2020 m. birželio 4 d.

 

Prezidentė: ar aš dalyvausiu kokiuose nors rinkimuose, priklausys nuo Lietuvos žmonių nuomonės

Paskelbta: 2013-07-10 14:32 Autorius: Naujienų redaktorius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Eltos nuotr.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Eltos nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė neatskleidžia, ar kandidatuos į kitąmet vyksiančius šalies ar Europos Sąjungos (ES) vadovo postus. Pasak jos, tai priklausys nuo tautos valios.

„Manau, kad nulems Lietuvos žmonės ir Lietuvos žmonių nuomonė. (...) Aš patikslinsiu dar kartą tą patį: ar aš dalyvausiu kokiuose nors rinkimuose, priklausys nuo Lietuvos žmonių nuomonės",- trečiadienį per metinę spaudos konferenciją sakė Lietuvos vadovė, klausiama, kokios aplinkybės nulems, kur kandidatuos ir ar ketina dalyvauti kitų metų prezidento rinkimuose.

Patikslinus, kokiu būdu pasiklaus Lietuvos žmonių nuomonės, D. Grybauskaitė prakalbo apie visuomenės apklausas.

„Jūs interpretuojate mano pasakymą. Aš pasakiau, kad mano ateitis priklausys nuo žmonių nuomonės, o tai nereiškia, kad aš būtinai pati atsistojusi gatvėje klausinėsiu. Jūs patys pasistengsite man tą nuomonę pateikti, t. y., jūsų apklausos padarys", - į žurnalistės klausimą atsakė Prezidentė.

D. Grybauskaitė ES užkulisiuose jau vadinama būsima ES prezidente. Šiuo metu ES vadovauja belgas Hermanas van Rompėjus (Herman Van Rompuy).

ES prezidento rinkimai įvyks tik praėjus pusmečiui po Lietuvos prezidento rinkimų, 2014-ųjų lapkritį, kai postą turės palikti dvi kadencijas vadovavęs H. van Rompėjus.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras