2020 m. gegužės 25 d.

 

S. Berlusconi: verčiau kalėjimas nei namų areštas

Paskelbta: 2013-07-29 06:22 Autorius: ELTA
S. Berlusconi. Nuotr. euronews.com
S. Berlusconi. Nuotr. euronews.com

Buvęs Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi pasirengęs sėsti į kalėjimą, jeigu jam nepavyks apskųsti kaltinamojo nuosprendžio dėl mokesčių vengimo. Interviu laikraščiui „Libero" politikas pareiškė nesinaudosiantis teise į bausmės pakeitimą namų areštu arba viešaisiais darbais. Apie tai informuoja „RIA Novosti".

„Man beveik septyniasdešimt aštuoneri, ir man būtų suteikta teisė į namų areštą, – paaiškino buvęs premjeras, nuteistas ketveriems metams už mokesčių machinacijas savo kompanijoje „Mediaset". – Bet jeigu mano kaltė bus pripažinta, jeigu jie prisiims tokią atsakomybę, aš esu pasirengęs vykti į kalėjimą."

S. Berlusconi taip pat pareiškė nevyksiąs „į tremtį", kaip tai padarė buvęs Italijos ministras pirmininkas Bettino Craxi, kai iškilo grėsmė būti sulaikytam dėl korupcijos.

S. Berlusconi apeliaciją „Mediaset" byloje Aukščiausiasis Teismas svarstys antradienį, liepos 30 dieną. Nuosprendis šioje byloje buvo paskelbtas 2012 metų spalį, S. Berlusconi ir dar 10 žmonių buvo teisiami dėl sukčiavimo perkant leidimus transliuoti JAV sukurtus filmus per S. Berlusconi televiziją.

Prokurorai teigė, kad teisės į filmus buvo perkamos per lengvatinių mokesčių bendroves ir pateikiant neteisingas deklaracijas buvo išvengta mokesčių. Be to, S. Berlusconi televizijos kanalai, iš naujo licencijuodami apie tris tūkstančius filmų, nepagrįstai padidino kainas ir susižėrė apie 250 mln. eurų.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras