2018 m. spalio 20 d.

 

R. Karoblis: „Vadovaujant J. Stoltenbergui, mums pavyko pasiekti didžiausio kolektyvinės gynybos sustiprinimo“

3
Paskelbta: 2017-12-12 16:53 Autorius: ekspertai.eu
A. Pliadžio nuotrauka: NATO generalinis sekretorius J. Stoltenbergas Lietuvoje lankėsi šių metų vasarą per tarptautines pratybas „Geležinis vilkas 2017“ .
A. Pliadžio nuotrauka: NATO generalinis sekretorius J. Stoltenbergas Lietuvoje lankėsi šių metų vasarą per tarptautines pratybas „Geležinis vilkas 2017“ .

Gruodžio 12 d. NATO generaliniu sekretoriumi antrajai kadencijai perrinktas dabartinis organizacijos vadovas Jensas Stoltenbergas (Jens Stoltenberg).

„Vadovaujant J. Stoltenbergui, mums pavyko pasiekti didžiausio kolektyvinės gynybos sustiprinimo per ketvirtį amžiaus, greitos ir principingos reakcijos į Rusijos veiksmus. Išskirčiau ir atsiradusį nuolatinį dėmesį mūsų regionui, juk NATO priešakinių pajėgų bataliono dislokavimas Baltijos šalys ir Lenkijoje yra iš tiesų istorinis sprendimas ir puikus NATO vienybės bei susitelkimo pavyzdys. Tikimės ir toliau glaudžiai dirbti, stiprinant atgrasymą ir gynybą bei padedant partneriams Rytuose ir Pietuose,“ – sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

Sprendimą J. Stoltenbergą perrinkti NATO generaliniu sekretoriumi antrajai kadencijai gruodžio 12 d. priėmė  Šiaurės Atlanto Taryba, pagrindinis NATO politinis organas. 29 NATO valstybių sprendimu J. Stoltenbergas aljansui vadovaus iki 2020 metų rugsėjo 30 dienos.

Šaltinis: kam.lt


 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
3. Karobliui
(2017-12-13 18:57:08)
(91.187.185.51) Parašė:

Ir nuo ko mes ginsimės, jei niekas mūsų nepuola?2. V. Ladas
(2017-12-13 12:52:34)
(188.69.211.156) Parašė:

Jam esant NATO vadu, Rusija nesiėmė jokių karinių veiksmų NATO valstybių atžvilgiu, ir oficialiai yra pareiškusi, kad nepuls kelis kartus stipresnio aljanso. Atvirkščiai, aljansas priartėjo betarpiškai prie Rusijos sienų ir grasina jai įvairiais kariniais mokymais ir svetimos Lietuvai kariuomenės dislokavimu prie Rusijos sienų, siekia Ukrainos prijungimo prie NATO, o tai yra šliaužianti agresija. Tuo kelia įtampa tarp Europos ir Rusijos, skatina ginklavimosi varžybas, ir tai ne nuopelnas šio veikėjo, o būtų vadovavimo brokas, kuris toliau tęsis. Žinoma tuo atveju, jei nuo jo kas priklausytų. Jis, kaip ir Karoblis yra JAV marionetė. Geras būtų tas vadas, kuris bent siektų taikos, o ne priešpriešos, kurio vadovavimo metu įtampa slūgtų...1. Darijus
(2017-12-12 18:48:22)
(85.10.124.12) Parašė:

Rusai šaunuoliai, savo agentą prastūmė antram terminui.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras