2020 m. liepos 8 d.

 

Rusijos oro erdvę kirto lėktuvas iš Lietuvos?

1
Paskelbta: 2013-07-24 16:33 Autorius: Naujienų redaktorius

Pirmadienį lengvasis lėktuvas „Cessna“ pažeidė Rusijos valstybinę sieną virš Gdansko įlankos, pagal pavojaus signalą į orą buvo pakilę šalies karinių oro pajėgų naikintuvai.

Tai trečiadienį pranešė Rusijos gynybos ministerija, kuria remiasi „RIA Novosti“.

„Liepos 22 d. 20 valandą 15 minučių Maskvos laiku (19 valandą 15 minučių Lietuvos laiku) priešlėktuvinės ir priešraketinės gynybos kariuomenės radiotechninės priemonės Kaliningrado srityje pastebėjo už 50 kilometrų nuo Rusijos valstybinės sienos oro taikinį, skrendantį virš Lenkijos teritorijos link Baltijos jūros Gdansko įlankos. Taikinys buvo klasifikuotas kaip lengvasis lėktuvas „Cessna“. 20 valandą 26 minutės orlaivis, neatsakydamas į paklausimus, kirto RF valstybinę sieną virš Gdansko įlankos“, - sakoma pranešime.

Kaip nurodoma, pagal pavojaus signalą į orą pakilo priešlėktuvinės gynynos pajėgų Kaliningrado srityje naikintuvas Su-27, kad būtų nustatyta, kokiai valstybei priklauso lėktuvas, ir imtasi atitinkamų priemonių.

„Kai naikintuvo Su-27 įgula užmezgė vizualų kontaktą, lėktuvas pažeidėjas apsigręžė ir pasuko link Lietuvos, pastarosios sieną jis kirto 21 valandą 09 minutės. Budinčioms pajėgoms Rusijos pasienio zonoje sustiprinti į orą buvo pakilęs antras naikintuvas Su-27“, - nurodoma pranešime.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. skrido simonko,
(2013-07-24 17:22:43)
(208.54.80.132) Parašė:

noredamas atkreipti demesi i busima py..ru vaiksciojima gedimino pr.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras