2018 m. spalio 20 d.

 

Profesionalūs gelbėtojai – žalieji valstiečiai – vis labiau užkariauja Lietuvos rinkėjų širdis ir protus

43
Paskelbta: 2016-08-09 04:16 Autorius: ekspertai.eu
Akimirkos iš žaliųjų valstiečių prisistatymo vilniečiams. Nuotr. facebook.com


Lietuvos žmonių naujaisiais ir tikraisiais gelbėtojais tituluojami Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatai į Seimą vilniečiams prisistatė naujoviškai. Liepos 28 d. jie Nerimi atplaukė pramoginiu laivu ir žengė per pievą po Baltuoju tiltu savo rinkėjų link.

Sauliaus Skvernelio vedamas vienmandatininkų vienuoliktukas, kurio nuotraukas neatlygintinai išplatino nepriklausomas dienraštis delfi.lt, kiti leidiniai, prisistatė itin dalykiškai.

Svarbiausia žinutė, kurią rinkėjams norėjo pranešti žalieji valstiečiai – ši partija nėra gelbėtojai.

„Mes nieko tikrai negelbėsime, mes nesame gelbėtojai, jei kas netiki, gali šokti į Nerį, nė vienas iš mūsų nepuls gelbėti“, – gana žiaurokai pajuokavo buvęs vidaus reikalų ministras.

Ar tuo norėta pasakyti, kad skęstančiųjų gelbėjimas yra jų pačių reikalas, nepranešama. Bet žaliasis vienuoliktukas pareiškė norą, kad juos visi vadintų profesionalais.

Politikos specialistų teigimu, nuo šiol žaliuosius valstiečius derėtų vadinti ne gelbėtojais, profesionalais ar įvairių sričių specialistais – dabar juos reikia vadinti profesionaliais gelbėtojais.

Žinia, profesionalūs gelbėtojai yra kur kas patikimesni nei gelbėtojai-mėgėjai. Todėl šį kartą tikimasi, kad Lietuva pagaliau iš tiesų bus išgelbėta.Žaliųjų valstiečių vienmandatininkų komandoje kapitonas yra Saulius Skvernelis. Visi prisimename šio buvusio policininko ypač aktyvią ir ryžtingą veiklą kovoje su violetine gauja – tada jis išgarsėjo padėjęs įvykdyti teismo sprendimą pasitelkus kelis šimtus ginkluotų pareigūnų išvaduojant prievartautą mergaitę iš pedofilija įtariamos šeimos.

Vėliau, partijos „Tvarka ir teisingumas“ dėka tapęs vidaus reikalų ministru, Saulius Skvernelis aštriai pasisakė apie kandidatą į vidaus reikalų ministro postą Povilą Gylį: „Bet koks veikėjas, kuris yra patekęs į valdžią violetinio nesusipratimo būdu, kada buvo žudomi žmonės, luošinami jų likimai, atkreipkite dėmesį, kokio masto ten buvo padaryta afera aukojant mažametę mergaitę, tai yra mažų mažiausiai spjūvis visuomenei ir teisėsaugai į veidą“.

P. Gylį delegavo partija „Tvarka ir teisingumas“ vietoje S. Skvernelio po to, kai šis oficialiai pasiskelbė Seimo rinkimuose kandidatuosiantis su žaliaisiais valstiečiais. Atšauktasis ministras savo požiūrį į Garliavos įvykius pakartojo ne kartą, prieštaraudamas Povilo Gylio kandidatūrai.

„Ta istorija, kuri buvo, na, įsiūbuota visa Lietuva, vėlgi, ant kriminalinio pagrindo, labai negražaus, sukurpta istorija, kur yra žuvę žmonės, luošinamas mažos mergaitės ir jos šeimos narių likimai, ir tie žmonės kurie pateko tokiu būdu į valdžią, kurie po to ilgą laiką reiškėsi kritiškai, kritikavo peržengiant ribas ir teisėsaugos atžvilgiu, tame tarpe ikiteisminio tyrimo įstaigų, prokuratūros, teismų sprendimų negerbimas nekvestionavimas, tai jų atstovas na siūlomas ne į šiaip kokią nors ministeriją, bet Vidaus reikalų ministeriją, aš jau kai kur pakomentavau, man atrodo kad tai turėtų būti balandžio pirmos pokštas, bet tai nebejuokinga arba reikia juoktis pro ašaras, jeigu taip iš principo apskritai gali būti šalyje“, - teigė tuometis vidaus reikalų ministras S. Skvernelis.

Kelias į Seimą yra nuostabus tuo, kad jame draugais tampa skirtingų barikadų atstovai. Šalia S. Skvernelio, kuriam visi buvę kovotojai už mergaitę yra potencialūs nusikaltėliai ar ligoniai, išnyra Vytauto Bako figūra. Ne paslaptis, kad policininkas, tardytojas Vytautas Bakas yra vienas Jungtinio demokratinio judėjimo steigimo iniciatyvinės grupės narių. Šiam judėjimui vadovavo advokatas Kęstutis Čilinskas. Po 2010 m. įvykusio JDJ visuotinio susirinkimo, dalis JDJ narių kartu su buvusiu JDJ pirmininku Kęstučiu Čilinsku pasitraukė į Nepartinį demokratinį judėjimą. Po K. Čilinsko mirties 2011 m. NDJ vadovavo Vytautas Bakas, po metų NDJ pirmininku išrinktas Povilas Gylys, o V. Bakas tapo jo pavaduotoju.

NDJ nariai nebuvo pasyvūs Garliavos įvykių stebėtojai, pasisakė prieš valstybės taikomas priemones pedofilijos ir žudymų byloje, vadinasi, pasak S. Skvernelio, dalyvavo aferoje, kuri „yra mažų mažiausiai spjūvis visuomenei ir teisėsaugai į veidą“.

Labai vyriškame profesionalių žaliųjų valstiečių gelbėtojų būryje nesunku pastebėti Dovilę Šakalienę – buvusią Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorę, ypač ryškiai sublizgusią kovoje už savo įstaigą, kurią užsipuolė Kremliaus įtakos paveiktas konservatorių atstovas.

Kovotoja už žmogaus teises prieš metus klausė: „Nežinau, kuo ŽTSI yra liūdnai pagarsėjęs – gal savo drąsia ir atkaklia pozicija? Gal tuo, kad giname žmogaus teises ir laisves, net kai dauguma apserga violetinėmis isterijomis ar apsinuodija putino uogomis? Mus mėgino sieti su įvairiomis politinėmis jėgomis – ir tai gerai, nes tik įrodo, kad mes nepriklausomi. Mus mėgino išgąsdinti ir papirkti – įskaitant Rusijos Federaciją – ir tai irgi gerai, nes parodo, kad valstybei kenkiantys suvokia nepriklausomo demokratijos ir žmogaus teisių balso pavojų, tad bando jį nutildyti“.

Drąsi ir Rusijos Federacijos nepapirkta moteris aiškia žino savo profesionalės kelią – ji ir toliau gins Lietuvos žmonių teises, Norvegijos vaiko teisių apsaugos sistemą, kovos už ES ir NATO galių stiprinimą, prieš Amerikos trampizavimą ir pan.

Gelbėti nepuolančių profesionalių gelbėtojų komandoje nesunku pastebėti ir buvusį Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininką Virgilijų Poderį, kurio pasisakymas apie elektros kainas tapo klasika dar 2009 m. Tada, paklaustas apie elektros tiekimo kainas, tuometis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininkas paaiškino, kad rinka nebus niekaip reguliuojama, o jei kas pasiūlys elektrą pirkti už skirtingas sumas, tai viskas priklausys nuo sąlygų. Į klausimą, ar gali atsitikti, kad mes pirksime elektrą už brangiausią kainą, jis ištarė dabar jau legendine tapusią frazę: „O norėtumėt už pigiausią?“.
 Bent jau paminėtų žaliųjų valstiečių kandidatų darbai tikrai įkvepia Lietuvos žmones ir suteikia jiems vilties pamatyti šviesesnę ateitį ateities valstybėje, kurią kurs profesionalūs gelbėtojai.

Keli susiję:

Pedofilijos ir žudymų istorijos žinovai remia pečius: P. Gyliui tapus vidaus reikalų ministru jiems grėstų katastrofa

Ministras S. Skvernelis: tai nebejuokinga arba reikia juoktis pro ašaras, jeigu taip iš principo apskritai gali būti šalyje

Kam pirkti pigiausią, jei galima brangiausią?

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
43. Apgailėtina tikrovė
(2017-05-18 00:06:47)
(37.190.26.194) Parašė:

Nieko tie valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik įsakmiai atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo LB vadovo V.Vasiliausko buvęs kiemsargis V.Šapoka.42. Gegužės 18 d. 10 val. Vilniuje, J.Jasinskio g. 15 (Vilniaus kolegija, Aula 222), prasidės tarptautinė konferencija „Viešasis interesas ir laisvoji prekyba: CETA, TTIP ir europinių standartų likimas“.
(2017-05-17 14:02:27)
(78.62.8.18) Parašė:

Konferencijos pranešėjai Stéphanie Roth — Prancūzijos ir Šveicarijos aplinkosaugininkė ir aktyvistė, gyvenanti Berlyne. Prestižinės Goldmano aplinkosaugos premijos laureatė. 2002–2010 m. S.Roth gyveno ir dirbo Rumunijoje, kur organizavo visuomeninę kampaniją prieš Kanados aukso kasybos korporacijos planus nuniokoti reto grožio Roșia Montană vietovę. 2008 m. S.Roth inicijavo kampaniją prieš cianido naudojimą kasyboje (Europos Parlamentas 2010 m. pritarė cianido draudimui, tačiau Europos Komisija iki šiol atsisako įgyvendinti tokį draudimą). Nuo 2014 m. S.Roth koordinavo Europos piliečių iniciatyvą STOP TTIP, virtusią Europiečių iniciatyva prieš CETA ir TTIP. Pastaruoju metu S.Roth gilinasi į maisto ir ūkininkavimo klausimus. Léa Auffret — Europos vartotojų organizacijos (BEUC) prekybos politikos ekspertė. L.Auffret tyrinėja vadinamųjų naujos kartos prekybos susitarimų — TTIP, CETA ir TiSA — poveikį europiniams vartotojų apsaugos standartams. L.Auffret dirbo Prancūzijoje, ir Lotynų Amerikoje. BEUC atstovauja Europos vartotojų interesams. Organizacija tiria ES lygmens sprendimų poveikį aštuoniose srityse: finansinių paslaugų, maisto, skaitmeninių teisių, vartotojų teisių, darnaus vystymosi, saugumo, sveikatos ir energijos. Fabian Flues — organizacijos Friends of the Earth (Žemės draugai) Europos padalinio kampanijų vadovas. Studijavo ekonomiką, filosofiją ir geografiją Londone, San Paule ir Beirute. F.Flues gilinasi į investicijų politikos ir socialinio teisingumo klausimus. 2014 m. F.Flues paskelbė tyrimą, kuriame analizuoja, kaip derantis dėl prekybos silpninama aplinkos politika ir šalinami visuomenei naudingi saugikliai. Lucile Falgueyrac — transatlantinio visuomeninių organizacijų tinklo Seattle to Brussels Network koordinatorė. L.Falgueyrac tiria daugiašalių verslo korporacijų politinę įtaką, ES prekybos politiką ir jos užkulisius, taip pat „intelektinės nuosavybės“ problematiką. Nuotoliniu būdu prie konferencijos ketina prisijungti teisininkas Laurens Ankersmit (ClientEarth), kuris kels klausimą, kaip investuotojus sauganti arbitražo sistema, įtvirtinta prekybos sutartyse, dera su Europos Sąjungos teise. Konferenciją ves Karolis Klimka, Europiečių iniciatyvos prieš CETA ir TTIP koordinatorius Lietuvoje, visuomenininkas, publicistas. K.Klimka studijavo Vilniuje ir Čikagoje, dirbo Briuselyje ir Rygoje. Be kitų visuomeninių iniciatyvų, K.Klimka dalyvavo judėjimo Už Lietuvą be kabučių veikloje. Konferencija vyks Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto Auloje 222 (centrinis įėjimas, 1 aukštas), J.Jasinskio g. 15. Konferencijos pradžia — gegužės 18 d., ketvirtadienį, 10 val. Konferencijos kalbos — anglų ir lietuvių (sinchroninis vertimas). Projektą „Piliečiai ir verslas prieš CETA ir TTIP“ remia Schöpflino fondas (Schöpflin Stiftung).41. konferencija geguzes 18d.,iejimas laisvas
(2017-05-17 13:42:14)
(78.62.8.18) Parašė:

tetaceta.wordpress.com/2017/05/17/konferencijos-viesasis-interesas-ir-laisvoji-prekyba-dalyviai-atskuba-i-pagalba-seimo-nariams-ir-prezidentei-kurie-neranda-laiko-informuoti-visuomene-apie-ceta/40. Dėsnis
(2016-08-09 22:08:33)
(90.138.119.96) Parašė:

Visada taip būna žali renka dar žalesnius, vėliau žiūri kodėl tie negreit nenoksta.39. Kad
(2016-08-09 22:01:16)
(78.62.16.79) Parašė:

Laurinkus pas žaliuosius,ne pas žaliuosius valstiečius.38. Darijus
(2016-08-09 21:30:40)
(213.103.232.251) Parašė:

o kaip, gerbiamas politologe, vertinante Laurinkų su jo indėliu į valstybinį perversmą?37. WW
(2016-08-09 21:17:38)
(62.80.225.49) Parašė:

to U-2 (22 kom) Ačiū už vitamino C dozę,nu blemba čia Jus super taikliai.36. Dzūkija>25.
(2016-08-09 21:00:18)
(78.62.212.240) Parašė:

...skaitykite 22 komentarą...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras