2020 m. liepos 4 d.

 

Rusijos Aukščiausiasis Teismas nusprendė paleisti P. Lebedevą

1
Paskelbta: 2014-01-23 11:58 Autorius: Naujienų redaktorius
Buvęs bendrovės „Menatep“ vadovas Platonas Lebedevas. Rtvi.com nuotr.
Buvęs bendrovės „Menatep“ vadovas Platonas Lebedevas. Rtvi.com nuotr.

RF Aukščiausiasis Teismas sutrumpino bausmės laiką buvusiam bendrovės „Menatep“ vadovui Platonui Lebedevui iki jau iškalėto ir nusprendė paleisti jį iš kolonijos. Tai ketvirtadienį pranešė „Interfax“.

Bausmės laikas P. Lebedevui buvo sutrumpintas iki 10 metų ir 6 mėnesių, o buvusiam kompanijos „Jukos“ vadovui Michailui Chodorkovskiui – iki 10 metų ir 7 mėnesių, praneša ITAR-TASS. Rusijos teisinės ir teisminės informacijos agentūra (RAPSI) patikslina, kad abiem baudžiamųjų bylų figūrantams palikta teisė į reabilitaciją.

Aukščiausiasis Teismas atsisakė įpareigoti peržiūrėti nuosprendžius M. Chodorkovskio ir P. Lebedevo bylose. Jis paliko galioti anksčiau paskelbtą sprendimą išieškoti iš M. Chodorkovskio 17,4 milijardo rublių nesumokėtų mokesčių.

„Jeigu visos procedūros bus baigtos artimiausiu metu, tai P. Lebedevas jau šiandien gali būti paleistas į laisvę“, – sakė buvusio „Menatep“ vadovo advokatas Vladimiras Krasnovas.

M. Chodorkovskio ir P. Lebedevo gynybos atstovai pareiškė, kad, nepaisant Aukščiausiojo Teismo sprendimo, „Jukos“ byla nebaigta. Advokatai ketina siekti, kad būtų peržiūrėti visi neteisingi, jų nuomone, nuosprendžiai, susiję su naftos kompanijos „Jukos“ byla. 

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. nupese kaip vista
(2014-01-23 15:08:18)
(77.90.124.239) Parašė:

ir paleido.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras