2020 m. gegužės 27 d.

 

Princas Čarlzas V. Putiną palygino su A. Hitleriu

1
Paskelbta: 2014-05-21 15:05 Autorius: Naujienų redaktorius
Princas Čarlzas V. Putiną palygino su A. Hitleriu
Princas Čarlzas V. Putiną palygino su A. Hitleriu

Su Didžiosios Britanijos princu Čarlzu bendravusi kanadietė moteris vėliau spaudos atstovams pranešė, jog šis Rusijos prezidentą palygino su Adolfu Hitleriu, praneša „Associated Press“.

Britų „Daily Mail“ dienraštis skelbia, kad šią remarką princas Čarlzas padarė bendraudamas su Kanados Halifakso provincijos gyventoja Marienne Ferguson, kurios šeima iš Lenkijos emigravo prieš pat nacių įsiveržimą į Lenkiją 1939 metais.

M. Ferguson tikinimu, princas Rusijos prezidento vykdomą politiką Ukrainoje ir Kryme prilygino A. Hitlerio veiksmams Lenkijoje, kurie ir įžiebė Antrąjį pasaulinį karą. Moteris BBC korespondentams vėliau sakė nemaniusi, jog jos atskleista informacija sulauks tokio didžiulio atgarsio, nes tai buvo „tik maža pastabėlė“.

Princo Čarlzo atstovai monarcho žodžių nepatvirtino ir pareiškė asmeninių pasisakymų nekomentuojantys. Didžiosios Britanijos karališkoji šeima įprastai laikosi griežto neutraliteto politikos klausimais, tačiau princas Čarlzas šią taisyklę ne kartą yra pažeidęs kalbėdamas apie švietimą, architektūrą ar aplinkosaugą.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Jules
(2014-05-21 15:13:58)
(78.56.245.254) Parašė:

Na, o lenkų(strateginio partnerio) įsiveržimas į Lietuvą juk paties Dievo siųstas ir Lordų, ane? Super geras mąstymas: vieniems grobti leista, o kitiems ne. Kažin kodėl taip yra?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras