2020 m. liepos 4 d.

 

Prancūzija: kova su terorizmu prisidės prie kovos su bedarbyste

1
Paskelbta: 2015-01-22 02:19 Autorius: ekspertai.eu

Prancūzija koreguoja kovos su terorizmu strategiją. Premjeras Manuelis Vallsas pranešė apie naujas saugumo priemones, taip pat pasiūlė partines diskusijas dėl galimybės iš  teroristų atimti pilietines teises.

Premjeras paskelbė kovos su terorizmu  planą praėjus dviems savaitėms po satyrinio žurnalo „Charlie Hebdo” užpuolimo, po kurio sekė policininko žmogžudystė ir įkaitų užgrobimas košerinio maisto parduotuvėje Paryžiaus priemiestyje.

Kova su terorizmu prisidės prie kovos su bedarbyste: per trejus metus bus sukurta 2680 darbo vietų ir stebima 3000 įtartinų asmenų – radikalių islamistų. Viso šiam reikalui – kovai su terorizmu – Prancūzija papildomai skirs 425 mln. eurų.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Darijus
(2015-01-22 13:54:23)
(212.233.53.79) Parašė:

Patarimas: prie kiekvieno ne balto priskirti baltą stebėjimui ir sekimui. Bedarbystės nebebus. Darbuotojų gali net pritrūkti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras