2020 m. liepos 9 d.

 

Rusijos šnipai renka informaciją apie Latvijos visuomenės nuotaikas

1
Paskelbta: 2014-04-09 11:59 Autorius: Naujienų redaktorius
Latvijos Saeimos Nacionalinio saugumo komisijos vadovas Valdis Zatleras. Astronet.lv nuotr.
Latvijos Saeimos Nacionalinio saugumo komisijos vadovas Valdis Zatleras. Astronet.lv nuotr.

Rusijos šnipų tinklas Latvijoje šiuo metu neplanuoja provokacijų ir daugiausia renka viešą informaciją apie tai, kaip Latvijos visuomenė reaguoja į Kremliaus veiksmus. Tai trečiadienį Latvijos televizijos kanalo LNT laidoje „900 sekundžių“ pareiškė Saeimos Nacionalinio saugumo komisijos vadovas Valdis Zatleras.

Parlamentaras pabrėžė, kad Rusijos šnipų tinklas Latvijoje veikė visada. Jis suaktyvėjo pernai, kai Latvija pradėjo ruoštis pirmininkauti Europos Sąjungoje.

Anot V. Zatlero, Latvijoje nėra su Rusija susijusių grupių, pasirengusių vykdyti provokacijas arba diversijas.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Perskaitau
(2014-04-09 21:29:31)
(94.244.102.215) Parašė:

tokius straipsnius,ir jau ne juoktis norisi,o verkti."Renka informaciją apie žmonių nuotaikas".Toks pat Latvijos saugumo vadas,kaip ir mūsų Grina.Ką čia rinkti?Įėjai į kompą,ir skaitai straipsnių komentarus.Ir aiškios visos nuotaikos.Gali Maskvoje sėdėti ir rinkti informaciją.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras