2020 m. sausio 20 d.

 

Rinkimų programa gyvai (video)

2
Paskelbta: 2012-09-11 18:00 Autorius: Šarūnas Navickis

Savarankiškai išsikėlęs kandidatas į Seimą Šarūnas Navickis savo rinkimų programą pristatė netradiciškai – ne tik proza, bet ir eilėmis, kurios buvo perskaitytos šeštadienį vykusiame mitinge Kaune.

Tiems, kas nemėgsta eilių:

Gražiausi idealai praranda prasmę, jei nebelieka žmonių, galinčių jais vadovautis. Per pastaruosius du dešimtmečius Lietuva neteko trečdalio savo gyventojų, daugiausiai dėl emigracijos, todėl tautos ir valstybės išlikimui nėra svarbesnės užduoties, kaip pakeisti gyvenimo sąlygas taip, kad Lietuvos pilietis savo šalyje jaustųsi geriau, nei bet kur kitur pasaulyje.

Net ir minimalių pajamų turi užtekti maisto ir šildymo kaštams. Būtent šildymas turi ne brangti, o pigti, ir tai reikia padaryti dar neatėjus žiemai.

Šiukšlių deginimo įmonės nėra tinkamas sprendimas, nes tai brukama mūsų visų sveikatos sąskaita. Nerūšiuotos atliekos, dujų pavidalu pasklidusios ore, yra dar blogiau už tas atliekas ant žemės.

Užsienio bankų išnaudojimui atiduotas finansų sektorius yra nauja baudžiavos forma. Su tuo taikstytis negalima. Lietuvai reikia savo Komercijos banko ir savarankiškesnio požiūrio į pinigus.

"Teisė yra valstybės pamatas" – bet akivaizdu, kad Lietuva yra valstybė be pamatų. Nesu teisininkas, bet remsiu tuos, kas imsis realios teisinės reformos. 

Visais išvardintais klausimais būsiu aktyvus ir dirbsiu tiek ir taip, kad visos šios problemos būtų arba išspręstos teigiamai, arba bent paviešintos iki tokio laipsnio, kad nebebūtų galima jų apeiti ir palikti nespręstų.

O čia eiliuota forma:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. as
(2012-09-12 11:54:00)
(78.57.242.80) Parašė:

Duok Dieve,palaimos.....visiems tiems kurie nuosirdziai stengiasi isslaisvinti mus ......1. Benas
(2012-09-11 21:45:51)
(78.62.185.144) Parašė:

Sekmes sitam kandidatui. kaunieciai turi remti visus isskyrus dabartines partijas. Turi zmones suprasti, kad nera jokiu konservatoriu ar socialdemokratu yra viena ju PARTIJA TAI DOLERIO, MARKSIZMO, LIBERALIZMO, GLOBALIZMO PAGRINDU. As nelabaqi suprantu nejaugi zmones sito nemato? Is ju tyciojasi o jie vistiek tuos pacius remiaParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras