2020 m. sausio 22 d.

 

Robert Moss: geriausi sapnų mokytojai - vaikai

Paskelbta: 2012-07-15 15:08 Autorius: Virtuali edukacinė biblioteka
Markas Šagalas, "Aš ir kaimas".
Markas Šagalas, "Aš ir kaimas".

Siūlome pokalbį su Robertu Mossu – buvusiu Australijos nacionalinio universiteto senovės istorijos mokslų dėstytoju, nepriklausomu žurnalistu ir mokslininku, parašiusiu septynias knygas apie sapnus ir kūrybinę vaizduotę.

Šiuo interviu su ekspertai.eu skaitytojais pasidalino “Virtualios edukacinės bibliotekos” kūrėjai. Ši biblioteka kuriama įgyvendinant Ugdymo plėtotės centro projektą „Mokyklų bibliotekų darbuotojų kompetencijos tobulinimas, taikant šiuolaikines priemones". Joje galima rasti ne vieną netradicinį pokalbį apie mokytojus ir mokymą.

Robert Moss pažinti sapnų pasaulį mokėsi iš trijų savo dukrelių.

http://www.youtube.com/watch?v=GdNDMI7A15k&list=PLDB9ADFF615657CBA&index=2&feature=plpp_video

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras