2020 m. kovo 30 d.

 

Sirijos opozicija pasaulio reikalauja daugiau ginklų

Paskelbta: 2013-01-02 08:22 Autorius: Mindaugas Peleckis
George‘as Sabra.
George‘as Sabra.

Kaip pranešė „Press TV“, pagrindinė Sirijos opozicinė grupė tarptautinės bendruomenės pareikalavo daugiau ginklų, kad galėtų nuversti oficialiąją šalies valdžią.

Tai sausio 1-ąją Turkijos sostinėje Istanbule pareiškė vadinamosios Sirijos nacionalinės tarybos vadovas George‘as Sabra.

G. Sabros vadovaujamą grupuotę palaiko JAV, Izraelis, Kataras, Saudo Arabija ir Turkija.

G. Sabra sukritikavo Jungtinių Tautų ir Arabų Lygos specialųjį pasiuntinį Sirijoje Lakhdarą Brahimį, kad šiam neva nepavyko išspręsti Sirijos krizės.

Sirijoje neramumai vyksta nuo 2011-ųjų kovo. Oficialusis Damaskas dėl jų kaltina įvairius nusikaltėlius, sabotažininkus ir ginkluotus teroristus. Sirijos vyriausybė taip pat teigia, kad chaoso šalyje scenarijus rašomas už Sirijos ribų. Ji taip pat praneša apie didžiulį skaičių ginkluotų užsienio samdinių skaičių šalyje.

Kai kurios tarptautinės žmogaus teisių organizacijos dėl karo nusikaltimų taip pat apkaltino užsienio šalių finansuojamus maištininkus.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras