2020 m. liepos 5 d.

 

Seimo pirmininkė: investicinės lėšos turi būti naudojamos labiau apgalvotai ir atsakingiau

1
Paskelbta: 2014-02-13 10:14 Autorius: Naujienų redaktorius

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, trečiadienį viešėjusi Kretingoje, apžiūrėjo šiame mieste statybose įstrigusią M. Valančiaus viešąją biblioteką.

2006 metais suprojektuotos bibliotekos statyba neužbaigta iki šiol. Statybos darbams jau išleista apie 5 milijonai litų. Lėšos darbams buvo skiriamos iš Valstybės investicijų programos. Kretingos rajono savivaldybės vadovai sako, kad bibliotekai reikia dar maždaug 9-10 milijonų litų. Anot jų, bibliotekos statyba įstrigo dėl buvusios valdžios klaidų.

Statybų skyde nurodoma, kad prieš statant objekto vertė numatyta 15,2 milijono litų.

„Imantis tokių projektų, kuriems skiriamos didelės Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto lėšos, objektų įgyvendinimą ir jų paskirtį reikėtų pasverti atsakingiau.

Šis projektas nebuvo apgalvotas iki galo. Dabar reikia sulaukti Valstybės kontrolės audito išvadų ir tuomet spręsti dėl tolesnio projekto finansavimo“, – teigia parlamento vadovė.

Eltos, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. ir
(2014-02-14 15:10:31)
(77.90.66.56) Parašė:

vel pasaka be galo "turi buti"mes ir patys zinom kaip turi buti,del to ir jus isrinkom,kad nors ka padarytumet o nekartoti ta kvaila zodi "turi buti"Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras