2020 m. vasario 26 d.

 

Rusijoje įkurta Meteorito bažnyčia

Paskelbta: 2013-09-17 21:29 Autorius: Mindaugas Peleckis
Čebarkulio ežeras, kuriame iki šiol yra meteoritas, iš paukščio skrydžio
Čebarkulio ežeras, kuriame iki šiol yra meteoritas, iš paukščio skrydžio

Rusijos Čeliabinsko mieste įkurta Meteorito bažnyčia, kurią ekspertai vadina sekta. Jos nariai garbina meteoritą, kuris nukrito vasario 15-ąją ir sužeidė daugiau kaip 1 600 žmonių, pranešė RT.

Mokslininkai įsitikinę, kad šis meteoritas – paprastas chondritas (dažniausiai būtent tokie meteoritai krenta į Žemę). Tačiau sektos įkūrėjas Andrejus Breivička mano kitaip: „Jis nustatė moralines ir teisines normas, kurios padės žmonėms gyventi naujoje dvasinėje epochoje.“

Pasak A. Breivičkos, 10 000 tonų sveriantis meteoritas galėjo pradėti apokalipsę.

Nukritęs dangaus akmuo suskilo į septynias dalis. Didžiausia jų rasta Čebarkulio ežere. Jame meteoritas pramušė ledą 8 m skersmeniu. Ši dalis sveria apie 600 kilogramų, yra maždaug 100 cm ilgio.

Sektos nariai tiki, kad meteorite užkoduoti duomenys, kurie yra svarbūs liudijimai. Jie vietos valdžios paprašė atiduoti akmenį Meteorito bažnyčiai, kurios šventyklą ketina statyti Čeliabinske.

Sektantai tiki, kad meteoritas gali padėti išspręsti problemas Sirijoje.

Šiuo metu Meteorito bažnyčiai priklauso apie 50 žmonių.

„Čeliabinskas tapo šventu miestu, jis bus piligrimystės centras, sutrauksiantis milijonus žmonių iš viso pasaulio“, – įsitikinęs A. Breivička.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras