2018 m. balandžio 27 d.


Sadistas prokuroras Justas Laucius pradėjo dirbti Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiuoju prokuroru

10
Paskelbta: 2017-03-20 16:15 Autorius: ekspertai.eu
Prokuroras Justas Laucius. Nuotr. prokuraturos.lt
Prokuroras Justas Laucius. Nuotr. prokuraturos.lt

Nuo kovo 20 d. Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiuoju prokuroru pradeda dirbti Justas Laucius.

„Tarnybą prokuratūroje J. Laucius pradėjo 1993 metais, dar besimokydamas Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Iki 1996 m. jis dirbo Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros Nusikaltimų asmeniui tyrimo skyriaus tardytoju, vėliau - šio skyriaus prokuroru. Nuo 1998 m. Justas Laucius dirbo Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo padaliniuose: iki 2003 m. dirbo Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroru, nuo 2003 m. iki šiol Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroru. Prokuroras J. Laucius yra tyręs ir palaikęs valstybinį kaltinimą daugelyje rezonansinių bylų. Tarp jų –  organizuotų nusikalstamų susivienijimų, sukurtų nužudymams, turto prievartavimui, cigarečių kontrabandai bylas, už korupcinius nusikaltimus nuteistų Lazdijų, Panevėžio, Biržų apylinkių teismų pirmininkų, Panevėžio ir Kauno apygardų teismų teisėjų  bei  korupciniais nusikaltimais kaltinamų prokurorų bylas, vadovavo tyrimui šnipinėjimo byloje. Prieš tapdamas Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiuoju prokuroru, J. Laucius atliko ir vadovavo keliems didelės apimties rezonansiniams tyrimams. Generalinio prokuroro sprendimu, organizuoti ir kontroliuoti šiuos ikiteisminius tyrimus ir toliau pavesta prokurorui Justui Lauciui“, - skelbiama prokuratūros pranešime visuomenei.

Ekspertai.eu primena, kad labiausiai prokuroras J. Laucius pagarsėjo narinėjant tarptautiniu terorizmu įtartos Eglės Kusaitės bylą.

Šia proga prisiminkime 2014 m. interviu su Seimo nariu Nagliu Puteikiu, kuris apie prokurorą J. Laucių sakė taip – „sadistas prokuroras Justas Laucius“.

Visą interviu skaitykite čia – „N. Puteikis: teisingumas triumfuos, kai G. Grina ir D. Valys bus atstatydinti, o bylą prieš E. Kusaitę sukurpę pareigūnai – nuteisti“.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
10. T0mas J.
(2017-03-21 23:09:33)
(84.55.19.132) Parašė:

Prokuratūra - pati korumpuočiausia teisėsaugos įstaiga. Prokuratūra yra nusikaltėlių stogas, o prezidentė yra prokuratūros stogas. Prezidentė prokuratūrai priekaištų neturi. Lietuvos Prokuratūra - apgailėtina baudžiamųjų bylų nutraukimo įstaiga, o Laucius - vienas iš labiausiai pagarsėjusių jos sraigtelių. Laucius paaukštinamas už tai, kad apsijuokė Kusaitės byloje.9. T0mas J.
(2017-03-21 22:35:17)
(84.55.21.217) Parašė:

Kas šį niekšą paskyrė į naujas pareigas?8. stasys
(2017-03-21 10:11:30)
(90.143.72.95) Parašė:

čia tik Lietuvos 'vatniku' smegenėlėse gali susiformuoti tokios prielaidos . Jei žmogus sadistas jam turi būti taikomos įstatyme numatytos bausmės, o jei dargi pareigūnas ir dvigubai . Taip kaip žiniasklaida yra garantas tu taikomu moraliniu normu visuomenėje pusiausvyrą, kaltinti kažką kita kad Jis atlieka jam priklausančias pareigas darbe ..suverčiant ant jo viska dar gi asmeniškai ..visiška katastrofa ..šalyje kuri skaito save teisine. Čia elementariai bandoma sabotuoti tos teisingumo sistemos darbą . Antipodas realybei negali tapti pamatu sveikai demokratijai šalyje.7. trumpai
(2017-03-21 09:41:21)
(78.61.53.31) Parašė:

Nieko naujo neivyko tik sava hebra sutvirtėjo,ratelis savas patikimas ir amžinas.6. Arvydas
(2017-03-21 09:35:52)
(78.57.247.120) Parašė:

Letas Palmaitis geriausiu atveju apsiriko. Lauciai yra mūsų epochos protas, garbė ir sąžinė.5. Nu jo
(2017-03-21 08:58:01)
(84.240.21.23) Parašė:

Na belieka laukti kitų gražių "kūrinių" kaip Kusaitė...4. Nėra žmogaus , nėra problemos
(2017-03-20 23:51:10)
(37.190.26.194) Parašė:

nusižudęs advokatas Arūnas Paukštė, arba greičiau nužudytas, arba priverstas nusižudyti, yra buvęs VSD aukštas darbuotojas, antiteroristinės valdybos viršininkas, pats aktyviai dirbęs, kuravęs ir asmeniškai dalyvavęs prezidentūros iš anksto suplanuotoje ab banko SNORAS užgrobimo ir tyčinio sunaikinimo operacijoje, bet pridaręs klaidų, o konkrečiai įvykdė “kreivą” banko nacionalizaciją, už ką ir buvo atleistas iš VSD. Bet žinantis, kaip valdžiažmogiai yra išgrostę milijardus iš banko. Ir ne tik. “Saviškiai” jo toli nepaleido, įdarbino A.Paukštę kito AB banko SNORAS užgrobimo vykdytojo, LB vadovo V.Vasiliausko mokslo draugo, grupioko bei kambarioko I.Norkaus vadovaujamoje advokatų kontoroje, kad šis visada kontroliuojamas ir, kaip sakant, “ant akių” būtų. O toliau viską gerai patys žinote… O kaip suprantame, SNORO sužlugdymo organizatorius sėdi prezidentūroje aukščiausioje kėdėje. Turime rezultatą : karma??… galai į vandenį??… sistema atsikrato nebereikalingų ir daug žinančių??… Jo…, ko norėt, valdžios mafija galinga ir negailestinga, sutraiškys net nemirktelėję, ypač, kai kalba eina apie didelius pinigus, pavogtus milijardus ir savo asmeninės šikynės gelbėjimą!3. Taigi
(2017-03-20 23:42:19)
(128.77.99.146) Parašė:

Kiek pamenu Letas Palmaitis buvo ivardines sita egzemplioriu kaip kriminalini nusikalteli ir Lietuvos isdavika, tai kas cia vyksta po paraliais?:)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras