2020 m. vasario 23 d.

 

Sirija sutiko įsileisti JT ekspertus į cheminio ginklo atakos vietą

Paskelbta: 2013-08-25 16:34 Autorius: Naujienų redaktorius
Daugiau nei tūkstantis taikių gyventojų žuvo Damasko priemiestyje, kai rajoną atakavo raketos su cheminiu ginklu. „Reuters“ nuotr.
Daugiau nei tūkstantis taikių gyventojų žuvo Damasko priemiestyje, kai rajoną atakavo raketos su cheminiu ginklu. „Reuters“ nuotr.

Oficiali Sirijos valdžia sutiko įsileisti Jungtinių Tautų (JT) specialistus į Gutos regioną prie Damasko, kur, manoma, buvo panaudotas cheminis ginklas. Apie tai sekmadienį skelbia naujienų agentūra AFP.

Tuo metu naujienų agentūra „RIA Novosti“, remdamasi vietos televizija, pastebi, kad JT ekspertų darbo grafikas jau patvirtintas.

Anksčiau skelbta, kad daugiau nei tūkstantis taikių gyventojų žuvo Damasko priemiestyje, kai rajoną atakavo raketos su cheminiu ginklu.

Incidentas sukėlė tarptautinį rezonansą. JT ekspertai atvyko į Siriją tirti aplinkybių, susijusių su cheminio ginklo panaudojimu. 

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras