota pedofilijos ir žudymų istorija, kurioje gyvybės neteko vienas Kauno teisėjas bei dar nemaža krūvelė įvairių asmenų.

Kas už visų šių išsigalvojimų stovi? Kas šio išgalvoto kalėjimo scenarijaus autoriai? Nesunkiai galima spėti – visa tai greičiausiai suorganizavo Rusija.

Ar jūs, gerbiami skaitytojai, irgi tokios nuomonės?

P. S.

Keli susiję:

„Drąsios šalies“ politikai labai nedrąsus prieš Rusijos žurnalistus   

Svarstant Konstitucijos pataisas, savo žiniomis apie Jungtines Tautas driokstelėjo anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas    

Paslydo visa Lietuvos teisininkų bendruomenė, todėl siūloma, kad baudą ši bendruomenė solidariai ir sumokėtų

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
95. lorenzo
(2019-02-09 19:40:27)
(78.58.241.96) Parašė:

penkiolika lavonu Kaune irgi išgalvoti94. Dzionis
(2019-02-07 12:05:31)
(81.37.250.236) Parašė:

kad kalejimai buvo SV Marijos zemej niekAS EUROPOJ NEABEJOJA ,,BET KIEK IR KAS GAVO?= TAI BUVO DIDZIULIAI PIUNIGAI..93. suldu ->92. kas męs
(2019-02-05 20:41:31)
(82.135.249.117) Parašė:

Koks skirtumas, kur mes einame, kai ne mes rodome kelia?92. kas męs
(2019-02-05 20:39:35)
(88.216.114.123) Parašė:

ir kur męs einam? Niekam nekyla toks klausimas po tokių bajerių???91. Pratesiant
(2019-02-04 12:38:46)
(79.133.243.10) Parašė:

O kaip po Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimo atrodome mes? Ar apie CŽV kalėjimą V.Adamkus tikrai nežinojo ir nemeluoja, ar prezidentas apie jį žinojo ir meluoja - vienas ir tas pats. Nes abiem atvejais tokia valstybė yra grybo vietoj.90. Visi
(2019-02-04 12:33:41)
(79.133.243.10) Parašė:

pasaulyje žinojo ir žino, kad Lietuvoje CŽV kalėjimas buvo. Tik mes nežinojom. Šitiek tyrėm, įsiteikiamai šypsodamiesi vis klausėm CŽV kietuolių – ar tai kartais ne Jūs, gerbiamieji, mūsų bute kažką ten tamsiam sandėliukyje dubasinot? O tie nesako, kad ne, sako – nesakysim, ne tavo, šeiminykas, reikalas.89. Edmundui
(2019-02-04 11:40:21)
(84.46.252.32) Parašė:

Pinigai nusėdo VSD vagių kišenėse, bet vistiek naudinga Rusijai...Kvailiau nesugalvotų net Linkevičius.88. saulius
(2019-02-04 09:20:20)
(78.60.137.47) Parašė:

geda tokiais pasisakymais VSD vadovui viskas aisku jam tik niekas neatnese irodimu,reikia tirti o ne nosi krapstyti , kai state ta tipo kalejima ne vieno lietuvaicio neidarbino dirbo tik amerikieciai ir saugojo ta objekta kaip atomine bomba ir kad pinigus plove irgi jam neaiskuParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Paprasta kelionė į Kaliningradą gali tapti prakeiksmu visam gyvenimui: Rusijos agentai persekios visame pasaulyje
69 Mėgstančius rizikuoti viceministras perspėjo, kad „kelionė į Kaliningradą reikalauja budrumo“.