2018 m. gruodžio 18 d.

 

Prezidento R. Pakso apkaltoje aš blogį įžvelgiu tame, kad šis nusikaltimas buvo daromas valstybės vardu

18
Paskelbta: 2017-12-01 08:56 Autorius: ekspertai.eu
V. Sviderskis.
V. Sviderskis.

Knygos „R. P. Vardan ko?..“ pristatymas Gargžduose – gruodžio 7 d.

•••

Pasak šviesios atminties advokato Vytauto SVIDERSKIO, „knyga apie 2004 m. nuverstą Respublikos Prezidentą Rolandą Paksą „R. P. Vardan ko?..“ priskirtina prie tų, kuriose rašoma apie Lietuvos sopulius...“.

Žinomas advokatas, susipažinęs su minėtu leidiniu, net ir sunkiai sirgdamas, pareiškė savo nuomonę. Jo TIESOS ŽODIS, metų metais ciniškai ignoruojamas Lietuvos politinio „elito“, šiandien ypač aktualus ir vertingas.

Aš gerai prisimenu tokį skaudų įvykį Lietuvoje, kai teisė tampa tirono įrankiu. Kai televizijos ekranuose buvo talpinamos spalvotos schemos, kurių centre pavaizduotas Prezidentas Rolandas Paksas, o iš jo nusidriekia įvairiaspalvės linijos, vaizduojančios šalies vadovo tariamas sąsajas su banditiškomis gaujomis, ir taip toliau.

Taip pat gerai prisimenu, kaip tas pats G. Vainausko laikraštis „Lietuvos rytas“ citavo vieno populiariausio vokiečių žurnalo straipsnį apie tai, kad Lietuvos Prezidentas R. Paksas betarpiškai yra susijęs su banditais, yra jų remiamas. Su tokiu pasimėgavimu šita žinutė buvo pateikta skaitytojams, kad man net verkti norėjosi už Lietuvą. Bet ką gi padarysi, toks tada metas buvo, kad galima buvo mūsų valstybę trinti, trypti tarsi mėšlinu kareivio batu per atvirą širdį. Taip, prezidentinio skandalo metu Lietuva iš tikrųjų buvo trypiama žiniasklaidoje!..

PREZIDENTO APKALTOJE aš blogį įžvelgiu tame, kad ŠIS NUSIKALTIMAS buvo daromas VALSTYBĖS VARDU. Didelis blogis yra būtent tas dviveidiškumas!..

Žinote, aš visada sugebėdavau likti žmogumi su rožiniais akiniais. Nuo pirmųjų akimirkų, kai buvo verčiamas Prezidentas R.Paksas, sakau tai su ašaromis akyse, tiktai vieną mitingą esu praleidęs. Ir tada svajojau apie Lietuvą, kurią man teko ginti... nuo savųjų. Atkūrus Nepriklausomybę galvojau, kokie mes protingi, kokie mes esame drąsūs ir darbštūs, kokie mes teisingi dabar. Niekas mums nediktuos, prabėgs dar dešimt metų ir mes klestėsime!..

Dieve mano, kiek paskui teko patirti skaudžių nusivylimų, kiek buvo kovų teismų salėse, nes tą įstatymą dėl Prezidento R.Pakso pilietinių ir politinių teisių atkūrimo žmonės gali visaip suprasti ir visaip supranta.

Baigdamas norėčiau pasakyti: ačiū jums už atliktą darbą, tikrai iš širdies gilumos sakau ačiū!.. Reikia, kad žmonės kažkaip iš naujo visa tai pamatytų. Tokia mano, kaip Lietuvos piliečio pozicija, žmogaus, kuris negali būti abejingas tokiems dalykams“, – teigė advokatas V. Sviderskis.

Prezidentas Rolandas PAKSAS apie tai, kas svarbiausia politikoje ir ne tik...

Vienas svarbesnių dalykų, ką aš norėjau pasakyti. Nuo neatmenamų laikų tikima, kad Danguje prie Dievo yra išsirikiavusi didžiausia eilė sielų, trokštančių įsikūnyti Žemėje. Pasirodo, gerasis Dievulis ne šiaip sau leidžia sieloms įsikūnyti, įgauti žmogišką pavidalą. Mat kiekvienos sielos pagrindinis tikslas bei uždavinys, įsikūnijus į naujai užgimstantį kūdikį, sutvirtėti, subręsti, patiriant pačius įvairiausius išbandymus bei potyrius, o pasibaigus reinkarnacijos laikui, palikti žemiškąjį kūną ženkliai patobulėjus. Vertinant šiuo aspektu, tai sielai, kuri buvo pasiųsta į mano kūną, regis, labiausiai pavyko, nes įvairiausių potyrių, pamokų, sunkiausių išbandymų, rimtų iššūkių iš tikrųjų buvo ypatingai daug!.. Kuomet kiti atranda „svarių“ priežasčių keikti savo gyvenimą, nejučiomis pagalvoju: koks aš turėčiau būti laimingas, jeigu pagrindinis sielos uždavinys – įsikūnyti, pajusti naujus potyrius, patobulėti, o po kažkurio laiko vėl įsikūnyti kitame žmoguje, kuris galimai turėtų būti keliais laipteliais aukštesniame dvasinio išsivystymo lygyje!..

Yra tikinčių, jog tiems, kuriuos Dievas labiausiai myli, siunčiami didžiausi išbandymai ir kančios. Bet aš kiek kitaip galvoju. Man kur kas labiau imponuoja klumpančio, klystančio, kenčiančio žmogaus gyvenimo triumfo samprata: tikrasis gyvenimo triumfas - ne nepargriūti, bet pargriuvus atsikelti ir vėl judėti pirmyn!..

Aš taip suprantu, kiekvienas žmogus, anksčiau ar vėliau, pasiekia vidinę brandą. Tada žinomas posakis - „Tiesa mus išlaisvina“ tampa daug svarbesniu už tai, kas vyksta aplinkui, nežiūrint, kas ten ką kalba, malasi, verda, sukasi, intriguoja ir panašiai. Būtent šis suvokimas, jog tik tiesa mus išlaisvins, visuomet buvo, yra ir bus aktualus žmogaus dvasinei prigimčiai. Viskas nusiplaus, dings iš atminties, bet visuomet išliks tiesa ir teisingumo siekis!..“.

Kiekvieną mąstančią būtybę stabtelėti bei įsiklausyti verčiančiu klausimu – „VARDAN KO?..“ pavadinta knyga, tiek savo turiniu (paties R. Pakso, jo kolegų, bendražygių, oponentų pasisakymai, nuomonės, įžvalgos), tiek kompozicine visuma, tėra kuklus indėlis, siekiant pasitarnauti TIESAI ir TEISINGUMUI, kuris buvo sutryptas prezidentinio skandalo metu, teisingumui, kurio pasigendame ir šiandien – valdžios, teisėsaugos institucijų dangstomo melo, nesantaikos bei karo kurstymo propagandos, politinės korupcijos užvaldytoje šalyje.

„R. P. Vardan ko?..“ - ieškoma atsakymo, kodėl prieš 13 metų buvo nuverstas demokratiškai žmonių išrinktas Respublikos Prezidentas Rolandas Paksas, kodėl iki šios dienos neatkurtos jo pilietinės ir politinės teisės Lietuvoje?..

Knyga apie Europos Parlamento narį, buvusį Lietuvos Prezidentą Rolandą PAKSĄ „R. P. Vardan ko?..“, dalyvaujant pagrindiniam knygos herojui bei šio leidinio autoriui, žurnalistui Juozui Ivanauskui, š. m. gruodžio 7 dieną, 17:30 val. bus pristatyta GARGŽDUOSE, Muzikos mokyklos salėje. Renginį organizuoja Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Petras GRAŽULIS.

Knyga „R. P. Vardan ko?..“ jau buvo pristatyta Lietuvos Respublikos Seime, Kaune, Vilniuje, Marijampolėje, Lazdijuose, Anykščiuose, Klaipėdos universitete - „Studlende“.

Be abejo, leidinys turi išliekamąją vertę: neleis užmiršti Lietuvos politinio isteblišmento 2004 metais įvykdyto valstybės perversmo bei pasitarnaus pilietiškai aktyviems tautiečiams kovojant už teisinę, demokratinę valstybę!..

Dėl knygos įsigijimo teirautis: (8-5) 241 93 43; 8 686 91 211 (Vilniuje) arba skambinti autoriui - 8 615 400 32.

Parengė Juozas IVANAUSKAS

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
18. Tai
(2017-12-03 21:34:24)
(84.15.182.186) Parašė:

kad tas nušalintasis prezidentas Paksas jau "mušta korta" ir net neverta juo domėtis.17. skorpe
(2017-12-02 15:22:48)
(37.228.252.123) Parašė:

Vatikanas viena diena Zlugs = atsivers SLEPTI KLODAI IR APIE LIETUVOS PAGONYBES TIKEJIMA< apie LIETUVIU DNR - TIKRA ISTORIJA!16. skorpe
(2017-12-02 15:20:49)
(37.228.252.123) Parašė:

N. Sadūnaitės pasisakymas prie Prezidentūros /// youtube.com/watch?v=ZXftqBhjPRQ15. Tikrovė
(2017-12-02 00:45:41)
(92.243.166.42) Parašė:

Visi tikrieji vagys šiandien stovi tvartelyje už uždarytų durų , todėl jų nesimato. Supratot?14. Taip yra visur
(2017-12-01 22:07:59)
(5.20.244.73) Parašė:

Labai klystame, manydami, kad Valstybę valdo piliečių rinktas Prezidentas su Seimu, jų paskirtas Vyriausybės kabinetas. Dėja, kaip ir Trampo atveju, Valstybe tiesiogiai valdo asmenys, kurių mes net nepažystame, jie kontoliuoja savo rankose šalies finansus, spaudą, politikus, vykdomąją valdžią, net politinių partijų sudėtį. Viskas paprasta. Bet kaip mes nusiritome iki to, kad būdami Rytų šalių Demokratizacijos Avangarde, tapome Demokratizacijos pitbuliu. O tai jau kitas klausimas...13. Dėl didelių pinigų
(2017-12-01 21:09:04)
(78.61.241.113) Parašė:

Susivienijo ir Lanszbergis, ir Brazauskas.Buvo jau paimti "rankpinigiai"-kyšiai už Mažeikių naftą, nes atiduodant veltui milijardinės vertės Lietuvos turtą mafijai -sumokėti diiideli otkatai.Adamkus jau buvo paruoštas prezidentauti, visokie kazickai buvo pafinansavę prezidento rinkimų kompaniją.Ir staiga-išrenkamas NE TAS .Tuomet-kaip ir dabar-imta kelti triukšmą-rusai puola.Tas pat scenarijus:"Kas apsi...-tu, martele".Dabar reikia sudėstyti galus-kiek sumokėta TV, teismams, ("kūriams").Brazauskas už išdavystę ir pavogtus milijardus savo atpildą jau gavo.Kiti-dar eilėje..12. 11
(2017-12-01 20:30:03)
(86.203.72.194) Parašė:

Gal Prezidentas Paksas neįtiko, kad jis bene vienintelis etninis lietuvis buvo? Kaip ir Konstitucija reikalauja. Manau neoliberalistai perversmą padare. Jis kaltinamas, kad suteikė neteisėtai suteikė pilietybe!!!!!!!!!! O ar skaičiavo kas nors kiek suteikta pilietybės po Pakso nuvertimo????????? Jis pasipriešino Mažeikių naftos dovanai jankiams jis neįtiko jankiams11. Darijus
(2017-12-01 16:40:45)
(85.10.124.12) Parašė:

Įdomu, ar Paksas pasakoja, kad buvo Dėdulės pabėgimo lakūnu?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras