2019 m. sausio 21 d.
 

 

R. Šadžius pradėjo trijų dienų darbo vizitą Lietuvoje

2
Paskelbta: 2018-04-19 07:59 Autorius: ekspertai.eu
R. Šadžius.
R. Šadžius.

Europos Audito Rūmų narys Rimantas Šadžius pradėjo trijų dienų darbo vizitą Lietuvoje.

Jo metu pristatys Europos Audito Rūmų 2017 m. veiklos rezultatus Seimo Pirmininkui, Seimo Audito, Europos reikalų, Kaimo reikalų komitetams, Lietuvos finansų, ūkio ir žemės ūkio ministrams, Valstybės kontrolieriui ir  Valstybės kontrolės padalinių vadovams. Vizito metu bus pristatomi naujausių veiklos auditų rezultatai, taip pat EAR įžvalgos dėl artėjančios naujos ES finansų perspektyvos, mokslinių tyrimų ir inovacijų programų ateities po „Horizontas 2020“ programos užbaigimo, ES bendrosios žemės ūkio politikos ateities.  

R. Šadžius ne tik dirba Europos Audito Rūmų kolegijoje, kuri rūpinasi auditais rinkų reguliavimo ir konkurencingos ekonomikos srityse, bet ir yra įgaliotas atstovauti Europos Audito Rūmams ES institucijose ir valstybėse narėse.

Šio vizito metu aukštas svečias taip pat susitiks su Europos Komisijos atstovu Lietuvoje.

Europos Audito Rūmai turi lygiavertį ES Institucijos statusą kaip Europos Parlamentas, Europos Taryba ir Europos Komisija. Tai užtikrina jų nepriklausomumą ir autoritetą. Pagrindinė Europos Audito Rūmų užduotis – atlikti Sąjungos auditą ir taip prisidėti gerinant finansų valdymą. Taip pat jie teikia ataskaitą Europos piliečiams apie tai, kaip leidžiamos ES lėšos.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. Ateivis
(2018-04-19 18:30:49)
(82.145.223.150) Parašė:

Kaip visada bus tvarkoj, siūlai nekabės,varnas varnui akies nelupa,o gražiai pasidalina.1. jeronimas
(2018-04-19 14:19:20)
(109.76.17.84) Parašė:

Paskutinis rasinio sakinys tikrai perteklinis.Gal nereikia tokio melo lipdyti prie auksto rango ponu??? Tiesiog paskutinis sakinys labai tiktu pavadinti "dienos juokelis"Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras