2019 m. gegužės 27 d.

 

Premjeras padėkojo tautinių bendrijų atstovamsuž aktyvų palaikymą, Lietuvai stojant į Europos Sąjungą ir NATO

Paskelbta: 2019-03-14 06:16 Autorius: ekspertai.eu

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Tautinių bendrijų tarybos atstovais.

Susitikimo pradžioje premjeras pasidžiaugė reikšmingu susitikimu su Tautinių bendrijų taryba, kuri jungia  žmones, kalbančius įvairiomis kalbomis, puoselėjančius savąsias tradicijas ir papročius, tačiau visus vienija bendra Tėvynė – Lietuva. 

Lietuvos piliečių didžiausios pagarbos nusipelnė kitų tautų atstovai, aktyviai įsijungę į Lietuvos Sąjūdžio veiklą ir jo organizuotas pilietines akcijas – mitingus, Baltijos kelią.

„Man didžiulė garbė, kad šiandien kartu su mumis dalyvauja kai kurie tų įvykių liudininkai ir iniciatoriai. Šiuo labai svarbiu ir lemtingu Lietuvai laikotarpiu tautinių bendrijų atstovai konkrečiais darbais ir poelgiais aiškiai parodė, kad remia Nepriklausomybės atkūrimą ir su mūsų valstybe sieja savo tolesnę ateitį. Dėkoju už Tautinių bendrijų tarybos visokeriopą paramą atkurtai valstybei, už visų tautybių Lietuvos piliečių telkimą, siekiant kurti bei stiprinti demokratinę ir pilietinę visuomenę“- sakė premjeras.

Vyriausybės vadovas taip pat padėkojo tautinių bendrijų atstovams už jų pastangas, kad Lietuva grįžtų į Europos laisvų ir demokratinių valstybių šeimą, už aktyvų palaikymą, Lietuvai stojant į Europos Sąjungą ir NATO.

Šaltinis: lrv.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
taip taip
IP 73.111.152.102 | 01:32:37 ...debily blt.......