2020 m. vasario 23 d.

 

Prie Indijos konsulato Afganistane susisprogdinus mirtininkui žuvo šeši žmonės

Paskelbta: 2013-08-03 11:03 Autorius: Naujienų redaktorius
Maps.google.com žemėlapis
Maps.google.com žemėlapis

Prie Indijos konsulato Afganistano mieste Džalalabade šeštadienį susisprogdinus mirtininkui, dar šeši žmonės žuvo ir 22 buvo sužeisti, skelbia „Reuters“.

Sprogimas įvyko tuoj po 10 val. ryto ir iš karto pasigirdo šūviai. Susišaudymas tęsėsi mažiausiai valandą. Visi nukentėjusieji yra civiliai, išskyrus vieną sužeistą Afganistano karį. Indijos užsienio reikalų ministerijos atstovas pranešė, kad konsulato darbuotojai nenukentėjo.

Prieš išpuolį penktadienį JAV įspėjo, kad rugpjūtį grupuotė „Al Qaeda“ gali planuoti išpuolius, ypač Vidurio Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. JAV įsakė šį sekmadienį uždaryti 21 savo ambasadą ir konsulatą, įskaitant atstovybę Kabule.

Policijos atstovas sakė, kad mirtininkas susprogdino automobilį prie įėjimų į Indijos konsulatą ir šalia stovinčią mečetę. Išpuolio taikinys buvo konsulatas, bet daugiausia nukentėjo mečetėje esantys žmonės.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras