2020 m. liepos 4 d.

 

Prancūzų aktoriai „motule“ renkasi Rusiją

3
Paskelbta: 2013-01-14 11:33 Autorius: Algimantas Zolubas

Gal ir teisūs buvo romėnai, kurių įstatymai draudė svetimšaliams, aktoriams ir prostitutėms būti piliečiais, dalyvauti rinkimuose. Aktorių neištikimybę savo valstybei, pilietiškumo stoką paliudijo dviejų prancūzų aktorių elgesys.

Prancūzų aktoriui Gerard'ui Depardieu, atsisakiusiam Prancūzijos pilietybės dėl didelių mokesčių, Rusija suteikė prieglobstį ir pilietybę, o gyvenamąją vietą - Mordovijoje, Saranske. Kaip pranešė „RIA Novosti“, prancūzų aktorė Brigitte Bardot pagrasino pasekti savo kolegos pavyzdžiu ir prašyti Rusijos pilietybės, tik dėl kitos priežasties. Tikėtina, kad aktorę, pasirenkančią „motule“ Rusiją, Putinas taip pat pasiųstų į Mordoviją. Kas gi ta Mordovija, kokia jos praeitis?

Iškart galima atsakyti, kad Mordovija praeityje garsėjo mirties lageriais, kuriuose veikė tikri mirties konvejeriai. Mirusiuosius, užmuštuosius, sušaudytus kalinius ten laidojo nuogus, be jokių karstų, iškastose duobėse. Vežant laidoti enkavėdistas kirviu suknežindavo lavono galvą. Taip ir liko nuo masinių kalinių kapų įdubusi žemė. Prieš savo mirtį kaliniai duodavo iždui ekonominę naudą. Viename mirties lagerių buvo nužudyti trockininkai, N. Bucharino ir L. Kamenevo šalininkai, kaip skelbė „Klaipėdos diena“ (2004-04-21), ten buvo naikinami ir lietuviai, tarp jų ir gydytojas Dakinevičius, suimtas 1940 metais Mažeikiuose.

Žinant, kad sovietai savo piliečius, tarp jų komunistų partijos narius, gabendavo į Mordoviją ir ten numarindavo, reikia manyti, kad aktoriams bent šiokį tokį nerimą turėtų kelti ne itin jaukios asociacijos.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. che
(2013-01-15 14:17:45)
(193.219.57.34) Parašė:

isijaute i Rasputino vaidmeni zmogelis ir niekaip is jo nesugeba iseit :D2. france
(2013-01-15 06:22:06)
(76.214.6.105) Parašė:

nuotraukoje normalus sibiriakas,tikvietoj vynelio,bus vodke.1. d3
(2013-01-14 17:32:19)
(97.124.18.180) Parašė:

tai jau taip, negrazu pavyzdy jewrosojuzo tautu galerai rodo tas Depardieu. reikia kuo daugiau pamazgu pilt, kad patys svaresni atrodytumet.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras