2020 m. liepos 3 d.

 

Renkamės oro sausintuvą patalpose: į ką atkreipti dėmesį?

3
Paskelbta: 2019-09-03 10:35 Autorius: Market RatsBesikeičiančios oro sąlygos sukelia pokyčius ir patalpose. Vieni namai reikalauja papildomo drėkinimo, kituose priešingai – reikalingas oro sausinimas. Paprastai atkeliavus vėsesniems bei nenuspėjamiems orams, daugelio namų kambariuose, darbo vietoje, garažuose, sandėliuose, džiovyklose, baseinuose ar kitose patalpose susidaro per didelis drėgmės kiekis, kuris sukelia daugybę nemalonumų. Dažniausiai susiformuoja pelėsis, atsiranda nemalonus kvapas, patalpoje būna vėsu. Jei šios problemos įsisenėja, jas pašalinti darosi vis sudėtingiau. Be jokios abejonės tai gali sukelti ne tik nepageidaujamus pojūčius, bet ir įvairius sveikatos sutrikimus. Patalpų vėdinimas nebepadeda? Į pagalbą atkeliauja oro sausintuvai! Tokių įtaisų pasiūla yra plati, tad kaip nepaklysti ir surasti geriausią sprendimą?

Svarbu atkreipti dėmesį į patalpų dydį ir temperatūrą

Pirmiausiai atkreipkite dėmesį į patalpos dydį, kur ketinate naudoti oro sausintuvą. Pagal tai lengviau pasirinkti, kokio dydžio prietaiso reikės, kad efektyviai išnaudotumėte jo galimybes. Oro sausintuvų, kitaip dar vadinamų drėgmės surinkėjų, bakelių talpa skiriasi, todėl svarbu pasirinkti jums priimtiniausią variantą.

Ne mažiau reikšminga atsižvelgti į temperatūrą, kuri vyrauja patalpoje. Tarkime, jei patalpoje jaučiamas šaltis, kai kurie drėgmės surinkėjai, nepritaikyti veikti žemoje temperatūroje, neteiks jokios naudos. Jeigu reikia sausinti patalpą, kurioje šalta, pavyzdžiui, neapšildomą rūsį, rinkitės tokius oro sausintuvus, kurie tinkami naudoti tam tikroje temperatūroje.

Ar žinote, koks drėgmės lygis patalpoje?

Prieš įsigyjant oro sausintuvą, derėtų įvertinti, kiek patalpose yra drėgmės. Tai įtakos prietaiso veikimą ir efektyvų panaudojimą. Paprastai tariant, kuo daugiau aplinkoje drėgmės, tuo didesnio galingumo oro sausintuvo reikia. Kitu atveju, pasirinkus silpnesnį drėgmės surinkėją, laikui bėgant sumažės prietaiso efektyvumas ir elektros panaudojimo išlaidos bus didesnės. Galingesnio našumo įtaisas, galintis surinkti daugiau vandens, veiks galingiau ir efektyviau susidoros su ypač dideliu drėgmės kiekiu.

Oro sausintuvų triukšmingumas

Skirtingų modelių oro sausintuvų triukšmingumas skiriasi, todėl nepamirškite atkreipti dėmesį į jus sudominusio prietaiso skleidžiamo garso lygį. Tai turėtų būti svarbus rodiklis renkantis jums patogiausią įtaisą. Juk tose patalpose, kur dirbate ar praleidžiate daug laiko, papildomi triukšmo šaltiniai gali trukdyti, tad neabejotinai geriau rinktis tokį drėgmės surinkėją, kuris veikia tyliau. Svarbiausia, rūpinkitės ne tik namais, bet ir savo savijauta – įsigiję kokybišką oro sausintuvą išvengsite didelės drėgmės sukeliamų nemalonumų!

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. nugi kurjau pasirinksi
(2019-09-04 00:31:39)
(188.69.194.37) Parašė:

geresnio sausintuvo, nei krosnis ar židiniokas, dar nesukurta2. Pilietis...
(2019-09-03 12:53:59)
(90.135.165.87) Parašė:

Taip, oro sausintuvas gerai, tik reikia labai teisingai jį pasirinkti. dažniausia žmonės pradeda rūpintis savo būstu tik tada, kada atsiranda drėgmė, atsiranda pelėsis, bet ir tada viskas yra sutvarkoma. Kartais oro sausintuvas gali ir nepadėti, nes pagrindinė jūsų būsto problema - bloga arba nepakankama patalpų ventiliacija. Aš dirbu šioje srityje, todėl žinau.1. trumpai
(2019-09-03 11:45:44)
(78.57.130.78) Parašė:

Geras sausintuvas ira tas kuris dirba tyliai,nevartoja daug energijos,negriuna ira kompaktiškas ir pagrindinė taisyklė skirtas ne musu rinkai.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras