2020 m. balandžio 2 d.

 

Pragyvenus ketvirtį amžiaus laisvėje, bandoma įtikinti, kad laisvė išplovė visiems ir brandą, ir sąmoningumą, ir protą

54
Paskelbta: 2017-06-26 21:29 Autorius: ekspertai.euSu Rusijos grėsmėmis dėl Lietuvos piliečių gerbūvio kiekvieną dieną intensyviai kovojantys konservatoriai (Laurynas Kasčiūnas, Vytautas Kernagis ir Paulius Saudargas) kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį ir Kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonsson, atkreipdami dėmesį į informacinio karo formas, kurių neatpažįstantis Lietuvos kino centras LR piliečiams tas formas siūlo kino filmų pavidalu.
 
Parlamentarai primygtinai ragina peržiūrėti Lietuvos kino centro prie Kultūros ministerijos funkcijas ir įvertinti, ar nebūtų efektyviau labiau centralizuoti neskelbtinos informacijos kontrolę, kino filmų priežiūrą priskiriant Lietuvos radijo ir televizijos komisijai (LRTK).
 
„Akivaizdu, kad Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos nėra pajėgus ar neturi valios užkirsti kelio per kino filmus skleidžiamai Rusijos priešiškai propagandai. LRTK priskyrus tokią kontrolės funkciją, komisija už kino filmų, kuriuose būtų aiškiai įžvelgiama priešiška propaganda ir dezinformacija, rodymą kino teatrams galėtų taikyti poveikio priemones, pavyzdžiui, įspėjimą, įpareigojimą nutraukti tokio filmo rodymą ar piniginę baudą“, - pasakė vienas iš pasiūlymo iniciatorių L. Kasčiūnas.
 
„Poreikis tokiam kreipimuisi atsirado po to, kai Lietuvos kino filmuose pradėti rodyti filmai, pristatomi meniniais, iškreipiantis istorinius faktus ir dezinformuojantys visuomenę. Negana to, filmus platinančios bendrovės siūlė nuolaidas bilietams į tokių filmų peržiūrą“, - skelbiama konservatorių pranešime visuomenei.
 
Nepageidaujamų (t. y. reklamuojamų – red. pastaba) filmų sąraše minimos dvi kino juostos – „Vikingas“ ir „Šaltasis tango“.
 
„Akivaizdu, jog filmas „Vikingas“ yra viena iš informacinio karo formų“, - primygtinai į filmą dėmesį atkreipia konservatoriai.
 
Taip pat paviešinta, kad „vykstant filmo „Šaltasis tango“ peržiūrai komisija įžvelgė Rusijos propagandą, tačiau pažymėjo, kad menas nėra cenzūruojamas“.Tuštėjant Lietuvai, demografinė situacija rodo, kad didžioji pasilikusių tėvynėje patriotų dalis yra pensinio amžiaus. Kita dalis – Tarybų Lietuvos augintiniai. Prieš ketvirtį amžiaus šie žmonės buvo brandūs LTSR gyventojai bei jaunimas, kurie puikiai įvaldę Ezopo kalbos subtilybes sugebėjo ne tik susikalbėti tarpusavyje, atskirti melą nuo tiesos be aiškintojų, bet ir susiburti į Sąjūdį, atvėrusį kelią į laisvę.
 
Tačiau dabar, kai pagyvenome ketvirtį amžiaus laisvėje, atrodo, kad laisvė išplovė visiems ir brandą, ir sąmoningumą, ir protą. Nes kam gi tuomet Laisvės šaukliai konservatoriai šitaip stengiasi įrodyti, kad visi LR gyventojai yra idiotai? Ne tik idiotai – tiesiog absoliučiai neįgalūs, kuriems reikia šuns vedlio ir socialinio darbuotojo. Tiesa, jau net neįrodinėja, patys ėmėsi vargšams neįgaliesiems teikti paslaugas.
 
Tačiau ar tikrai tiesos ir šviesos keliu laisvus debilus išvesti iš karo formų ketina konservatoriai-vedliai?
 
Niekam ne paslaptis, kad konservatorių partija savo veikla tarnauja reakcingoms Rusijos  jėgoms, ypač stengiasi dėl kuo greitesnio Kaliningrado srities militarizavimo ir t. t. ir pan. Ką jau kalbėti apie konservatorių prezidentę, kuri yra ne tik savo biografiją klastojanti NKVD gaisrininko duktė, bet ir oficiali Rusijos Federacijos paslaptis.
 
Tad peržvelgus visas konservatorių laiko patikrintas metodikas, kuriomis jie siekia kuo labiau išreklamuoti rusišką kino produkciją, kurią, jų manymu, dar nepakankamai gausiai pasižiūrėjo Lietuvos žiūrovas, kyla rimtas klausimas, kokiai kino studijai skolingi meno ekspertai iš šios partijos, kad taip neriasi iš kailio siūlydami peržiūrėti rusiškus filmus?

Konservatorių reklamuojamus filmus galima žiūrėti internete: filmą „Vikingas“ – ČIA, fiimą „Šaltasis tango“ – ČIA.

Arba guglinkite gugle (google) guglinimo būdu ir tikrai šiuos filmus, kaip ir bet ką kitą, rasite.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
54. Panašu
(2017-07-19 01:36:02)
(109.252.219.182) Parašė:

Dabar Paksą kokius du penkmečius ės Verseckas su Dūda už naują išmįslą, pavadinimu „poveikis poveikiu, kuris kur kas baisesnis, nei „leidimas suprasti“. Tai kas jam leis, taip iš visų pusių apgraužtam, dalyvauti rinkimuose? Greičiausiai, kai nusibos visiems graužti: Tą Rolandą, po galais, Sukapotą gabalais, Norfoje brangiai parduosim. Visos dvasios,- po velniais! Su uždraustais svaigalais Prieš Ramūną mes aršiai kovosim! P.s. Ką? Ar ne taip ?53. O ko filmas „Vikingas“
(2017-06-29 13:04:26)
(192.160.102.169) Parašė:

tiems dundukams užkliuvo? Kad kunigaikštis Vladimiras Chersonesą Kryme dar pirmame tūkstantmety užkariavo, o mūsų Algirdas su Vytautu tik už beveik 400 metų?52. Jooo
(2017-06-28 15:48:04)
(78.62.54.223) Parašė:

Tiems 'vaikučiams' dar reikėtų daug žolytės apkakoti ,kad suprastų,- kad ne tam žmonės kovojo už laisvę ,kad dabar vėl viskas būtų draudžiama .DRAKONAS MIRĖ -TEGYVUOJA DRAKONAS...51. T0mas J. -> 49 seniui
(2017-06-27 18:20:13)
(84.55.9.32) Parašė:

Kas tie komunistai lyberastų partijoje?50. kam įdomu
(2017-06-27 16:24:35)
(78.62.175.113) Parašė:

"Георгий Сидоров о фильме ВИКИНГ"- apie filmą išvadas pasidarykit patys49. senis
(2017-06-27 16:12:16)
(84.15.176.34) Parašė:

niekam ne paslaptis, kad Lietuva valdo senasis LTSR administracinis aparatas. Laikinai i Seima pakliuve Karabaso zalieji zmogeliukai stebina tik savo kvailumu, bet esmes keisti net nesiruosia. Zlugus TSRS, LKP, kad neisleistu valdzios is savo ranku, vieningaja LKP suskirste i konservo, socdemu ir lyberastu frakcijas. 1992 m. Lansbergiui prastumus antikonstitucini Seimo rinkimu istatyma, LKP savo frakciju sarasus pateikia kaip atskiru partiju, balsuok uz ka nori, LKP visada tures puse Seimo. Vietoj visuomenines televizijos turime Lansbergio uzsislaptinusiu kgbistu staba, tas deda pastangas, kad parodytu kokie durniai valdo Lietuva, kaip buvo gerai tarybiniais laikais, ir kaip blogai dabar. Iki ko dasigyvenome, kai 26-ais nepriklausomybes metais, uzslaptinama 2 000 svetimos valstybes saugumo agentu kgbistu, kuriems vadovauja kgb papulkininke Magnolija. Kodel svetimos valstybes agentai valdantys Lietuva turetu leisti kurti atskira Lietuvos valstybe, rupintis jos gerove, islikimu? Lietuva griauna ir grauzia Soroso statytiniai. Rusijoje Putinas aprybojo Soroso agentu veikla, gal Rusija ir atsigaus, Lietuvoje tokio veikejo neatsirado.48. Dzukas 40. Jei mastote tai paskaitykite ...
(2017-06-27 15:54:49)
(93.100.87.209) Parašė:

Visiskai sutinku su jumis. Verta paskaityti ir Korana. Is vis verta skaityti kuo daugiau...47. Nu jo...
(2017-06-27 14:58:13)
(188.69.199.161) Parašė:

Debilai irgi turi teisę į dėmesį ir atjautą. Dėl ko ir kreipėsi raštu, nors ir ne tuo adresu...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras