2020 m. kovo 31 d.

 

Siekiama iškelti baudžiamąją bylą Žmonių partijos Anusui

18
Paskelbta: 2020-02-15 19:36 Autorius: ekspertai.eu

Siekiama iškelti baudžiamąją bylą anušauskinių KGB sąrašų skelbėjui, Žmonių partijos atstovui, garsiam istorijos klastotojui Arvydui Anušauskui (slapyv. Anusas)

Visą Nepriklausomybės laikotarpį  Lietuvoje nebaudžiamai siautėja politizuota kriminalinių nusikaltėlių gauja, kuri išmaniai naudoja psichologinio teroro priemones ir masiškai niokoja Lietuvos gyventojų psichikos sveikatą, griauna demokratinės valstybės santvarką, naikina Konstitucingumą. Šios gaujos idėjinis lyderis – profesorius Vytautas Landsbergis, kuris Atgimimo (Perestrojkos) laikotarpiu pagal minios valdymo technologijas panaudojo "megztųjų berečių" brigadas. Šiomis, dideliuose žmonių kolektyvuose gerai ištyrinėtomis Mobingo technologijomis, jis sunaikino pagrindinius savo politinius konkurentus ir įbaugino savo smurtinės politikos kritikus.

VEIKIMO BŪDAS

Susidarius poreikiui, vienas iš šios gaujos narių (kaip taisyklė – infiltruotas į aukštas valstybės pareigas ir todėl sąlyginai nebaudžiamas) – viešai pasisako masinėse žinasklaidos priemonėse. Taip jis duoda komandą pradėti masinį susidorojimą. naujausias pavyzdys: Vydūno gimnazijos Klaipėdoje mokytojos  Galinos Liachovos masinis persekiojimas. Vienas gaujos lyderių Arvydas Anušauskas (kriminalinė pravardė Anusas) viešai pasisakė per LRT:
"Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nario Arvydo Anušausko manymu, Vydūno gimnazijos mokytoja neturi pedagogikos ir didaktikos suvokimo, todėl reikėtų atlikti jos kompetencijų vertinimą. A. Anušauskas sako, kad šis įvykis negali būti nutylėtas. „Tai yra politikės, o ne mokytojos pasisakymas“.

Tokiu būdu davęs komandą psichologiniam terorui, Anusas perleido estafetę jau anksčiau įbaugintiems valdininkams ir pareigūnams: visuotinio pasmerkimo akciją pratęsia švietimo ministras minkevičius, Klaipėdos meras grubliauskas. Tokiu būdu nebaudžiamai vyksta parodomasis psichologinis susidorojimas su mokytoja, kurios vienintelis nusikaltimas – laisvas nuomonės išsakymas. Nuomonės, kuri nesutampa su nusikalstamos gaujos nuomone ir tikslais.
Tokios technologijos ne tik griauna demokratiją, Konstituciją, žaloja Lietuvos gyventojų psichikos sveikatą. Tai – GRĖSMĖ NACIONALINIAM SAUGUMUI.
Apie tai Generalinę Prokuratūrą įspėjau jau ne kartą. Nesiimdama priemonių nusikaltimui prieš Lietuvą tirti, generalinės Prokuratūros vadovybė tampa nusikaltimo bendrininkais 2015m. Lietuvoje buvo įvykdytos masinės neteisėtos kratos, kuriose kukliausiais paskaičiavimais dalyvavo apie 50 policininkų,  užfiksuota daugybė Žmogaus Teisių pažeidimų mažiausiai 40 žmonių (tarp kurių buvo ir mažamečių vaikų, ir senelių) atžvilgiu. Šias kratas, šaltinių duomenimis, piktnaudžiaudamas aukšta tarnybine bei politine padėtimi ir veikdamas prieš Lietuvą, inicijavo ir šiandien nusikaltimus toliau tęsiantis Arvydas Anušauskas (kriminalinis slapyvardis Anusas).

Šių kratų išdavoje mirė psichologinį ir emocinį smurtą patyrusi mano uošvė Irena izolina Juozapaitienė. Ją (kartu su jos vyru Vytautu Juozapaičiu) policija pusnuogę neteisėtai kvotė, krėtė ir ją pačią, ir jos būstą, fotografavo. Būdama inteligentė, ji neatlaikė tokio pažeminimo ir emocinio sukrėtimo, todėl be laiko mirė.

Reikalauju:
1. Pradėti Arvydo Anušausko (kriminalinis slpyvardis Anusas) baudžiamąjį persekiojimą dėl Tėvynės išdavystės, Konstitucingumo ir demokratijos Lietuvoje griovimo, dėl Mobingo technologijų prieš Lietuvos visuomenę naudojimo.

2. Ištirti Arvydo Anušausko (kriminalinis slapyvardis Anusas) vaidmenį neteisėtose masinėse kratose 2015 m.
3. Atlikti būtinus užkardomuosius veiksmus besitęsiantiems masiniams psichinės sveikatos žalojimo atvejams (mokytojo Galinos Liachovos atvejas), pranešant apie nusikaltimo tyrimą masinėse žiniasklaidos priemonėse.

Pagarbiai,
Kazimieras Juraitis

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
18. SOKAS
(2020-03-25 18:15:52)
(84.26.206.180) Parašė:

Dekui uz jusu atlikta darba,uz info,kurios daznas per gyvenimo begima,rutina ir gal IT neismanyma,butume ir nesuzinoja. Visiems sekmes ir sveikatos!17. S
(2020-02-18 15:09:53)
(37.228.239.86) Parašė:

Viska perziurejau, SAUNUOLIS ESATE, GERA KLAUSYTIS, JAU PER TA RUKA IR BALKONELIO DINASTIJA TUOJ VISA LIETUVA BUS BE MEDZIU, BE LIETUVIO IR BE SVEIKO PROTO......O VA vienoj laidoj advokate pasakojo, kad dabar ranka parasytas pareiskimas i Teisma nenagrinejamas, nes tik ADVOKATO PARASYTAS KREIPIMASIS TINKA IR DAR JIS ISKARTO TURI TAVE ATSTOVAUTI....kitaip sakant brangus reikalas, be to as manau, kol tu randi advokata, tai ka tu nori skusti, gali apie tai nuteketi ir gali buti sutriuskintas...juk cia mazas kaimas, visi sekami, net pyrstelt nakti baisu, gal irasineja?16. o tai anusas
(2020-02-17 10:57:16)
(82.132.233.201) Parašė:

tai subinskyle? o tai sitas senas pirdalas ir yra subinskylius???15. Romas > 13.
(2020-02-16 21:22:52)
(77.111.245.93) Parašė:

Stop, ismokite skaityti kas rasoma. As visiskai neissizadu minties, kad viskas zmoniu rankose. Problema tame, kad nera nei zmoniu norinciu ka nors keisti, nei vedliu. Tai nera isskirtine Lietuvos situacija, bet Lietuvoje ji labai ryski.14. To 10 Lietuviai
(2020-02-16 16:58:46)
(188.69.223.108) Parašė:

Anusas, tai ne valstybė...13. -9. Romas
(2020-02-16 16:46:30)
(84.46.207.228) Parašė:

Va, čia tai bent... Ne oho, bet jau o ho ho... Taigi, bent keletą kartų tą patį sakiau, jog "nieko nebus". Tik tuomet minėjau ne "kataklizmus", o "tektoninius poslinkius" iš šalies , bet mintis visiškai tokia pat :))). Tuomet Romas nesutiko su manimi ir tvirtino, jog "žmonių rankose viskas". Bet kuriuo atveju, malonu, jog nuomonės pagaliau sutapo :))12. zinoma
(2020-02-16 15:31:48)
(78.62.207.16) Parašė:

Kad cia greiciau panasu i terorizma . Irasus viesino ponia Seimo Pirmininke , kur pries jos seima buvo siunciamos teroro atakos , persekiojama namuose . Terorizmas vyksta ir pries kitas silpnesnes seimas .Pries taikinius siunciamos teroro atakos , namuose daromos skerdynes lygioje vietoje skaldo valdo prievartaujama luosinama elektromagnetiniais spinduliais psichika , nervu sistema . Tokiems nusikaltimams terorizmui naudojamos ir mikrobanges , sroves , bangos visa tai blogis pries Zmogu . Banditinius teroristus turi isaiskine bausti mirties bausme uz pasikesinima i Zmogaus nelieciamybe , piktybiskai trikdyma taikiniams psichika . Apsvaigintus pusiau suluosintus geriau valdyti atimti pinigus , turta , parduoti . Su terorizmu reikia kovoti , atremti teroro , elektromagnetines atakas , neleisti luosinti Jaunimui , Seimoms taikiniams psichika , nervu sistema , kankinti cheminiu terorizmu . Gero darbo kovoti su blogiu .11. yel“l“ow submarine
(2020-02-16 13:08:50)
(88.119.234.132) Parašė:

sumanymas geras - nėra ginčo, bet jei jis neparemtas konkrečiais veiksmais teisinėje erdvėje (pareiškimai dėl žalos ir nusikalstamos veiklos, skundai, vieši kreipimaisi į prokuratūrą,litsovietą,daukantynę ir eurokolūkines kontoras), tai sumanymas tolygus kovai su visu blogiu už šviesią ateitį :())) - aptramdyti beretovatinių išgamų gango siautėjimą galima tik vienu būdu - sistemingu ir metodišku teisiniu spaudimu, kurio nepadarysi be min kelių tuzinų limonų kišenėje..., - kitaip sakant , būtina įsigyti viešnamio kontrolinį akcijų paketą, kas reiškia perpirkti iš to viešnamio steigėjo ar beny vietinio šeimininko, t.y. beretovatų, visas pagrindines sorošines kekšes teisėtvarkoje ir lrt-delfidėse, - arba bent jau sukelti toms kekšėms realų strioką ..., - ar tai realu ? - manykit kaip norit :))))Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras