2020 m. liepos 7 d.

 

Rusijos nacionalinis antiterorizmo komitetas: „Daesh“ ruošia teroro atakas Europoje ir Rusijoje

3
Paskelbta: 2016-01-29 13:00 Autorius: ekspertai.eu

Rusijos Nacionalinio antiterorizmo komiteto (NAK) atstovas Andrejus Pržezdomskis pareiškė, kad šalies specialiosios tarnybos ruošiasi teroro atakoms Rusijoje ir Europoje, kurias rengia „Daesh“.

Manoma, kad teroro atakas planuoja čečėnas Achmedas Četajevas-Vienarankis, pagarsėjęs kaip verbuotojas į teroristus. Juos apmoko buvę Irako armijos kariškiai.

Pasak A. Pržezdomskio, daugelis teroristų atvyksta iš Sirijos per Turkiją. Jau sulaikyta per 100 į Rusiją keliaujančių teroristų. Daugiau nei 800 teroristų, jo teigimu, yra pakeliui į Rusiją, tarp jų yra 22 teroristų verbuotojai.

Teigiama, kad Rusijoje pavyko sustabdyti kelis teroro aktus. Neseniai į šalį atvyko keturi teroristai iš Sirijos, jie atkeliavo legaliai, surado saugų namą, nusipirko medžiagų, iš kurių gaminami sprogmenys, tačiau saugumo darbuotojai teroristus susekė. Jie suimti ir laukia teismo.

NAK atstovo teigimu, pagrindinis „Daesh“ rekrūtų kelias į Siriją driekiasi per Stambula.

Šaltinis: rt.com 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. xa xa
(2016-01-30 13:16:00)
(84.15.118.50) Parašė:

kurgi ne. Stabulas greičiausiai ir daugiabučius Rusijoj sprkdino. Suklydo KGB kariškis Litvinenko, įraodęs, kad tai Rusijos saugumo darbas.2. www
(2016-01-30 12:55:43)
(84.240.12.168) Parašė:

Didžiausia teroristų ataka, ne kelios bombelės, susprogdintos kavinėse, o milijoninė biomasė, užplūdusi ir toliau plūstanti Vakarų Europos miestų gatvėmis.1. trumpai
(2016-01-29 13:16:57)
(78.61.53.31) Parašė:

Na to gėrio užteks visiems nors tikiuosi kad mus tos problemos aplenks.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras