2019 m. gruodžio 10 d.

 

Referendumo iniciatoriai teigia nesą nei prieš narystę ES, nei prieš eurą

3
Paskelbta: 2014-04-07 18:59 Autorius: Naujienų redaktorius
Gintaras Jonas Aleknavičius, Kovo 11-osios akto signataras Romualdas Ozolas, Julius Panka. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.
Gintaras Jonas Aleknavičius, Kovo 11-osios akto signataras Romualdas Ozolas, Julius Panka. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Vyriausioji rinkimų komisijos (VRK) neįregistruotos iniciatyvinės grupės dėl lito išsaugojimo ir euro įvedimo nariai teigia nesantys nusiteikę nei prieš narystę Europos Sąjungoje (ES), nei prieš eurą.

„Mes nesame prieš narystę, labai daug Europos šalių neįsiveda euro. Švedija, Danija, mūsų kaimynė Lenkija, Anglija. Nereikia demagogiškai kalbėti apie kažkokį pseudoišstojimą iš ES. Prašome, remiantis Lietuvos Respublikos referendumo įstatymu, registruoti iniciatyvinę grupę ir išduoti parašų rinkimo lapus“, – kalbėjo iniciatyvinės grupės narys Gintaras Jonas Aleknavičius.

„Mes Lietuvoje nesakome, kad apskritai nebus įvestas euras. Mes norime, kad prieš įvedant būtų pasiruošusi mūsų tauta ir ji dėl to apsispręstų referendume. Jūs nerasite žodžio, kad referendumas yra prieš eurą, referendumas rengiamas tam, kad tauta apsispręstų“, – sakė Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Anot referendumo iniciatorių, teisė pasinaudoti referendumu yra įtvirtinta Konstitucijoje.

Eltos, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
3. kuku
(2014-04-08 01:07:51)
(78.58.171.226) Parašė:

Lietuvoj komunistinis režimas .2. Apie ką nekalba LTV
(2014-04-07 19:59:58)
(87.247.108.210) Parašė:

Neseniai Paryžiuje surengtame Europos parlamento frakcijos "Laisvė ir demokratija" Europa posėdyje vienuolika profesorių (8 iš Prancūzijos, 3 iš Italijos) be kitų temų pateikė nemažai informacijos ir apie ES valiutą-eurą. Taigi, pasirodo, kad šiandien euras yra labiausiai naudingas pačiai Vokietijai. Euro kursas šiuo metu dirbtinai pakeltas, bet tai pirmiausia naudinga Vokietijai, o ne kitoms ES valstybėms. Stiprus euras leidžia Vokietijai pasiekti labai gerą eksporto balansą, tačiau kitoms ES valstybėms tai nesuteikia didelių privalumų. Tad aklai pulti į euro zoną Lietuvai šiuo metu tikrai nevertėtų.1. V.Ladas
(2014-04-07 19:17:38)
(5.20.137.87) Parašė:

Iniciatoriai laikosi mano požiūrio: eurą siekiama įvesti visiškai netinkamu laiku. Reikia keliems metams atidėti įvedimą, ir viskas išsispręs savaime: eurų bus atsisakyta, nes ES bankrutuos...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras